İlkdansimiz.Com

E-posta Gönder

İlkdansimiz.Com

Dans Kursları

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Düğün Dansı İstanbul
2 4 2

Kadıköy

Düğün Dansı İstanbul

......

Düğün Halk Dansları Melih Altın
5 4

Kadıköy

Düğün Halk Dansları Melih Altın

......

Erenköy Dans Akademi
3 8 7

Kadıköy

Erenköy Dans Akademi

......

Hakkında

Düğün öncesi ilk dans dersleri çiftlere İlk Dansımız tarafından verilmektedir. her çifte özel dans dersleri burada verilmektedir. Sizlerde hayallerinizde yer aldığı gibi danslarınızı en özel gününüzde, düğünlerinizde gerçekleştirmek için iletişime geçebilirsiniz. Herkesin istediği saatler içerisinde çiftlere dersler verilmektedir. Yöresel dans çeşitlerinden modern dans çeşitlerine kadar her türlü dansın dersleri yer alan ekipler tarafınca verilmektedir. Pek çok modern dans çeşitleri bulunmaktadır. Bu danslar, vals, tango, cha cha, salsa, zumba gibi danslardır. Yöresel dans çeşitlerinde her yöreye ait olan danslar verilmektedir. Düğün, tören, okul, organizasyonlarında her türlü dans gösterileri ekipler tarafından yapılmakta ve gruplara dans gösterileri öğretilmektedir. İletişime geçerek yer alan eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

İletişim

Berk KayaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.