Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Hakkında

Düğününüze sayılı günler kala heyecanınızın iyice artmış olduğunu tahmin ediyoruz. Sıra geldi bu muhteşem günü ölümsüzleştirecek; size en uygun Edirne düğün fotoğrafçısını bulmaya. Sizin için doğru adresin Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video olduğuna eminiz. Hem yetenekleri hem de güçlü iletişimleriyle Türker Karkın ve Arzu Yılmaz’la bu büyük gününüzü unutulmaz kılabiliriz.

Deneyim

Sektörde uzun yıllardır profesyonel olarak hizmet veren Arzu Yılmaz ve Türker Kırman, hem uyumlu bir çift hem de yetenekli iş partnerleri olarak siz değerli çiftlerimize hizmet veriyorlar. Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video’yu da fotoğraf aşkıyla ve çiftlere en iyi hizmeti vermek amacıyla kuruyorlar. Kısa sürede beğenilen ve tercih edilen bir firma haline gelen Düğün Hikayem olarak sizinle tanışmaktan mutluluk duyacağız.

Çekim Türleri / Mekanlar

Öncelikle sizinle bir araya gelerek hayalinizdeki çekim türüne karar veriyoruz. Seçeceğiniz çekim türüne göre birkaç saat veya tüm gün hizmet verebiliyoruz. Dilerseniz keyifli bir düğün klibi veya düğün hikayesi çekebiliriz. Düğün belgeseliyle film tadında bir anı yaratabiliriz. Orijinal konsept ve katalog çekimleri yapabiliriz. Düğün davetiyenizi benzersiz kılacak Save the Date veya eğlenceli bir Trash Day çekimi yapabiliriz.

Edirne dış çekim mekanlarına oldukça hakim ekibimiz, size hitap edecek organizasyonu keyifle yapacaktır. Doğallığı ön plana çıkaracak kareler için muhteşem bir kumsal, deniz kenarı, yemyeşil bir orman veya nehir kenarı çekim alanımız olabilir. Tarihi yerler ve mimari güzelliklerde favori çekim mekanlarımız arasında yer alıyor. Sıra dışı kareleri tercih edenler için su altı çekimleri de yapıyoruz.

Ek Hizmetler

Gelişmiş ekipmanlara sahip Düğün Hikayem ekibimiz, her şartta kaliteli ve eksiksiz hizmet vermek için çalışıyor. Şehir dışı çekimlere çok sık giden ekibimiz, yurt dışı çekim isteklerine de karşılık veriyor. Çekim materyallerinizi orijinal kopya olarak teslim ediyoruz. Kaliteli ve şık albüm modellerimizi ve baskılarımızı size sunuyoruz. İsterseniz size özel sosyal medya içerikleri üretiyoruz.

Düğün fotoğrafı çektirmenin unutulmaz ve keyifli bir deneyim olduğuna inanıyoruz. Size her koşulda kaliteli ve özel bir hizmet sunmak için işini çok seven bir ekip olarak çalışıyoruz. Siz de bizimle tanışmak ve bilgi almak isterseniz sayfada bulunan numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Formu doldurarak size özel ücretsiz Edirne düğün fotoğraf paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.