Düğün Salonları Kırklareli

Paşa Kafe Düğün Salonu

  • Kapasite
    100 - 450 Kişi

  • Başlangıç Fiyatı
    40.000 - 60.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Seda

Düğün Tarihi: 26.09.2015

Yetkili kişiler çok ilgililer özellikle bahşiş sorunu yok görsellik açısından masa düzeni süslemler gayet güzeldi ikramlı bir organizasyondu ikramları gayet güzeldi orkestra ve ışıklandırma çok iyidi ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut tercih sebebim görsellik oldu kapalı bir mekan havalandırma klima... devam 

Paşa Kafe Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL

Paşa Kafe Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Paşa Kafe Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Paşa Kafe Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Paşa Kafe Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Paşa Kafe Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Paşa Kafe Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Paşa Kafe Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Paşa Kafe Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Paşa Kafe Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Paşa Kafe Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, nişan, parti, kına, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Paşa Kafe Düğün Salonu Hakkında

Kırklareli Belediyesi’ne ait bir arazide yap işlet modelinde kurulmuş olan bir tesistir. Tesisimiz 2009 yılında Paşa Kafe Düğün Salonu adı ile faaliyete geçmiştir!


2655 metrekarelik bir alanda bulunan tesisimizde; düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü ve kokteyl tarzı organizasyonlarınızı hatta iş ve özel yemek davetlerinizi de düzenliyoruz. Belediyeye bağlı bir kuruluş olması sebebiyle de organizasyonlarınız için uygun düğün paketleri ile her bütçeye göre organizasyonlar tasarlıyoruz.


Sunduğumuz hizmetler ve güler yüzlü ekibimiz ile ayrıcalıklı organizasyonlar düzeliyor kendinizi özel hissedeceğiniz anlar yaşatıyoruz.


Nasıl mı?


Oturma düzeninde 500 kişiye kadar davetlileriniz ile birlikte organizasyonlar düzenleyebildiğimiz salonumuzda davetli sayınıza göre düzenlemeler de yapıyoruz.


Yuvarlak veya kare masa tercihlerimiz ile salonumuzu ferah bir şekilde düzenliyoruz. Beyaz masa örtüleri ve beyaz tiffany sandalyeler ile temiz bir görünüm yaratıyoruz. Tercih ettiğiniz konsept renklerine göre belirlenen kumaş ve tüller ile de sandalyelerinizi renklendiriyoruz. Organizasyon sorunumuz ile birlikte konuklarınızın masalarına çiçekler ve farklı aksesuarlarla süslemeler yapıyoruz.


Elbette evlenecek olan çiftimizin nikah masasını ve gelin yolunu da konseptlerine uygun olacak şekilde tasarlıyoruz. Salonumuzun her yerinde şık bir görüntü elde ederek düzenlemelerin tamamını hoş ve geri kalan detaylar ile hazırlıklarımızı devam ediyoruz.


Bu aşamadan yemekli organizasyonlarınız için farklı menü tercihlerimiz kokteyl tarzı organizasyonlarımız için ise ikram seçeneklerimiz devreye giriyor. Çiftliğimiz ile birlikte menüleri inceleyerek damak tatlarını ve bütçelerini uyan düğün paketleri tercih ediyor ve mutfak ekibimiz ile birlikte hazırlıklara başlıyoruz. Menülerin lezzetli bir şekilde hazırlanmasının yanında şık sunumlar ile konuklarınızın beğenisine sunulması da oldukça önemli. Bu yüzden ziyafetlerinizi görsel olarak da bir şölene çeviriyoruz.


Şık görünümü bir salon, eşsiz tatlar, size özel bir konsept ve kesintisiz müzik ziyafeti ile geceniz benzersiz bir şekilde tasarlanıyor...


Eğer siz de Kırklareli düğün salonları arasında Paşa Kafe Düğün Salonu benim tercihim diyorsanız, formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle Kırklareli Paşa Kafe Düğün Salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Karakaş Mah. İstiklal Cad. Ahmet Cevdet Paşa Parkı

Paşa Kafe Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Seda

Düğün Tarihi: 26.09.2015

Yetkili kişiler çok ilgililer özellikle bahşiş sorunu yok görsellik açısından masa düzeni süslemler gayet güzeldi ikramlı bir organizasyondu ikramları gayet güzeldi orkestra ve ışıklandırma çok iyidi ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut tercih sebebim görsellik oldu kapalı bir mekan havalandırma klima... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.