Deva Kültür Sarayı

E-posta Gönder

  • Merkez, Kırklareli.

Kapasite Bilgileri

Deva Kültür Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Deva Kültür Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Deva Kültür Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Deva Kültür Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Deva Kültür Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Deva Kültür Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Deva Kültür Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Deva Kültür Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Deva Kültür Sarayı 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Deva Kültür Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Deva Kültür Sarayı düğün dışında davet ve resepsiyon, parti, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, nişan, bayi toplantısı, açılışlar, kına, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Deva Kültür Sarayı Hakkında

Hayalini kurduğunuz düğün organizasyonunuzu şık bir salonda keyfinizce eğlenebileceğiniz bir organizasyonla kutlamaya ne dersiniz?

Deva Kültür Sarayı Kırklareli olarak uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Mutlu bir hayata “Evet” diyecek olan çiftleri kaliteyle buluşturuyor, yıllar geçse de unutamayacakları bir organizasyon geçirmelerini sağlıyoruz. Gelişime açık ve yenilikçi bir işletme olduğumuzdan dolayı her sene salonumuzu ve süslemelerimizi yeniliyor, sizi farklı alternatiflerle karşılıyoruz.

Keyifli bir organizasyon geçirmeniz için neler mi yapıyoruz.?

-Salonumuzdan bahsetmek gerekirse; yüksek tavan etrafı camla çevrili ve görüş açınızı kapatmayan kolonsuz bir kapalı alandır. Sıcak yaz ayları için soğutma soğuk aylar içinse ısıtma sistemimiz mevcut olduğundan dolayı yılın her mevsimi hizmet verebiliyoruz.

-8’er kişilik yuvarlak masalarımızı her davetlinin konforlu bir gün geçirebilmesini için sahneyi görünür kılacak bir şekilde yerleştiriyoruz. Gelin damat masasını da salonun en güzel yerine sahne kenarına konumlandırıyor ve bütün sevdiklerinizi görerek keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

-Süslemelerimizde her tarza uygun seçenekler sunduğumuzu biliyor muydunuz? Salonda bahar esintili bir hava hissetmek istiyorsanız çiçekli tak ve aksesuarlarla masaları süslüyor, modern bir ambiyans yaratılmasını istiyorsanız beyaz saten örtülerin üstüne mor süslemeyle masaları hazırlıyor ve masa üstlerine kuş kafesli mumluk yerleştiriyoruz.

-Oyun pistimiz oldukça geniştir. Kalabalık olsanız dahi bunalmadan rahat bir şekilde oynayabileceksiniz. Pist ışıklandırmasına bayılacaksınız ilk dansınızda masallardaki gibi görünmenizi sağlıyoruz.

-Deneyimli müzisyen ve orkestrayla anlaştığımızdan dolayı eğlenceli bir gün geçirebileceğinizi müjdesini de verelim.

Siz de hayatınızın en özel anlarını şansa bırakmayın. Profesyonel ekibimizle birlikte kusursuz ve eğlenceli bir organizasyonu sizinle buluşturuyoruz. Kırklareli Deva Kültür Sarayı iletişim bilgisine ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Karakaş Mahallesi, 39020 Kırklareli Merkez/Kırklareli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.