Düğün Salonları Edirne

İnci Düğün Salonu

Firma kapanmıştır
İnci Düğün Salonu

İnci Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır profesyonel ekibi ile kaliteli hizmet garantisi veren İnci Düğün Salonu Edirne’de faaliyet gösteriyor! Çiftleri ve konukları ile birlikte eğlenerek düğün sahibi olan ekibimiz aynı zamanda konuklarınızı ve sizi en iyi şekilde ağırlayarak eksiksiz ve kusursuz bir gece geçirmenizi sağlıyor.

İnci Düğün Salonu’nun gece boyunca sunduğu hizmetlerden bahsedecek olursak eğer:

Çiftimiz ile konuşarak organizasyon sorumlumuz gecenin planlamasını yapıyor. Bu sayede doğru bir görev paylaşımı gerçekleştiriyoruz.

Masa ve sandalyelerin konuk sayısına göre düzenlenmesi ile hazırlıklara başlıyoruz. Kokteyl tarzı bir eğlence mi düzenleyeceğiz yoksa yemekli bir organizasyon mu buna göre de oturma alanı oluşturuyoruz.

Sonrasında ise süslemelerimizi tamamlıyoruz! Tamamen konseptinize ve gelinimizin seçmiş olduğu renklere uygun olacak şekilde renklendirmeler ve küçük dokunuşlar yapıyoruz. Bu kimi zaman renkli masa örtüleri kimi zaman sandalye giydirmeleri oluyor. Bazen her ikisi de veya renkli dekoratif eşyalar ile tamamlıyoruz masa düzenimizi. Aslında süslemelerde ve diğer bütün çalışmalarımızda ilk önceliğimiz çiftimizin tercihleri oluyor.

Gelin masanızı da şık bir şekilde süslüyoruz tabii ki! Biliyoruz ki gecenin yıldızları sizsiniz. Bu yüzden gelin masanızı konuklarınızın masalarından farklı ve özel tasarlıyoruz.

Tül bir cibinlik örtü veya arkasına bir fotoğraf çekilme alanı da oluşturabiliyoruz. Çiçeklerle de bir tasarım yapabiliyoruz.

Yemekli organizasyonlarınız için lezzetli yemeklerinizi sıcak ve hızlı bir şekilde servis ederek konuklarınıza ilk servislerimize başlıyoruz. Yemeksiz veya kokteyl tarzı organizasyonlarınızda ise çiftimiz ile birlikte belirlediğimiz ikram servislerini gerçekleştiriyoruz.

Pasta kesim şenliğinin ardından da son servislerimizi yaparak; artık bütün konuklarımızı sahneye bekliyoruz…

Sahne demişken:

Gece boyunca kesintisiz müzik ve eğlence de sizleri ve konuklarınızı bekliyor. Dedik ya biz de sizinle birlikte eğleniyoruz.

İnci Düğün Salonu olarak bütün çiftlerimizi yeni sezonda yine bekliyor olacağız. Üstelik formu doldurarak Edirne düğün salonları fiyatları arasından sıyrılan; özel fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz…

İnci Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İnci Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

İnci Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

İnci Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. İnci Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.

İnci Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İnci Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

İnci Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İnci Düğün Salonu düğün dışında kına, doğum günü, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, baby shower, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, nişan, açılışlar, parti ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Oguz

Düğün Tarihi: 02.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

MEKAN GAYET GÜZELDİ. MEMNUN KALDIK. 750 KİŞİLİK İKRAMLI ORGANİZASYONUMUZDA İKRAMLAR SUNUMLARI VE LEZZETLERİ GÜZELDİ. KONUKLARLARIMIZ MEMNUN KALDILAR. YETKİLİLER VE ÇALIŞANLAR İLGİLİYDİ. MEKAN LOKASYON OLARAK SANAYİ SİTESİ YAKININDAYDI ANCAK KOLAY BULUNABİLİR YERDEYDİ. BU ANLAMDA RAHAT ETTİK.... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.