Dans Kursları Edirne

Taşhangar

  • Min. Fiyat
    1.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Taşhangar Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Taşhangar Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
5 hafta

Taşhangar Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Taşhangar Hakkında

Taşhangar Spor Merkezi
Eski un fabrikasına ait taş binanın orjinalliği bozulmadan spor merkezine dönüştürüldüğü Taşhangar, Edirne’de yoğun ve stresli kent yaşamında derin bir nefes aldırmayı hedefliyor.

Hafta içi sabah 07.00′dan gece yarısı 24.00′e, haftasonu sabah 08.00′den gece 22.00′ye kadar açık olan Taşhangar’da isterseniz işinize gitmeden önce, isterseniz öğle tatilinde ya da iş çıkışında spor yapabilir, yaz aylarında ise açık havuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Hareket Özgürlüğünü Keşfedin!
Forma girmek, kondisyonunu arttırmak, eğlenmek, kaslarını güçlendirmek, sağlıklı yaşamak… Amacı ne olursa olsun, spor yapmak isteyen herkese pek çok alternatif sunan Taşhangar Spor Merkezi, deneyimli spor ve dans hocaları ile sporu size yaratıcı bir biçimde sunuyor. Taşhangar’da sporun yeni trendleri ile formunuzu korurken dans hocaları ile Latin dansı öğrenerek de eğlenebilirsiniz.

Taşhangar Spor Merkezi; bakımlı, kendine ve çevreye duyarlı her insanın günlük spor ihtiyacını karşılayacağı son teknoloji ekipmanlarla donatıldı.

Tüm cardio alanında sektörün lider markası Life Fitness’ın yeni cihazları LCD TV’li modelleri bulunuyor. Böylece Taşhangar üyeleri koşu bandında, bisiklette veya Cross-Trainer cihazında spor yaparken en sevdikleri programları kendilerine ait kişisel ekranda izleyebiliyor.

İletişim

  • Adres::

    Cevat Ağaoğulları Spor Tesisleri 1. Murat Mah. Talatpaşa Cad. No:64

  • Haritadaki Konumu

    Taşhangar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.