Sefaköy Düğün Salonları

Sefaköy'deki birbirinden şık düğün salonlarının hepsini tek sayfada incele! Beğendiğin mekanlardan fiyat teklifi almayı unutma.

Esnek sözleşme Sefa Düğün Salonu

Küçükçekmece

Sefa Düğün Salonu

İstanbul’da evlenecek çiftler için kapılarını açan Sefa Düğün Salonu Sefaköyde bulunuyor. Yıllardır salonumuzda özel davetlerinize ev sahipliği yaşıyoruz. Bu süreçte yeri geldi sayısız mutluluğa...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

9

Yorum

%30 indirim 50
İncele
Venüs Davet ve Balo Salonu

Küçükçekmece

Venüs Davet ve Balo Salonu

Uzun yıllardır düğün ve davet sektöründe faaliyet gösteren bir işletme olarak, yaptığımız çalışmalar ve sahip olduğumuz imkânlar sayesinde kendimizi kanıtladık ve rüştümüzü ispat ettik. Venüs...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

16 yorum

%35 indirim 34 2 3
İncele
Milenyum Düğün Davet Konferans Salonu

Küçükçekmece

Milenyum Düğün Davet Konferans Salonu

2000 yılından bu yana bizi tercih eden misafirlerimizin düğün, nişan, kına gecesi, toplantı gibi davet organizasyonlarını başarılı bir şekilde, özveri ile gerçekleştirdik. Her yıl yenilenen...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

10

Yorum

%50 indirim 24 3
İncele
Ekin Düğün Davet

Küçükçekmece

Ekin Düğün Davet

30 yılı aşkın süredir Ekin Düğün Sarayı Sefaköy’de hizmetinizde. Misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutarak bugüne kadar sayısız organizasyon gerçekleştirdik. Sefaköy, Küçükçekmece, Halkalı,...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

%28 indirim 29
İncele
Mert Düğün Salonu

Küçükçekmece

Mert Düğün Salonu

Hayatınızın belki de en önemli günü… Yıllarca hayalini kurduğunuz düğün gününüz geldi çattı ve siz düğün salonu mu arıyorsunuz? Öyleyse Mert Düğün Salonu Küçükçekmece ekibi olarak; salonumuza...

3.000-5.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

2

Yorum

%40 indirim 22
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Salonları

Sefaköy Düğün Salonları

Küçükçekmece’nin nüfusu yüksek semtlerinden biri Sefaköy! Tabii kalabalık olunca aynı oranda düğün salonlarının sayısı da fazla oluyor. Buradaki düğün salonları Küçükçekmeceli çiftlerin yanı sıra çevre ilçelerdeki kişilerden de ilgi görüyor. Özellikle Bakırköy, Esenler ve Avcılar ilçelerinde yaşayan çiftler; Sefaköy’deki düğün salonlarını görüşülecek mekanlar listelerine ekliyorlar.

İstanbul Sefaköy düğün salonları, özellikle uygun fiyatlı olmaları nedeniyle çok ilgi görüyor. Tercihe edilmelerinin bir diğer nedeni de çok alternatif sunmaları. Hem kapasite hem de dekorasyon olarak birbirinden farklı birçok seçenek çıkıyor karşınıza.

Sefaköy düğün salonlarının kapasiteleri ortalama 500-750 kişi civarında seyrediyor. Bu rakam 1.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Yani kalabalık bir düğün yapmayı planlıyorsanız, geniş salonlar bulmanız oldukça kolay.

Sefaköy’deki düğün salonlarının büyük bir kısmında sadece kapalı alan bulunuyor. Bu alanlarda her mevsim düğün organizasyonu düzenlenebiliyor. Ayrıca sigara içme ve dinlenme alanı olarak kullanılan, teras ve bahçe gibi küçük alanları da bulunuyor.

Sefaköy bölgesine ulaşım otobüs ve metrobüs gibi toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla yapılabiliyor. Bu bölgeye özel aracıyla gelecek olan davetliler de düğün salonlarının bünyelerindeki otoparkları ücretsiz olarak kullanabiliyorlar. Vale hizmeti isterseniz, bunu mekandan talep etmeniz gerekiyor.

