Foto Gürkan Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

2 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Merkez, Edirne

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 750-1.000 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Müşterinin isteğine bağlı olarak doğa,tarihi mekanlar,deniz konsepti,yurtiçinde ve yurtdışında her yer

  Yurtdışında çekim yaptığımız bazı yerler: Maldivler,Amerika,Ukrayna,Bulgaristan,Yunanistan

Önerilen Firmalar

Dıramalı Fotoğraf ve Çiçekçilik
112

Merkez

Dıramalı Fotoğraf ve Çiçekçilik

Dıramalı foto, 1985 yılında kurulan Dıramalılar ismini bireyselleştirerek 1...

Foto Güvenç
55 1

Merkez

Foto Güvenç

Foto Güvenç olarak hayallerinizin gerçek olacağı hizmeti sunmak için burada...

Fotohane
25

Merkez

Fotohane

Fotohaneİster dış mekanlarda ister 200m2'lik stüdyomuzda farklı farklı fonl...

Hakkında

1998 yılında fotoğrafçılık sektörüne adım atan firmamız 2003 yılında Gürkan & Serkan BİLGİN kardeşlerin birlikte çalışmaya başlamasıyla halen bulunduğu yer olan Anadolu Öğretmen Lisesi Karşısında FOTO GÜRKAN olarak kurulmuştur. Sektörün gerektirdiği üzere dijitale geçiş yaparak çalışmalarını sürekli teknolojiyi takip ederek genç,dinamik ve disiplinli kadrosuyla sürdürmektedir.

Misyonumuz; teknolojiyi sürekli takip etmek, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek, her zaman dürüstlük ilkesiyle zamanında iş teslim etmektir. Vizyonumuz; her alanda “en başta” olmak, meslektaşlarımıza model olarak kurumsal bir kimlik kazanıp, başta Edirne olmak üzere Türkiye'de seçkin bir firma olabilmektir.

Düğün Fotoğrafçılığına gelince;
Artık hepimiz biliyoruz ki, düğünden sonra o büyülü günden geriye kalan tek şey düğün fotoğraflarınız olacak. İşte bu yüzden düğün fotoğrafçınızı seçerken çok özen göstermeniz gerekiyor. Gerçekten sizinle aynı dili konuşan, yanında rahat hissedeceğiniz ve size harika anılar bırakacak düğün fotoğrafçınızı doğru seçebilmeniz gerekmektedir. Bu yüzden düğün fotoğraflarınızı çekecek çekecek fotoğrafçıyla muhakkak tanışıp bilgi alışverişinde bulunun.
Özgün düğün fotoğraflarınızın olmasını istiyorsanız jargonumuzda yer alan;

Katalog Çekimi
(Düğün günü yapılan 2 saatlik olan çekim)

Hikaye Çekimi
(Kuaförden başlayıp gün batımı ile son bulan düğün öncesi çekimi)

Trash Day Çekimi
(Trash the Dress! İşte bu bence en eğlencelisi! Düğünden sonra kararlaştıracağınız hafta içi bir günde gelinlik ve damatlıklarınızı yeniden giyerek, belirlenen bir dış mekanda yapılan düğün çekimleri.)

Düğün Klibi
Video hikayesi ya da düğün klibi denilen bu çekim için, fotoğraflarla hikaye çekiminin video versiyonu denilebilir. Tüm gün yapılan video çekimleri, zorlu bir kurgu-montaj aşamasının ardından 2-3 dakikalık müzikli bir düğün klibine dönüşüyor. İnternette dolaşıma sokmaya son derece müsait olan bu eğlenceli kısa video düğününüzün adeta bir klibi oluyor.

Bu çekimlerden dilediğinizi seçin sonra da firmamıza gelin ömür boyu hatıra kalacak fotoğraflarınızın kurgusunu birlikte yapalım :)

İletişim

Serkan Bilgin

 • Adres: Talatpaşa Asfaltı Meriç 18 Sitesi No:142/A Merkez

Foto Gürkan Fotoğrafçılık Yol Haritası

2 yorum


Ş&E

Şebnem & Emrah

Düğün Tarihi: 28.08.2015

Seçiminizi foto gurkan dan yana yaptığımız için bian bile pişman olmadık.çok eğlenceli bir okadarda unutulmaz anilarimiz oldu sayelerinde.Bu iş ekip işi ve bu özellik onlarda fazlasıyla mevcut .biz ıslandık onlarda ıslandı,biz üşüdük onlarda üşüdü.Foto gurkan ekibine sonsuz guvenebilirsiniz.

Ah

Ahmet

Düğün Tarihi: 19.09.2015

Dış çekim oldu düğün fotoğraflarımız ve çekimler sırasında bayağı yer değiştirdik.Ekip olarak geldiler ve 4 kişilerdi,onların güleryüzlü olması bizi bayağı rahatlattı.İşlerini profesyonel olarak yapıyorlar.Albüm kalitelerinide gördük gerçekten gayet güzeldi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.