Elisacem Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Elisacem Düğün Salonu
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 499

Elisacem Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Elisacem Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Elisacem Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Elisacem Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Elisacem Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Elisacem Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Elisacem Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Elisacem Düğün Salonu 200 kişiden 500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 499 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Elisacem Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Elisacem Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, parti, kına ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Elisacem Düğün Salonu Hakkında

Maltepe’de bulunan Elisacem Düğün Salonu yenilenen yüzüyle düğün organizasyonlarınızı gerçekleştiriyor. Değişen trendlere uyum sağladı ve beyaz&bordonun hakim olduğu modern çizgilerle baştan yarattık. Salonumuzda renkli ışıklandırmalarımız ve nostaljik kolonlarımız bulunuyor.

Peki ‘’Elisacem Düğün Salonu nerede?’’ diye soracak olursanız; hemen söyleyelim. Maltepede, Gülensu Mahallesinde yer alan salonumuz Ayla Caddesi’nin üzerinde bulunuyor. Ulaşımı kolay olan salonumuza çiftlerimiz ve konukları rahatlıkla ulaşabiliyor.

Yüksek tavanı sayesinde ferah bir ortam yaratan mekânımız 750 kişi kapasitelidir. Geniş salonumuz sayesinde çok fazla konuğun katılacağı organizasyonları da rahatlıkla karşılayabiliyoruz. Bu aşamada hizmet kalitemizden ödün vermeyerek, konuk sayısına göre servis personeli temin ediyoruz.

Yine personel noktasında bir diğer dikkat ettiğimiz detay ise organizasyonun yemekli mi yoksa yemeksiz mi yapılacağı. Yemekli organizasyonlar için usta şeflerimiz, salonumuzun hijyenik mutfağında lezzetli menülerinizi hazırlıyor. Yemeksiz organizasyonlarda ise ikramların teminini anlaşmalı olduğumuz yerlerden gerçekleştiriyoruz.

Aynı zamanda salon içerisinde bar tipi kafeteryamızın da mevcut olduğunu belirtmek isteriz. İçecek ve bisküvi çeşitlerine ulaşabileceğiz bu alan sayesinde; konuklarınızın oluşabilecek talepleri için dışarıya çıkarak arayışa girmelerine gerek kalmıyor.

Başta da belirttiğimiz gibi konuk sayısı fazla olsa dahi ferah bir ortam sağlıyoruz. Bu noktada da son teknolojik klimalarımızdan ve havalandırma sistemimizden destek alıyoruz.

Elisacem Düğün Salonu’nun hizmetleri yalnızca ferah bir ortam da ve ikramlarla da kısıtlı değil. Düğün günlerinin bir başka vazgeçilmezi ise eğlencedir. Bunun için profesyonel bir orkestrayla birlikte çalışıyoruz. Eğlenebilmeleri için de çiftlerimize ve konuklarına geniş bir düğün pisti sunuyoruz.

İlk danstan pasta merasimine kadar gerçekleşen tüm bu özel detaylar için şahane bir pist alanı yarattık.

Siz de salonumuzu görmek ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz; formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Gülensu Mahallesi, Ayla Cd. No:84, 34848 Maltepe/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Elisacem Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.