Düğün salonlarının çoğunda iyi bir havalandırma sistemi ve klimalar bulunuyor. Salonların yüksek tavanlı olmasının yanı sıra bu sistemler sayesinde de daha ferah bir ortam oluşturulabiliyor. Özellikle yaz düğünü yapacak olan çiftler için klima çok işe yarıyor.

Sefaköy’de Düğün Salonlarının Sunduğu Hizmetler

İstanbul Sefaköy düğün salonlarında temel olarak kiralama hizmeti veriliyor. Kararlaştırdığınız gündeki saatler içerisinde salon tamamen size ve davetlilerinize ait oluyor. Ayrıca düğün saatinizden bir süre öncesinde mekana gelip, son hazırlıklarınızı size özel hazırlanan odada yapabiliyorsunuz. Çiftlere özel hazırlanan gelin-damat odasına da içecek ve atıştırmalık ikramlarında bulunuyorlar.

Yemekli düğün yapmak isteyen çiftler için de birçok alternatif sunuyorlar. Sefaköy düğün salonlarının birçoğunda hazır yemek menüleri bulunuyor. Bu menüler kırmızı veya beyaz etli olarak hazırlanıyor. Hazır menülerden birini seçebileceğiniz gibi tamamen size özel menü oluşturulmasını da talep edebiliyorsunuz. Menünün yanında da sınırsız meşrubat veya alkollü içecek servisi yapılıyor.

Fotoğraf ve video çekimi de düğün salonunun anlaşmalı olduğu ekip tarafından yapılıyor. Düğün organizasyonları baştan sona kadar kayıt altına alınıyor. Düğünden sonra da tüm fotoğrafları ve videoları teslim ediyorlar. Davetlileriniz de unutulmuyor! Düğünde davetlilerinizle çektirdiğiniz fotoğraflar anında basılıyor ve kendilerine ulaştırılıyor.

Sefaköy düğün salonlarında ses ve ışık sistemleri bulunuyor. Kolonlardan miksere, spot ışıklarından diğer tüm cihazlara kadar ihtiyacınız olan her detayı bulabiliyorsunuz. Düğününüzden önce mekana giderek bu sistemlerin testini yapabiliyorsunuz.

Düğününüzde davetlilerinize yetecek sayıda servis elemanı hizmet veriyor. Sefaköy’deki mekanlar bu hizmeti çiftlere fiyat dahilinde sunuyorlar. Ayrıca isterseniz karşılama hostesi talebinde de bulunabiliyorsunuz.

Sefaköy Düğün Salonlarında Dikkat Edilecekler

Sefaköy Düğün Salonları Fiyatları

Sefaköylü çiftlerin kafasını karıştıran konulardan biri de düğün maliyetleri! Düğün salonları fiyatları, bu bölgede İstanbul’daki ortalamaya göre daha düşük diyebiliriz. Fiyatlar; seçtiğiniz düğün paketine, menüye ve düğün tarihinize göre değişiklik gösteriyor.

Bütçenizi minimum şekilde kullanmak istiyorsanız; bazı tavsiyelerde bulunmak istiyoruz: Hafta içi yapılan düğünler, hafta sonundakilere göre çok daha uygun fiyatlı oluyor. Aynı durum kış düğünleri için de geçerli. Yani çiftlerin çok talep göstermediği dönemlerde uygun fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz.

Sefaköy düğün salonlarının dönem dönem çiftlere sunduğu kampanyalar oluyor. Bu kampanyalar dahilinde hediye hizmetler alabiliyor ve indirimli fiyatlarla anlaşabiliyorsunuz. Mekan sayfalarını düzenli olarak takip eder ve erken rezervasyon yaptırırsanız sizin de avantajlardan faydalanabilmeniz mümkün.

Kına gecesi ve düğün organizasyonunuzu aynı mekanda yaparsanız bu durumda da indirimli fiyatlardan yararlanabiliyorsunuz. Sefaköy’de görüştüğünüz düğün mekanlarına birden fazla organizasyon yapacağınızı belirtirseniz, karşılıklı anlaşma sağlayabilirsiniz. Ayrıca net bir fiyat almak istediğiniz düğün salonlarının sayfalarındaki formları doldurmayı unutmayın. İstediğiniz kadar mekandan fiyat teklifi alın, size kısa sürede dönüş yapsınlar!