Konak Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Merkez, Edirne.

Kapasite Bilgileri

Konak Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Konak Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Konak Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Konak Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Konak Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Konak Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Konak Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Konak Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Konak Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Konak Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Konak Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, kına, açılışlar, bayi toplantısı, nişan, mezuniyet törenleri ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Konak Düğün Salonu Hakkında

Hayallerinizin gerçekleştiği gece için hazırlıklarınıza başladınız mı?


Konak Düğün Salonu ile birlikte başlamaya ne dersiniz? En özel anlarınızı daha özel kılmak için doğru bir ekip ile birlikte çalışarak her detayı tasarlama şansınız var. Konak Düğün Salonu Edirne ekibi de sizlere eksiksiz bir davet için profesyonel bir çalışma düzeni ile hizmet sunuyor. Organizasyon sorumlumuzun yönetiminde planlama yapılıyor ve istekleriniz doğrultusunda hazırlıklara başlıyoruz.


Geniş ve ferah salonumuz davetli sayınıza göre düzenleniyor. Yaz aylarında kapalı alan tercih etmekten emin olamayan çiftlerimiz için de son sistem iklimlendirme sistemlerimiz ile kaliteli bir atmosfer yaratıyoruz. Üstelik salonumuzun yüksek tavanlı ve camekanlı salon olmasının avantajlarını da gece boyunca hissedeceksiniz.


Yuvarlak ve dikdörtgen masalar tercih ederek salonumuzu verimli kullanıyoruz. Geniş bir dans pisti ve sahne oluşturma imkânımız da kalıyor bu sayede. Elbette masa ve sandalye giydirmeleriniz için de şık tercihler yapmaya özen gösteriyoruz. Beyaz saten kumaş kullanıyoruz ve sandalye arkalıklarınız için renkli organze kumaş tercihleri ile konseptinize uygun renkler ile uyumlu bir alan da oluşturmuş oluyoruz.


Salonumuzda yapılan değişliklerin en önemli kısmı ise nikah masası! Çiftimiz için beyaz ahşaptan nikah masası dekore ediyoruz. Masa çiçeği ve küçük detaylar ile zarif bir konsept tercih ediyoruz. Salonumuza ve gelin hanımın el çiçeğine uyumlu olmasına da özen gösteriyoruz. Barkovizyon ekranına siz evet derken görüntünüzü yansıtıyor ve bütün konuklarınızın görmesini de sağlıyoruz.


Yemekli ve yemeksiz davetler düzenleme şansınız da bulunuyor. Bu yüzden Konak Düğün Salonu mutfağında hummalı bir çalışma başlatılıyor. Tabii ki öncesinde çiftimiz davet menülerinin kararını veriyor. Düğün paketleri dahilinde olan yemekli ve yemeksiz paketlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Düğün pastanızın da olduğu paketler hem avantajlı hem de eksiksiz menüler olarak belirleniyor.


Avantajlı paketlerden yararlanmak için Konak Düğün Salonu iletişimini sağlayarak fiyat teklifleri almak isterseniz sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Karaağaç yolu üzeri iki köprü arası Merkez/ Edirne

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.