Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Merkez, Kırklareli.

Kapasite Bilgileri

Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu düğün dışında kına, doğum günü, açılışlar, baby shower, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu Hakkında

Düğününüz için kapalı ve kaliteli bir salon arıyorsanız; Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Düğün Salonu adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak isteriz!


Üstelik derneğimiz bünyesindeki davet alanımızdan yalnızca dernek üyelerimiz değil; halkımız da yararlanabiliyor.


Bugüne dek sayısız organizasyona imza attığımız mekânımızda; düğün, nişan, kına, sünnet ve şirket yemeği gibi pek çok organizasyon düzenleyebiliyoruz.


Kaliteli hizmet anlayışımızla konuklarımızı memnun ediyor, hayatları boyunca bir kere yaşayacakları bu özel günden içlerinde ukde kalmaması için çalışıyoruz.


Mekânımızın genel tasarımı da yaşadıkları bu mutluluğu destekler nitelikte oluyor. Keyifli bir ortamda organizasyon gerçekleştirmenin oldukça kıymetli olduğuna inanıyoruz. Bunun için çiftlerimizin isteklerini ve trendleri göz önünde bulundurarak sürekli olarak salonumuzda yenilikler yapıyoruz.


Salonumuzun son görünümünden bahsedecek olursak: ağırlıklı olarak tercih ettiğimiz beyaz ve pembe tonları göze çarpıyor. Sempatik ve şık bir ambiyansı olan salonumuzda yuvarlak masalar ve konforlu sandalyeler kullanıyoruz. Sandalyelerimize konseptinize uygun renkteki tüllerle fiyonk yapıyor, dilerseniz masalarınızı da canlı çiçeklerle süslüyoruz.


Çiçek ve tül dekorlarını aynı zamanda gelin yolumuzda da kullanıyoruz. Gösterişli bir girişin düğününün tamamını etkilediğine inanıyoruz. Bunun için ilk giriş merasiminiz için harikulade bir gelin yolu oluşturduk. Gelin taklarınızdan ilerleyerek yeni hayatınıza ilk adımlarınızı atacaksınız!


Ardından gece boyu dans, müzik ve eğlence…


Yalnızca eğlence değil; ikram da istiyorum derseniz bunu da gerçekleştirmemiz mümkün oluyor. Düğününüz için dilediğiniz menüyü oluşturabilir, güler yüzlü bir şekilde misafirlerinize sunabiliriz.


İstediğinizden çok daha fazlasını bulabileceğiniz Esnaf ve Sanatkarlar Odası Düğün Salonu Kırklareli’nde düğününüzü gerçekleştirmek mi istiyorsunuz? Öyleyse ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerindeki formumuzu eksizsiz bir şekilde doldurun ve mesaj kısmında aklınıza takılan soruları sorun. Böylelikle aklınıza takılan sorulara hızlı bir şekilde yanıt bulabilir, hizmetlerimiz hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Karakaş Mahallesi, 11. Kavaklı Sk. No:3, 39000 Kırklareli Merkez/Kırklareli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.