Arat Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Arat Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  20-30 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Arat Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Arat Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Tüm talepleri dikkate alıyoruz.

Arat Organizasyon Hakkında

Yeniliklere açık olarak Şanlıurfa ve bölgesinde hizmet veriyoruz. Düğün, nişan gibi birçok organizasyon türünde hizmet veriyoruz. Şanlıurfa’da da birçok çiftle çalışma imkânımız olduğu için tanınırlığımız oldukça fazladır.

Parti store mağazalarımız var. Bu şekilde düğün, nişan, yılbaşı gibi malzemeleri satışa sunuyoruz. İsteyen çiftlerimiz gidip mağazalarımızdan da ihtiyaçları olan malzemeleri alabilirler. Bölge içerisinde de imalat yapan tek firmayız. Hem imalat hem de satış odaklı çalışıyoruz. Ürünlerimizin imalatını yapıp satışa sunuyoruz. Böylece beğendiklerinizi sizde satın alabiliyorsunuz. Kına organizasyonu konusunda da oldukça iyi bir firmayız. Taht ya da kına süslemeleri olarak birçok alanda hizmet veriyoruz. Bölge genelinde (Mardin, Diyarbakır, Kahramanmaraş gibi) de hizmet veriyoruz. Ayrıca organizasyon bağlamında kiralama yapmanızda mümkün.

Tüm gün o telaş içinde sizin bir organizasyon sorumlumuz orada bekliyor. Yardıma ihtiyacınız olan her an sizin için hazır. Muhtemelen ilk defa yaşayacağınız o gün için ne yapacağınızı bilememeniz gayet normal. Organizasyon sorumlusu görev tanımı gereği sizin için bütün bu problemleri kolaylaştırıyor. Böylece sıkıntıya girmeden sadece düğününüzün tadını çıkarmak kalıyor size. Önceden görüşme sağlamamız durumunda çeşitli fikirlerle bir paylaşım yapıyoruz. Böylece hangi çeşit masa ya da sandalye kullanmak istediğinizi gibi birçok konuda fikir birliği oluşturuyoruz. Bütün bu kararlardan sonra da geriye bir tek organizasyonu gerçekleştirmek kalıyor.

Sizin için en önemli günlerinizi en iyi ve en güzel şekilde gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bir hayaliniz var biliyoruz. Bu hayal en iyi şekilde gerçekleştirilmeli. Bunu da biliyoruz. Organizasyon çok fazla ayrıntısı olan bir süreç. Bu yüzden oldukça ayrıntılı bir şekilde bu sürecinizi düzenlemek gerekiyor. Bunun içinde tecrübe çok önemli. Birçok çiftle çalışıp gelebilecek tüm problemleri göğüsleyebilecek olmak güven veriyor. Bizimle iletişime geçin birlikte düğününüzü planlayalım.
Keywords: organizasyon sorumlusu görev tanımı

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.