Başaran Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Başaran Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Başaran Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Başaran Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Yüksek tavan
Manzara
Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Başaran Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Başaran Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Başaran Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Başaran Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Başaran Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Başaran Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Başaran Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Başaran Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, kına, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Başaran Düğün Salonu Hakkında

Yıllarca hatırlayacağınız özel gecelerinizi Başaran Düğün Salonu ailesi olarak düzenliyoruz.

Kapalı ve açık alan seçeneklerimiz ile yaz aylarında da kış aylarında da hizmet veriyoruz ve farklı konseptlerinizi tasarlayabiliyoruz. Açık alanımızda ise olumsuz hava koşulları için önlemler alıyoruz. Davetli sayınıza göre de masa ve sandalye düzenini sağlıyoruz.

Sıra süsleme ve hazırlıklara geldiğinde çiftimizin tercihleri ve istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Konuklarınızın masalarının süslemeleri için farklı dekorlar, aksesuarlar, canlı veya yapay çiçekler kullanıyoruz. Beyaz ağırlıklı tercih ettiğimiz masa ve sandalye giydirmelerimizi ise sandalyelerinize farklı renklerde kurdeleler ile renklendiriyoruz ve konseptinize uygun bir hale getiriyoruz.

Gelin yolunu ve nikah masasını da oluşturmadan olmaz! Çiçekler ile düzenlenen yolunuza kırmızı halı da seriyoruz. Salonumuza girişinizi ve ilk dansınıza başladığınız anılarda volkan showlar düzenliyoruz. Her an kendinizi özel hissetmenizi amaçlıyoruz ve bu yüzden hayallerinizdeki organizasyonu tasarlamak için çalışıyoruz…

Yemekli ve yemeksiz organizasyonlarınızı düzenlerken öncesinde çiftlerimize bir menü sunumu da yapabiliyoruz. Sizler için hazırladığımız düğün paketleri dahilindeki menüleri tercih etme şansınız olduğu gibi damak tadınıza uyan farklı menüler için çalışmalar yapmamızı da talep edebilirsiniz. Bu durumda da ortak bir yol bulduğumuz takdirde isteklerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Kutlamaların vazgeçilmezi düğün pastanızı da yine volkan ve konfeti gösterileri ile pasta törenine dönüştürüyoruz.

Bütün bu imkânlardan yararlanabileceğiniz diğer organizasyonlar içinde benzer avantajlarımızdan yararlanma şansınız bulunuyor. Bu organizasyonlar ise nişan, söz, kına gecesi gibi davetleriniz için bir alternatif olarak Başaran Düğün Salonu Vize Kırklareli adresinde!

Eğer siz de organizasyonlarınız için Başaran Düğün Salonu tercih ederek özel bir gece tasarlayabilirsiniz. Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz hatta düğün paketlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifleri de alabilirsiniz…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Devlet Mah. Hastane Sok. No: 20 Vize/ Kırklareli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Başaran Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.