Diyarbakır Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Diyarbakır Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Diyarbakır Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Diyarbakır Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Diyarbakır Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Dekor, Kına gecesi, Mekan giydirme, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti

Diyarbakır Organizasyon Hakkında

Şehrin en büyüleyici ve tamamen size özel olarak tasarlanmış düğününe hiç yorulmadan sahip olmak ister misiniz? Biz, Diyarbakır Organizasyon şirketi olarak bunun için varız. Uzun yıllardır bu işi yapıyor ve vizyon sahibi bakış açımız ile sektörde bir fark yaratıyoruz. A’dan z’ye tüm ihtiyaçları karşılayan bütüncül bir konseptle çalışıyoruz ve basmakalıp basit birkaç süslemeyi yerleştirmekle yetinmiyor tamamen özel tasarımlar yapıyoruz. Düğünler başta olmak üzere bir etkinlik tasarım ve planlama şirketi olarak kına geceleri, nişan merasimleri ve benzeri özel günler için organizasyon desteği veriyoruz.

İşinin ehli ve son derece profesyonel sağlam bir ekibe sahibiz. Hem onlar, hem yenilikçi ruhumuz hem de kaliteli ekipman ve malzeme kullanımımız sayesinde rakiplerimizden ayrışıyor ve farkımızı ortaya koyuyoruz. Her çift için özel çalışmalar yaptığımız için zaman veya mekan ayırt etmiyoruz. İster bir kır bahçesi, ister havuzbaşı, ister bir düğün salonu isterseniz de otelde tarzınıza uygun bir hazırlık yapabiliyoruz. Öncelikle seçtiğiniz mekanı masa ve sandalyelerinden servislerine, çiçeklerden dekoratif süslemelere, orkestra veya trio ekibi gibi müzikten, fotoğraf ve video çekimine kadar her detayı biz ayarlıyoruz.

Şehrin en şık düğünlerini planladığımızı güvenle iddia edebiliyoruz çünkü aldığımız geri dönüşler ve harcadığımız çaba bunu kanıtlar nitelikte. Çalıştığımız her çiftimiz bizim için aynı öneme sahip olduğu için her birinin zevkine uygun bir düğün için elimizden geleni yapıyoruz.

Eğer bu bahsettiklerimiz ve sayfadaki fotoğraflarımız sizi cezbettiyse gelin birlikte çalışalım ve hayatınızın en önemli gününü size tam da hayal ettiğiniz gibi yaşatalım. Bize ulaşmak isterseniz Diyarbakır organizasyon iletişim bilgilerimiz sayfa üzerinde mevcut. Fiyat teklifi almak için yan tarafta bulunan formu mümkün olduğunca eksiksiz bilgileriniz ile doldurmanız yeterli.

İletişim

 • Adres:

  Diyarbakır/Kayapınar

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Diyarbakır Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.