Dijital Hayat

Dijital Hayat Hakkında

Hayatlarınızı birleştirdiğiniz değerli gününüzden, en güzel anlarınızı profesyonel ekipmanlarımızla kadrajımıza alarak ölümsüzleştiriyoruz. Aile mesleği olan fotoğrafçılığı tutkuyla yapıyor, mutlu çiftlerimizin hikayelerini en güzel şekilde aktarmak için çalışıyoruz. Dijital Hayat Fotoğrafçılık Lüleburgaz’da tecrübesiyle yakaladığı romantik ve doğal karelerle nesiller boyu bakılacak fotoğraflarınızın kusursuz olmasını sağlıyor. Çiftlerimizin enerjisi ve mutluluğuyla profesyonelliğimizi birleştiriyor, çekimlerinizi keyifli bir deneyime dönüştürüyoruz.

Deneyim

Dededen miras kalan fotoğrafçılık mesleğinin içine doğduk ve işinin ehli kişilerden fotoğrafçılığı öğrendik. Hala aile işletmesi olarak çalıştığımız işletmemizde, sıcak ve samimi bir ortamda çalışıyoruz. Çiftlerimiz de bu samimi aile ortamını hissediyor ve böylece kendilerini rahat hissettikleri doğal çekimler gerçekleştiriyoruz. Mutlu çiftlerimizin isteklerini dikkatlice dinliyor ve çekimlerimizin her detayıyla onların içine sindiğinden emin olarak ilerliyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çekim mekanımızı birlikte belirliyoruz. İsterseniz doğanın güzelliğini birlikteliğinizin romantizmiyle birleştirebilir; isterseniz de plato veya stüdyomuzda çekimler gerçekleştirebilirsiniz. Arzu ettiğiniz mekanda gerçekleştirdiğimiz çekimlerimizi şehir dışında da rahatlıkla yapabiliyoruz. Hayallerinizdeki çekimin detaylarını dinledikten sonra, istediğiniz konsepte uygun mekanımızı birlikte seçiyor ve çekimler gerçekleştiriyoruz. Çekim sürelerimiz mekana ve çekiminizin türüne göre değişiklik gösterebiliyor.

Baskı Hizmetleri

Muhteşem kareleriniz evinizin her yerini süslesin ve baktıkça yüzünüzü gülümsetsin diye kanvas tablo hizmeti sunuyoruz. İsterseniz de, en değerli gününüzün birbirinden güzel karelerinden seçtiklerinizi, son kalite albümlerimizde birleştiriyoruz. Fotoğraflarınızı cep albümlerine veya bardak ve anahtarlık baskısı şeklinde de hazırlıyor, hem daima yanınızda taşımanızı hem de sevdiklerinize hediye etmenize olanak sağlıyoruz.

Ek Hizmetler

Fotoğrafçılık sektörünü yakından takip ettiğimiz yenilikçi vizyonumuzla, kendimizi yenileyeme ve güncel tutmaya dikkat ediyoruz. Böylece çiftlerimizin isteklerine hızlı ve yaratıcı çözümler buluyoruz. Tarihi mekanlardan çiçek bahçelerine kadar her yerde istediğiniz çekimleri gerçekleştiriyoruz. Çekimlerimizde çiftimizin hikayesini ve enerjisini en iyi şekilde aktarmak için çabalıyor, tamamıyla sizi yansıtan kareler imza atıyoruz. Tecrübemiz ve müşteri memnuniyetimizle Kırklareli düğün fotoğrafçısı hizmetimizle fark yaratıyoruz.

Dijital Hayat ailesi olarak, sizi de keyifli bir çekime davet ediyoruz. Değerli gününüzü en az sizin kadar önemsiyor, her detayın kusursuz olması için özenle çalışıyoruz. Çiftlerimizin memnuniyetini ilk sıraya koyduğumuz çalışma prensibimizle, çiftlerimize her konuda yardımcı olmaya dikkat ediyoruz. Eğer siz de Dijital Hayat ailesine dahil olmak ve Lüleburgaz düğün fotoğrafçısı hizmetimizle aşkınızı ölümsüzleştirmek isterseniz sayfamızdaki iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dijital Hayat Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Dijital Hayat Sıkça Sorulan Sorular

Dijital Hayat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Dijital Hayat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Dijital Hayat hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Fotoğrafçılık sektörünü yakından takip ettiğimiz yenilikçi vizyonumuzla, kendimizi yenileyeme ve güncel tutmaya dikkat ediyoruz. Böylece çiftlerimizin isteklerine hızlı ve yaratıcı çözümler buluyoruz. Tarihi mekanlardan çiçek bahçelerine kadar her yerde istediğiniz çekimleri gerçekleştiriyoruz. Çekimlerimizde çiftimizin hikayesini ve enerjisini en iyi şekilde aktarmak için çabalıyor, tamamıyla sizi yansıtan kareler imza atıyoruz. Tecrübemiz ve müşteri memnuniyetimizle Kırklareli düğün fotoğrafçısı hizmetimizle fark yaratıyoruz."

Dijital Hayat ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Dijital Hayat ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Dijital Hayat şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Dijital Hayat şehir dışında hizmet veriyor.

Dijital Hayat ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"şehir içi çekimlerimizde stüdyo ve platomuzu kullanıyoruz. şehir dışı çekimlerde çiftimizin isteğine göre ülkemizdeki en doğru mekanı birlikte seçiyoruz. "

Dijital Hayat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Dijital Hayat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Dijital Hayat hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Dijital Hayat aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, stüdyo / plato çekimi, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Lokasyon

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.