Şehir Şehir Restoran Düğünü Fiyatları!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:02 dakika

29.06.2020

Düğün maliyetinizin en büyük kalemini oluşturacak olan mekanların fiyatları konusunda fikir sahibi olmanız bütçe planlamanızı yaparken ayaklarınızın yere basmasını sağlayacaktır. Sıcak, samimi ve ekonomik bir restaurant düğünü yapmayı düşünen Düğün.com çiftleri için şehir şehir restoran düğünü fiyatları!

şehir şehir restoran düğünü fiyatları!

İstanbul Restoran Fiyatları

Yaklaşık 200 – 250 kişi kapasiteli İstanbul düğün restoranları için hesaplanan minimum fiyat, Avrupa yakası bazında kişi başı 50 TL, Anadolu yakası bazında 30 TL olarak karşımıza çıkıyor. Ortalama fiyatlar ise Avrupa yakasında 75 TL, Anadolu yakasında 50 TL.

Bu durumda Avrupa yakasında yapacağınız bir restoran düğünü, Boğaz manzaralı mekan farkıyla ortalama 18.750 TL’ye mal olurken, Anadolu yakasında yapacağınız benzer bir düğün 12.500 TL ile daha karlı olacaktır. Üstelik restaurant düğün mekanlarının diğer yerlere göre bütçenizi daha az zorlayacak bir seçenek olduğunu da unutmayın.

İstanbul'daki çiftler için önerilerimiz var: İstanbul'da Yemekli Düğün Yapılan Restoran Önerileri

şehir şehir restoran düğünü fiyatları!

Ankara Restoran Fiyatları

Restoran düğünleri sıcak, sade ve samimi kutlamalara ev sahipliği yapar. Restoranda düğün organizasyonlarının en kilit noktası yemeklerin son derece lezzetli olmasıdır.

Ankara’da birbirinden farklı tarz ve konseptte birçok mekan farklı fiyat skalalarıyla hizmet verse de bu mekan kategorisinde edindiğimiz ortalama fiyat 55 TL, kişi başı minimum fiyat ise 35 TL’dir. 250 kişilik bir davetli listesiyle yapacağınız ortalama bir restoran düğünü size 13.750 TL gibi bir fiyata mal olacaktır.

şehir şehir restoran düğünü fiyatları!

Ankara'daki bu mekanlar da ilginizi çekebilir: Ankara'daki En Popüler Düğün Mekanları

İzmir Restoran Fiyatları

Yaklaşık 200 – 250 kişi kapasiteli İzmir restoranlarında; kişi başı minimum 50 TL, ortalama 75 TL ile bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. 250 kişilik ortalama bir davet size yaklaşık olarak 18.750 TL gibi bir tutara mal olacaktır.

Yemek kalitesinden ödün vermeyen daha mütevazı ve sade bir düğün organizasyonu için tercih edebileceğiniz restaurant düğünlerini artısıyla eksisiyle incelemekte yarar var!

şehir şehir restoran düğünü fiyatları!

İzmir'deki düğün salonlarını derledik: Açık ve Kapalı Alana Sahip İzmir Düğün Salonları

Antalya Restoran Fiyatları

Antalya’daki restoran düğünü mekanları incelendiğinde, piyasa araştırmalarına göre yaklaşık 250 davetli ile yapılacak ortalama bir organizasyon karşımıza 20.000 TL’lik bir bütçe ile çıkıyor.

Mekanların sunduğu minimum hizmet bedelinin kişi başı karşılığı ise 40 TL olarak ifade edilebilir.

şehir şehir restoran düğünü fiyatları!

Antalya'daki düğün mekanı fiyatlarını araştırdık: Antalya’da Düğün Mekanı Fiyatları

Adana Restoran Fiyatları

Adana restoran düğünleri için ortalama bir hizmeti 30 TL’ye alabilirken, kişi başı minimum fiyat 20 TL olarak karşımıza çıkıyor. Elbette bu fiyatların en temel hizmetleri içerdiği ve fiyatlandırmada bir üst sınır bulunmadığını belirtelim.

Eğer düğün konseptinizle ilgili net bir tercihiniz yoksa kararınızı vermenizde davetli sayınız belirleyici olacaktır. 250 kişilik bir davetli listesiyle Adana'da yapacağınız ortalama bir restaurant düğünü 7.500 TL’ye mal olacaktır.

şehir şehir restoran düğünü fiyatları!

Otelinden kır bahçesine tüm mekanların fiyatları: Adana'da Düğün Mekanı Fiyatları

Bursa Restoran Fiyatları

Yemek kalitesinden ödün verilmeyen, davetlilerin keyifli bir doyum yaşadığı, sıcak ve samimi Bursa restoran düğünleri için verilen ortalama fiyat 100 TL iken, kişi başı minimum fiyat bedelinin 50 TL olduğu söylenebilir.

şehir şehir restoran düğünü fiyatları!

En uygun fiyata en iyi hizmeti almak için birden fazla mekanla iletişime geçmeyi unutmamanızı öneririz. Ayrıca erken rezervasyon yaptıtırsanız indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

BY

başak y.

20/10/2014

izmirin o mükemmel manzaralı restoranları düğün için en ideali


tuğba şenel

09/10/2014

erken rezervasyon imkanlarını kaçımamak lazım, fiyatlar baya esneyebiliyor