Njoy Garden Restaurant & Dügün Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Njoy Garden Restaurant & Dügün Bahçesi - Düğün Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Njoy Garden Restaurant & Dügün Bahçesi Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Njoy Garden Restaurant & Dügün Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Şehir merkezinde Şehir dışında Teras Yüksek tavan
Manzara
Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Dağ manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Njoy Garden Restaurant & Dügün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Njoy Garden Restaurant & Dügün Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Njoy Garden Restaurant & Dügün Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Njoy Garden Restaurant & Dügün Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Njoy Garden Restaurant & Dügün Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Njoy Garden Restaurant & Dügün Bahçesi 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Njoy Garden Restaurant & Dügün Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Njoy Garden Restaurant & Dügün Bahçesi düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, doğum günü, piknik, baby shower, davet ve resepsiyon, parti, kurumsal etkinlikler, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Njoy Garden Restaurant & Dügün Bahçesi Hakkında

Göz alıcı bir atmosferde çok hoş bir düğün töreninize imza atmak istiyorsanız, sizi Njoy Garden Restaurant & Dügün Bahçesi’ne bekliyoruz.

5000 metrekare alan üzerinde kurulu bir mekanız. Üstü yağmura karşı kapalı, yüksek ve ferah tavanımızla yılın tüm mevsimlerinde hava şartlarından olumsuz etkilenmeden hizmet veriyoruz. Kapalı ve açık alanlarımızla her türlü düğün ve davetlerinizi yapabileceğiniz eşsiz bir işletme olduğumuzu bilmenizi isteriz. Şehir merkezine yalnızca 2 kilometre uzaklıktayız. Kolay ulaşılabilir konumumuza siz ve konuklarınız rahatlıkla gelebilirsiniz. Sağladığımız kır düğünü imkanı ve unutulmayacak diğer hizmetlerimiz için siz de özel günlerinizi Njoy Garden Düğün & Davet Salonu’nda geçirebilirsiniz.

Njoy Garden Kırklareli ailesi olarak özel günlerinizde size profesyonel ekip arkadaşlarımızla eşlik ediyoruz. Uzun zamandır davet sektöründe hizmet veren başarılı bir marka olduğumuz için tecrübelerimizi en iyi şekilde işimize yansıtıyoruz. Her çiftin düğün töreni istekleri birbirinden farklı oluyor. Bu nedenle organizasyonunuzun planlamasını yapmak için sizinle bir araya geliyoruz. Bizden taleplerinizin neler olduğunu, nasıl bir düğün hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Hizmet içeriklerimiz hakkında detaylı bilgi veriyor ve size yardımcı oluyoruz.

Mekanımızı düğününüzden önce dezenfekte ediyor, gereken hijyenik koşulları sağlıyoruz. Ortamı şık organze tüller, çiçek aranjmanları ile süslüyoruz. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması desteği de sağlayabilirsiniz. Sahne, ses ve ışık sistemlerimizi de son teknoloji ekipmanlar kullanarak kuruyoruz. Yemekli bir davet düzenleyecekseniz yemek menünüzü önceden tadım yapabiliyorsunuz. İsterseniz menü içeriğini de damak zevkinize uygun olacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Kırklareli düğün salonları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi edinmek için bize ulaşmalı, firmamızı incelemelisiniz. Bunun için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formumuzu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Pınar mahallesi Asilbeyli köy yolu üzeri 2. Km Kırklareli/Merkez

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Njoy Garden Restaurant & Dügün Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.