• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Macit Art Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Macit Art Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Macit Art Sıkça Sorulan Sorular

Macit Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Macit Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Macit Art ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Macit Art ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Macit Art şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Macit Art şehir dışında hizmet veriyor.

Macit Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Macit Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Macit Art hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Macit Art aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, trashday, düğün hikayesi / klibi".

Macit Art Hakkında

En özel gününüzü ölümsüzleştirdiğiniz düğün fotoğrafı çekimlerinizi Macit Art ailesi olarak büyük bir özenle ve sevgiyle yapıyoruz. Tüm içtenliğimiz ve tecrübemizle yüzünüzü gülümsetmek ve istediğiniz gibi bir albüm oluşturmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Edirne düğün fotoğrafçıları arasında isminden başarıyla söz ettiren bir firmayız. Fotoğraf çekiminiz öncesi sizinle tanışarak hayalini kurduğunuz kareler hakkında detaylı bilgi ediniyoruz. Çekimlerin yapılacağı dış mekan için çiftlerimize farklı alternatifler sunuyoruz. Edirne çekim mekanları arasında doğal güzelliğiyle ön plana çıkan yerleri seçebileceğiniz gibi şehir dışında da hizmet alabilirsiniz. Son kararı sizin istekleriniz doğrultusunda netleştiriyoruz.

Çekim esnasında içinizden geldiği gibi davranmanızı ve doğal olmanızı istiyoruz. Bol bol gülmenizi, kahkaha atmanızı ve sevgilinizle keyifli saatler yaşamanızı istiyoruz. Ekibimizle çekim süresi boyunca size destek oluyor ve bize ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda poz yönlendirmesi konusunda yardımcı oluyoruz. Çekim sırasında elde ettiğimiz görüntüleri zaman zaman size göstererek fikrinizi alıyoruz.

Dış çekim tamamlandığında ise her şeyin bittiğini düşünmeyin. Fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında inceliyor ve gerekli gördüğümüz alanlarda düzenlemeler yapıyoruz. Işık oyunları ve çeşitli efektlerle yapaylıktan uzak bir görüntü elde ediyoruz. Orijinal kopyalarıyla birlikte size söz vermiş olduğumuz tarihte albümünüzü teslim ederek, eşinizle mutlu bir hayat diliyoruz.

Tüm bunlara ek olarak düğün belgeseli, düğün hikayesi, katalog çekimi, nişan ve save the date gibi farklı kategorilerde de çekim hizmeti sunuyoruz. Ücret kriterimiz ise almış olduğunuz hizmete ve içeriğine göre değişiklik gösteriyor.

Siz de Macit Art Edirne hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfada bulunan iletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna basılması ile oluyor.

İletişim

  • Adres::

    Edirne

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.