Elit Düğün Salonu

2 Yorum

E-posta Gönder

Elit Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Kapasite

  400-500

 • Davet Alanları

  Sadece kapalı alan

 • Mekan Özellikleri

  Şehir merkezinde
 • Manzara

  Şehir manzaralı

Elit Düğün Salonu Özellikler

 • Organizasyon Sorumlusu

Elit Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Otopark Araç Kapasitesi

  75-100

Elit Düğün Salonu Hakkında

Kış veya yaz aylarında düğün, nişan, sünnet cemiyetleriniz; seminer ve toplantılarınızda veya kokteyl, mezuniyet, balo gibi eğlencelerinizde kapalı mekan salonumuzda hizmet vermekteyiz.

Salonumuz 650 metrekare kapalı alana ve 4,5 metre yüksekliğe sahiptir. Salonumuz 600 kişilik olup 400 kişiye de yemekli hizmet verilebilmektedir. Yaz aylarında merkezi klima - havalandırma sistemi ile soğutulup, kış aylarında ise merkezi ısı sistemi ile ısıtılan salonumuz ferah, şık ve konforlu bir ortam sağlamaktadır. Açık alanlarda yapılacak eğlencelerde meydana gelebilecek her türlü olumsuzluklara (kötü hava koşulları vs.) veya merkezi elektrik kesintileri ile doğacak aksaklıklara karşın salonumuzun kapalı mekan olması ve kesintisiz enerji sağlayabileceğimiz jeneratörümüzün olması sebebiyle eğlencelerinizin mutsuzluğa dönüşmesine izin verilmemektedir.

Çok amaçlı olarak kiralayabileceğiniz salonumuzda isteğinize göre orkestra canlı müzik sunmakta; kamera, fotoğraf çekim hizmeti sağlanmaktadır. Ayrıca eğlenceniz boyunca kamera çekimlerinin yansıtıldığı sinevizyon sistemi ile salonun her köşesinden izlemek istediğiniz yeri (dans pisti vs) rahatlıkla görebilme imkanı sunulmuştur.

Amacınıza göre kiraladığımız salonumuzda misafirlerinize sunulacak ikramı yaş pasta (7 katlı düğün pastası), kuru pasta, kola veya meyve suyu, çerez vs. gibi seçeneklerden oluşturabilirsiniz. Yemek ikramı yapmak istediğiniz cemiyetlerinizde bütçenize ve damak zevkinize uygun olan menüyü zengin çeşitlerimizden seçebilirsiniz. Ayrıca salonumuzda hazır bulunan dekorasyonu dışında sizin beğenilerinize uygun olarak süsleme (masa, sandalye, gelin masası giydirilmesi) hizmeti de ekstra olarak sunulmaktadır.

İletişim

 • Adres:

  Demir İş Merkezi Giriş Kat, Karakol Durağı Karşısı, Ayşekadın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Elit Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

4,8

Kalite

Personel

İletişim

M&F

Melike & Ferit

Düğün Tarihi: 17.07.2021Hizmet kalite beş yıldız :) Gayet memnun kaldık. Oldukça kibar personeli bulunmaktadır.

D&Y

Derya & Yüksel

Düğün Tarihi: 01.06.2021Kaliteli hizmet ve mükemel hizmetiniz icin tsk ederiz
Ileri zamanlarda tekrar tutucagima kararim kesindir ,tavsiye ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.