Keyif Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Keyif Düğün Sarayı

Kapasite Bilgileri

Keyif Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Keyif Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Keyif Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Keyif Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Keyif Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Keyif Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Keyif Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Keyif Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Keyif Düğün Sarayı 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Keyif Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Keyif Düğün Sarayı düğün dışında nişan, kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar, baby shower, sünnet düğünü, bayi toplantısı, kına, parti ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Keyif Düğün Sarayı Hakkında

Keyif Düğün Sarayı olarak hayallerinizi gerçekleştirmek için bütçenize uygun alternatifler yaratarak bünyemizde bulunan Keyif Düğün Salonu Edirne’de faaliyet gösteriyoruz. Keyifli gecelerin adresi olarak yıllardır özel geceleriniz için hizmet veriyoruz. Kalabalık bir ekip ile birlikte çalışıyoruz ve eksik bir şey kalmadan geceyi tamamlıyoruz.

Salonunuzu farklı konseptler ile tasarlamak ile işe başlayabiliriz. Masa ve sandalye süslemelerinizi seçtiğiniz konsepte uygun renkler ile gerçekleştirebiliriz. Hatta geleneksel düğün törenlerine uygun bembeyaz bir masalarınızı hazırlayarak sade bir şıklık da sağlayabiliriz.

Yemekli ve yemeksiz organizasyonlarınız için farklı menü tercihleri oluşturabiliriz. Konuklarınızı özel tercihler yapmak isteseniz özel ikramlar ekleyebilirsiniz menülerinize. Servis personellerimiz yemekleri, ikramları ve pasta servisini gerçekleştirirken de özenli davranacaktır.

Pasta kesiminizi ve salona girişinizi bir şölen havasında gerçekleştirerek renkli anlar oluşturabiliriz. Aslında bunlar bizim fikirlerimiz son karar çiftimize ait! Biz ortak bir yol bularak isteklerinizi gerçekleştirmek için buradayız…

Çiftimizin üzerinden birçok yükü de almak adına da gece boyunca sunduğumuz hizmetlerin yanında bakın neler yapıyoruz:

Anlaşmalı olduğumuz müzisyenlerimiz ile kesintisiz müzik keyfi yaşamanız için geniş repertuarlarından şarkılar söyleyerek gecenizi tamamlamaları için görüşmeler sağlayabiliyoruz.

Ayrıca fotoğraf çekimleri ile de gecenizi ölümsüzleştirecek mutlu anlarınızı biriktirmenizi sağlayacak profesyonel fotoğrafçımız ile de anlaşmanızı sağlayabilmeniz için aracı oluyoruz.

Arzu ettiğiniz ekstra hizmetler veya süslemeler için farklı organizasyon firmaları ve diğer firmalar ile anlaşmalar da yapabilirsiniz. Bu durumda biz de diğer firmalarınız ile ortak bir çalışma yürütebiliriz.

Köşem Düğün Sarayı ailesi olarak gece boyunca mutlu yüzler görmek için çalışıyoruz! Bu geceyi unutulmayacak bir geceye çevirmeyi amaçlıyoruz.

Üstelik her organizasyonunuzu gerçekleştirdiğimiz salonumuzda kına organizasyonlarınız için de aynı özeni ve benzer hizmetleri sağlayabiliyoruz.

Eğer siz de ailemize katılarak bizimle birlikte gecenizi tasarlamak isterseniz formu doldurabilirsiniz. Fiyat teklifleri de alabilirsiniz…

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Edirne Küçük Sanayi Tesisleri /Edirne

 • Nasıl gelinir?

  Edirne Küçük Sanayi Tesisleri

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Keyif Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.