Esas Studio

Esas Studio Hakkında

Esas Studio olarak, hayatınızdaki en özel anları ölümsüzleştirmek için buradayız. Fotoğrafçılık alanındaki kapsamlı eğitimlerimizle birleşen profesyonel yaklaşımımızla, size unutulmaz bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz, sizi rahatlatmak ve kendinizi özel hissetmeniz için özenle tasarlanmış konforlu bir ortam sağlıyor. Bizimle, tamamen kendiniz olabileceğiniz ve özgünlüğünüzün ön planda tutulduğu çekimler gerçekleştiriyoruz. Profesyonel hizmetimizle Kırklareli düğün fotoğrafçısı alanında fark yaratıyoruz.

Deneyim

Kurucumuz olan Ezgi Hanım, üniversitenin ilk yıllarından beri fotoğrafçılık alanında tutkulu bir şekilde çalışıyor. Bu uzun soluklu deneyimi sayesinde oldukça deneyimli ve alanında uzmanlaşmış bir profesyonel haline geldi. Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olması, aldığı kapsamlı eğitim ile beraber profesyonel hizmet anlayışını benimsemesine katkı sağlıyor. Şu anlık ekip yapımız, yalnızca Ezgi Hanım'dan oluşuyor. Ancak ihtiyaç doğrultusunda, farklı profesyonel fotoğrafçı arkadaşlarıyla iş birliği yaparak genişleyen bir kadro oluşturabiliyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Özellikle stüdyo çekimlerinin ötesinde, odak noktamız dış mekan çekimleri üzerinedir. Her çiftin özel isteklerine göre şekillenen yaklaşımımızla, her tür mekanda ve tarzda çekimler gerçekleştirebilmekteyiz. Sevgililerin hayalindeki anıların doğal güzellikteki mekanlarda ve istedikleri atmosferde yakalanmasına yardımcı oluyoruz. Böylece her çiftin özgün hikayesi, çekimlerimizde kendini en iyi şekilde ifade ediyor. Çiftlerimizin isteklerine göre şekillenen hizmetlerimiz ve çekim mekanlarımızla Lüleburgaz düğün fotoğrafçısı hizmetimizle öne çıkıyoruz.

Ekipman

Çekimlerimizde en yüksek kaliteyi sağlamak için seçtiğimiz ekipmanlar arasında Fujifilm, Nikon ve GoPro Max gibi üstün teknolojili markalar yer alıyor. Bu öncü markaların kameraları, çekimlerimizin profesyonel görüntü kalitesini yakalamamıza yardımcı oluyor. Her biri özel tasarım ve yetenekleriyle öne çıkan bu ekipmanlar, anılarınızın en canlı ve gerçekçi şekilde yakalanmasını sağlamak amacıyla özenle seçiliyor.

Baskı Hizmetleri

Hizmet anlayışımız genellikle dijital teslime odaklansa da, çiftlerin taleplerine ve isteklerine her zaman önem veriyoruz. Eğer çiftler baskı şeklinde özel bir talep oluştururlarsa, farklı baskı çeşitleri konusunda da yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Fotoğraflarınızın özel anlarını fiziksel olarak yaşatmak için çeşitli baskı alternatifleri sunarak, hatıralarınızı kalıcı bir şekilde saklamanıza yardımcı oluyoruz. Böylece her ayrıntıyı en özenli şekilde değerlendirmenizi ve istediğiniz şekilde paylaşmanızı sağlıyoruz.

Ek Hizmetler

Ek hizmetlerimiz arasında yalnızca konsept çekim seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle düğün dışı konseptlerde, örneğin aile çekimleri gibi farklı temalarda da başarılı ve tercih edilen bir firma olarak öne çıkıyoruz. Her bir çekimde olduğu gibi, bu konsept çekimlerinde de özgün fikirleri ve yaratıcı yaklaşımlarıyla çiftlerimizin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz. Her bir çekimde olduğu gibi, düğün dışı anılarınızı da en güzel şekilde ölümsüzleştirmek için buradayız.

Genç ve dinamik kadromuzla yeni çiftlere hitap eden tarzda işler çıkarıyoruz. Düğün döneminin çiftler üzerinde yarattığı yoğunluk karşısında rahat hissetmeleri için samimi ve rahat ortam oluşturularak kendilerini iyi hissetmelerini sağlıyoruz. Erken rezervasyon fırsatı sunan firma aynı zamanda hem nakit hem kredi kartı şeklinde ödeme seçenekleri de sunuyoruz. Kırklareli fotoğrafçı hizmetimizden faydalanmak için Esas Studio iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurup butona tıklayabilirsiniz.

Esas Studio Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Esas Studio Sıkça Sorulan Sorular

Esas Studio düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Esas Studio düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Derya-Arif & Derya-Arif

Düğün Tarihi: 15.07.2023


Düğün videomuz büyülü bir aşk hikayesi gibiydi. Çok ilgili ve güler yüzlü bir ekip. Biz çalışırken çok eğlendik.İzlerken kendimizi büyülü anın kollarına bıraktık. Çok teşekkür ederiz ilginize.

Esas Studio

Çok çok teşekkür ederim. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz. Her anımızda biz de eğlendik :) çok çok sevgiler

Bahar- & Bahar-

Düğün Tarihi: 24.06.2023


Normalde Fotoğraf ve Video Çekmeyi sevmeyen bir çiftiz ama Ezgi hanım sayesinde güzel bir iş çıkardık elimize geçen görüntüleri görünce yüreğimize su serpildi kendimizi rahat ve konforlu hissettik çok çok teşekkür ederiz kendisine emeği çok büyük çok uğraştı bizimle iyi ki ezgi hanımla çalışmışız

Esas Studio

O kadar sevindim ki çok teşekkür ederim benim için bir onur biz zevkti sizlerle çalışmak çok teşekkürler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.