Düğün Davetiyesi Diyarbakır

Mem U Zin Davetiye

 • Min. Fiyat
  5 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mem U Zin Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Mem U Zin Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım

Mem U Zin Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Mem U Zin Davetiye Hakkında

Farklı dil seçenekleri ve renkli yapımızla Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgeleri olmak üzere 10 ilde hizmet veriyoruz. Biz Mem u zin davetiye Diyarbakır’da faaliyete başladık. Yurtdışında Almanya ve Irak olmak üzere birçok ülkede evlenecek olan çiftlere davetiye gönderimi yapıyoruz.3 yıldır faaliyetimize devam ediyoruz.

Davetiyelerimizde daha çok klasik modeller çalışıyoruz. Klasik modellerin yanında yaldızlı model seçeneklerimiz de bulunuyor. İsteğiniz doğrultusunda özel tasarım davetiyelerde oluşturabiliyoruz. Bütün davetiyelerinizin için Amerikan, kraft ve daha birçok tarz kâğıt seçenekleri bulunuyor. Şehir dışından gelen siparişler için havale ve EFT ödeme seçeneklerini sunuyoruz. Minimum sipariş adedimiz 100 taneden başlıyor. Minimum olarak 1 liradan daha az fiyat seçenekleri ile yardımcı oluyoruz. Ayrıca özel tasarım davetiyeler ile yardımcı oluyoruz.

Farklı paketlerimiz bulunmakta. 1 paket içinde 100 adet davetiye bulunuyor. Davetiye aksesuarları ve zarfları değişiklik gösteriyor. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile davetiyelerinizi Türkiye’nin her yerine gönderebiliriz. Bizimle iletişime geçerek, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bilgi alabilirsiniz. Sadece davetiye değil, nikah şekeri, davetiye zarfı ürün çeşitlerimiz arasında.

Biz sınır tanımıyoruz, sizin de hayalleriniz sınır tanımasın diye formda bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Bağcılar Mah. 1205/1.Sk. No:2 C Blok Halit Evran Konutları Sun Yapı 2 Altı

 • Haritadaki Konumu

  Mem U Zin Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.