Görgülü Düğün & Davet Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Görgülü Düğün & Davet Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Görgülü Düğün & Davet Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Görgülü Düğün & Davet Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Görgülü Düğün & Davet Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Görgülü Düğün & Davet Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Görgülü Düğün & Davet Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır. Görgülü Düğün & Davet Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır.


Görgülü Düğün & Davet Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Görgülü Düğün & Davet Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Görgülü Düğün & Davet Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Görgülü Düğün & Davet Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, kına, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, açılışlar, parti ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Görgülü Düğün & Davet Salonu Hakkında

Keşan'da mutlu bir birliktelik hayal eden çiftlerin evlilik ritüelleri için tercihleri Görgülü Düğün & Davet Salonu oluyor! birbirinden özel konseptlerle nişan kına gecesi düğün ve nikah dönemlerinin gerçekleştiği eşsiz bir atmosfer sizi bekliyor.

Dilediğiniz her şeyin gerçekleştiği, unutulmaz bir gece yaşayacaksınız! Çünkü hak ettiğiniz hizmeti kalite standartlarından ödün vermeksizin güler yüzlü ekibimizle birlikte sunuyoruz. Her ânınızı daha da özel kılmak için düğününüz için ihtiyacınız olan bütün ayrıntıları planlıyoruz. Bu yüzden düğün öncesi organizasyon sorumlumuzla görüşme yapmanızı tercih ediyoruz. Görüşmeler sonucunda alınan kararlar doğrultusunda hazırlıklara başlıyoruz...

İlk önceliğimiz salonumuzu davetli sayınıza göre düzenlemek oluyor. 50 kişiden 600 kişiye kadar düğünlerinizi organize ettiğimiz salon, 9 metre yüksekliğiyle ferah bir atmosfer yaratıyor. Ayrıca konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için salonumuzda; ses, ışık, sahne, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri de yer alıyor. En iyisini sunmak için son teknoloji ekipmanları ve salon tipi sistemleri tercih ediyoruz. Yuvarlak masalar tercih ettiğim davet alanında beyaz örtülerle sade ve zarif bir görüntü ile ziyafet masaları hazırlıyoruz. Masa kartları ile aileleriniz için özel masalar da düzenliyor, şamdanlar ve çiçeklerle gösterişli bir şekilde süslemeleri tamamlıyoruz. Nikâh masası, gelin yolu ve fotoğraf çekilme alanları gibi farklı bölümler de dekore ediyoruz... Şıklığıyla fark yaratacak salonumuzda konuklarınızı karşılama töreni ikramıyla kendileri için ayrılan yerlere buyur ediyoruz!

Görgülü Düğün Salonu Keşan'da konuklarınız için eşsiz tatlarla özel sunumlar da hazırlıyoruz. Menü tadımları düzenleyerek belirlediğimiz uygun bir yemek listesi ile gecenizi ziyafete dönüşüyor, müzik ve danslar eşliğinde keyifli bir gece vaat ediyoruz...

Siz de Keşan düğün salonları arasında Görgülü Düğün & Davet Salonu'nu tercih ediyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Nişan, kına ve düğün konseptlerinizi tasarlamak için sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    ispatcami Mahallesi Trafik sokak no:9 Keşan

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Görgülü Düğün & Davet Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.