Mem U Zin Davetiye

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Bağlar, Diyarbakır

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti 100

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı

Hakkında

Farklı dil seçenekleri ve renkli yapımızla Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgeleri olmak üzere 10 ilde hizmet veriyoruz. Biz Mem u zin davetiye Diyarbakır’da faaliyete başladık. Yurtdışında Almanya ve Irak olmak üzere birçok ülkede evlenecek olan çiftlere davetiye gönderimi yapıyoruz.3 yıldır faaliyetimize devam ediyoruz.

Davetiyelerimizde daha çok klasik modeller çalışıyoruz. Klasik modellerin yanında yaldızlı model seçeneklerimiz de bulunuyor. İsteğiniz doğrultusunda özel tasarım davetiyelerde oluşturabiliyoruz. Bütün davetiyelerinizin için Amerikan, kraft ve daha birçok tarz kâğıt seçenekleri bulunuyor. Şehir dışından gelen siparişler için havale ve EFT ödeme seçeneklerini sunuyoruz. Minimum sipariş adedimiz 100 taneden başlıyor. Minimum olarak 1 liradan daha az fiyat seçenekleri ile yardımcı oluyoruz. Ayrıca özel tasarım davetiyeler ile yardımcı oluyoruz.

Farklı paketlerimiz bulunmakta. 1 paket içinde 100 adet davetiye bulunuyor. Davetiye aksesuarları ve zarfları değişiklik gösteriyor. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile davetiyelerinizi Türkiye’nin her yerine gönderebiliriz. Bizimle iletişime geçerek, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bilgi alabilirsiniz. Sadece davetiye değil, nikah şekeri, davetiye zarfı ürün çeşitlerimiz arasında.

Biz sınır tanımıyoruz, sizin de hayalleriniz sınır tanımasın diye formda bekliyoruz!

İletişim

Hamdusena Acun

Ali Fırat

  • Adres: Bağcılar Mah. 1205/1.Sk. No:2 C Blok Halit Evran Konutları Sun Yapı 2 Altı

Mem U Zin Davetiye Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!