Aksaray Düğün Davet

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Aksaray Düğün Davet
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Aksaray Düğün Davet Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Aksaray Düğün Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Aksaray Düğün Davet Sıkça Sorulan Sorular

Aksaray Düğün Davet düğün fiyatları ne kadar?

Aksaray Düğün Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Aksaray Düğün Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Aksaray Düğün Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aksaray Düğün Davet 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Aksaray Düğün Davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aksaray Düğün Davet düğün dışında açılışlar, sünnet düğünü, bayi toplantısı, doğum günü, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, kına, davet ve resepsiyon, nişan ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Aksaray Düğün Davet Hakkında

“Saraylar size siz de saraylara laiksiniz” mottosuyla çiftlerin hayallerini gerçekleştiriyor, saray konseptinde yıllar geçse de unutamayacakları bir düğün organizasyonu geçirmelerini sağlıyoruz.

Aksaray Düğün Salonu Kırklareli olarak özel günlerinizin bizim için çok değerli olduğunu ve hayallerinizi gerçekleştirmek adına profesyonel bir hizmet alabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızla uzun süredir Kırklareli Merkezde faaliyet gösteriyor, düşlediğini organizasyonu ayaklarınızın önüne seriyoruz.

Peki bunu nasıl yapıyor ve hizmetlerimiz neler mi?

-Salonumuzda düğün ve özel gün kutlamaları için tasarlanan gerekli teknolojik alt yapıya sahip balo salonu, kurumsal etkinlik, kongre, konferans ve seminer gibi bilgi akışını kolaylaştırmak için tasarlanan davet salonu ve bayi toplantısı, panel, workshop gibi etkinliklerinizi gerçekleştirebileceğiniz farklı kapasitelerde toplantı salonumuz bulunuyor.

-Düğün organizasyonları için tasarlanmış balo salonumuzun tasarımı sarayları anımsatan altın varaklı işlemelerle yapılmıştır. Yüksek tavanlı ve kolonsuz olduğundan dolayı ferah bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Alanımız oldukça geniş olduğundan dolayı kalabalık organizasyonlara da ev sahipliği yaptığımızı söylemek istiyoruz.

-Organizasyon stilimizi belirlerken isteklerinizi ve gerçekleştirmek istediğiniz düğünün temasına uygun olarak hazırlık yapıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor, hayallerinizi kısıtlandırmanıza izin vermeden istediğiniz gibi süslemeler tercih edebiliyorsunuz.

-Keyifli bir organizasyonun temelinde müzisyen ve orkestranın profesyonelliği yapmaktadır. Biz de oynamaya doyamayacağınız bol kahkahalı ve eğlenceli bir gün geçirmeniz için düğün sektöründe deneyimli müzisyenlerle anlaşıyoruz.

-Işık sisteminden sahne kurulumuna, ses ekipmanlarından led ışıklandırmalara kadar bütün ekipmanları kendi bünyemizden temin ettiğimizden dolayı isteklerinize kısa sürede cevap verebiliyoruz.

Siz de Aksaray Düğün Salonu ev sahipliğinde hayatınızın en özel gününü kusursuz bir şekilde kutlamak istiyorsanız, detaylı bilgi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Akalar Mahallesi, Tırnova Cd. No:43, Kırklareli Merkez/Kırklareli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Aksaray Düğün Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.