Şehir Şehir Restoran Düğünü Fiyatları!

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

1:54 dakika

05.04.2022

Düğün maliyetinizin en büyük kalemini oluşturacak olan mekanların fiyatları konusunda fikir sahibi olmanız bütçe planlamanızı yaparken ayaklarınızın yere basmasını sağlayacaktır. Sıcak, samimi ve ekonomik bir restaurant düğünü yapmayı düşünen Düğün.com çiftleri için şehir şehir restoran düğünü fiyatları!

şehir şehir restoran düğünü fiyatları!

İstanbul Restoran Düğünü Fiyatları

Yaklaşık 300 kişilik düğün için minimum maliyet: 15.000 TL civarında. Avrupa yakasında yapacağınız bir restoran düğünü, Boğaz manzaralı mekan farkıyla ortalamanın üzerine çıkabiliyor. Anadolu yakasında yapacağınız benzer bir düğün ise daha karlı olabilir. Üstelik restoran düğün mekanlarının diğer yerlere göre bütçenizi daha az zorlayacak bir seçenek olduğunu da unutmayın.

şehir şehir restoran düğünü fiyatları!

İstanbul'daki çiftler için önerilerimiz var: İstanbul'da Yemekli Düğün Yapılan Restoran Önerileri

Ankara Restoran Düğünü Fiyatları

Restoran düğünleri sıcak, sade ve samimi kutlamalara ev sahipliği yapar. Restoranda düğün organizasyonlarının en kilit noktası yemeklerin son derece lezzetli olmasıdır.

Ankara’da birbirinden farklı tarz ve konseptte birçok mekan farklı fiyat skalalarıyla hizmet verse de bu mekan kategorisinde edindiğimiz ortalama ortalama kişi başı fiyatlar 50-100 TL arasında. 300 kişilik bir davetli listesiyle yapacağınız ortalama bir restoran düğünü size 15.000-30.000 TL arası bir fiyata mal olacaktır.

şehir şehir restoran düğünü fiyatları!

Ankara'daki bu mekanlar da ilginizi çekebilir: Ankara'daki En Popüler Düğün Mekanları

İzmir Restoran Düğünü Fiyatları

Yaklaşık 300 kişi kapasiteli İzmir restoranlarında; kişi başı minimum 50 TL, ortalama 75 TL ile bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. 300 kişilik ortalama bir davet size yaklaşık olarak 18.750 TL gibi bir tutara mal olacaktır.

Yemek kalitesinden ödün vermeyen daha mütevazı ve sade bir düğün organizasyonu için tercih edebileceğiniz restaurant düğünlerini artısıyla eksisiyle incelemekte yarar var!

şehir şehir restoran düğünü fiyatları!

İzmir'deki düğün salonlarını derledik: Açık ve Kapalı Alana Sahip İzmir Düğün Salonları

Antalya Restoran Düğünü Fiyatları

Antalya’daki restoran düğünü mekanları incelendiğinde, Mekanların sunduğu minimum hizmet bedelinin kişi başı karşılığı 50 TL'nin altında. piyasa araştırmalarına göre yaklaşık 300 davetli ile yapılacak ortalama bir organizasyon karşımıza 15.000 TL’lik bir bütçe ile çıkıyor.

şehir şehir restoran düğünü fiyatları!

Antalya'daki düğün mekanı fiyatlarını araştırdık: Antalya’da Düğün Mekanı Fiyatları

Adana Restoran Düğünü Fiyatları

Adana restoran düğünleri için ortalama bir hizmet kişi başı 30-40 TL’ye alınabiliyor. Elbette bu fiyatların en temel hizmetleri içerdiği ve fiyatlandırmada bir üst sınır bulunmadığını belirtelim.

Eğer düğün konseptinizle ilgili net bir tercihiniz yoksa kararınızı vermenizde davetli sayınız belirleyici olacaktır. 300 kişilik bir davetli listesiyle Adana'da yapacağınız ortalama bir restaurant düğünü 10.000 TL’ye mal olacaktır.

şehir şehir restoran düğünü fiyatları!

Otelinden kır bahçesine tüm mekanların fiyatları: Adana'da Düğün Mekanı Fiyatları

Bursa Restoran Düğünü Fiyatları

Yemek kalitesinden ödün verilmeyen, davetlilerin keyifli bir doyum yaşadığı, sıcak ve samimi Bursa restoran düğünleri için verilen ortalama fiyat 100 TL iken, kişi başı minimum fiyat bedelinin 50 TL olduğu söylenebilir.

şehir şehir restoran düğünü fiyatları!

En uygun fiyata en iyi hizmeti almak için birden fazla mekanla iletişime geçmeyi unutmamanızı öneririz. Ayrıca erken rezervasyon yaptırırsanız indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

başak y.

Düğün Tarihi: 20.10.2014


izmirin o mükemmel manzaralı restoranları düğün için en ideali


tuğba şenel

Düğün Tarihi: 09.10.2014


erken rezervasyon imkanlarını kaçımamak lazım, fiyatlar baya esneyebiliyor