Foto Gürkan Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Foto Gürkan Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Foto Gürkan Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Gürkan Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Müşterinin isteğine bağlı olarak doğa,tarihi mekanlar,deniz konsepti,yurtiçinde ve yurtdışında her yer <br/><br/>Yurtdışında çekim yaptığımız bazı yerler: Maldivler,Amerika,Ukrayna,Bulgaristan,Yunanistan

Foto Gürkan Fotoğrafçılık Hakkında

1998 yılında fotoğrafçılık sektörüne adım atan firmamız 2003 yılında Gürkan & Serkan BİLGİN kardeşlerin birlikte çalışmaya başlamasıyla halen bulunduğu yer olan Anadolu Öğretmen Lisesi Karşısında FOTO GÜRKAN olarak kurulmuştur. Sektörün gerektirdiği üzere dijitale geçiş yaparak çalışmalarını sürekli teknolojiyi takip ederek genç,dinamik ve disiplinli kadrosuyla sürdürmektedir.

Misyonumuz; teknolojiyi sürekli takip etmek, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek, her zaman dürüstlük ilkesiyle zamanında iş teslim etmektir. Vizyonumuz; her alanda “en başta” olmak, meslektaşlarımıza model olarak kurumsal bir kimlik kazanıp, başta Edirne olmak üzere Türkiye'de seçkin bir firma olabilmektir.

Düğün Fotoğrafçılığına gelince;
Artık hepimiz biliyoruz ki, düğünden sonra o büyülü günden geriye kalan tek şey düğün fotoğraflarınız olacak. İşte bu yüzden düğün fotoğrafçınızı seçerken çok özen göstermeniz gerekiyor. Gerçekten sizinle aynı dili konuşan, yanında rahat hissedeceğiniz ve size harika anılar bırakacak düğün fotoğrafçınızı doğru seçebilmeniz gerekmektedir. Bu yüzden düğün fotoğraflarınızı çekecek çekecek fotoğrafçıyla muhakkak tanışıp bilgi alışverişinde bulunun.
Özgün düğün fotoğraflarınızın olmasını istiyorsanız jargonumuzda yer alan;

Katalog Çekimi
(Düğün günü yapılan 2 saatlik olan çekim)

Hikaye Çekimi
(Kuaförden başlayıp gün batımı ile son bulan düğün öncesi çekimi)

Trash Day Çekimi
(Trash the Dress! İşte bu bence en eğlencelisi! Düğünden sonra kararlaştıracağınız hafta içi bir günde gelinlik ve damatlıklarınızı yeniden giyerek, belirlenen bir dış mekanda yapılan düğün çekimleri.)

Düğün Klibi
Video hikayesi ya da düğün klibi denilen bu çekim için, fotoğraflarla hikaye çekiminin video versiyonu denilebilir. Tüm gün yapılan video çekimleri, zorlu bir kurgu-montaj aşamasının ardından 2-3 dakikalık müzikli bir düğün klibine dönüşüyor. İnternette dolaşıma sokmaya son derece müsait olan bu eğlenceli kısa video düğününüzün adeta bir klibi oluyor.

Bu çekimlerden dilediğinizi seçin sonra da firmamıza gelin ömür boyu hatıra kalacak fotoğraflarınızın kurgusunu birlikte yapalım :)

İletişim

 • Adres:

  Talatpaşa Asfaltı Meriç 18 Sitesi No:142/A Merkez

 • E-posta

  E-posta Gönder

Foto Gürkan Fotoğrafçılık Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Ş&E

Şebnem & Emrah

Düğün Tarihi: 28.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Seçiminizi foto gurkan dan yana yaptığımız için bian bile pişman olmadık.çok eğlenceli bir okadarda unutulmaz anilarimiz oldu sayelerinde.Bu iş ekip işi ve bu özellik onlarda fazlasıyla mevcut .biz ıslandık onlarda ıslandı,biz üşüdük onlarda üşüdü.Foto gurkan ekibine sonsuz guvenebilirsiniz.

Ah

Ahmet

Düğün Tarihi: 19.09.2015


Dış çekim oldu düğün fotoğraflarımız ve çekimler sırasında bayağı yer değiştirdik.Ekip olarak geldiler ve 4 kişilerdi,onların güleryüzlü olması bizi bayağı rahatlattı.İşlerini profesyonel olarak yapıyorlar.Albüm kalitelerinide gördük gerçekten gayet güzeldi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.