Kandilli Bedri Usta

E-posta Gönder

Kandilli Bedri Usta Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  40-60 TL

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  40 TL'den fazla

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

 • Maksimum Davetli Sayısı

  500 kişi

Kandilli Bedri Usta Özellikler

 • Özellikler

  Menüde Değişiklik, Düğün Shot Servisi

Kandilli Bedri Usta Sıkça Sorulan Sorular

 • Hazırladığınız ekstra menüler neler?

  Diyabet, Vegan, Vejetaryen

Kandilli Bedri Usta Hakkında

Hayatınızın en özel gününde davetlilerinizin damaklarından hiç silinmeyecek eşsiz lezzetlerle muhteşem bir düğün organizasyonu hayaliniz varsa, Kandilli Bedri Usta bu hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor.

Öncelikle size sektördeki geçmişi çok eskilere dayanan kurucumuz Bedri Aydoğdu’dan biraz bahsedelim. 1970 yılında Adana’da dünyaya gelen Bedri Aydoğdu’nun dokuz kardeşi ve kendisi de kebapçıdır. Henüz on yaşındayken soğan ve sarımsak soyarak başlayan kebapçılık serüveni bugün on üç şubesi ile yemek sektöründe geldiği güçlü noktaya kadar ulaşmıştır. Ayrıca Bedri Aydoğdu Dünya’da Adana kebabın ilk tescilini alan isimdir.

Kandilli Bedri Usta olarak müşteri memnuniyetini esas alan politikamızla her zaman kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizden aldığımız iyi referanslar ve işimize duyduğumuz tutkuyla da sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Hatta lezzet serüvenimizde sınırları aşarak Dubai’de 3, Almanya’da 1, Azerbaycan ve Yunanistan’da yeni şubeler açarak yolumuza devam ediyoruz. Bu şekilde Avrupa ve Ortadoğu’da da gerçek Türk kebabını tanıtmayı hedefliyoruz.

Güvenle tercih edebileceğiniz hijyenik ve sağlıklı bir hizmet sunuyoruz. Menülerimizin hiçbirinde işlenmiş gıda ve katkı maddelerine yer vermiyoruz. Profesyonelliğimizin bir getirisi olarak kullandığımız ürünlerde oldukça seçici davranıyoruz.

Düğün gününüzde başlangıç menülerimizle, et çeşitlerimizle, fırın tavalarımızla davetinizi adeta bir lezzet şölenine dönüştürüyoruz. Yemeklerimizin her birini Kandilli Bedri Usta farkıyla, özel tariflerimiz ile hazırlıyoruz. Türk mutfağının eşsiz lezzetleriyle hayatınızın en özel gününe tat katabileceğiniz gibi, Bedri Usta’nın özel tarifleri arasından da seçim yapabiliyorsunuz. Menülerimizde damak tadınıza uygun değişimler yapmanıza olanak sunuyoruz.

Eğer siz de düğün gününüzü Bedri Usta’nın eşsiz lezzetleriyle bir ziyafete dönüştürmek istiyorsanız; sayfanın yukarısında bulunan Kandilli Bedri Usta telefon numarasından bize ulaşabilir veya sayfanın yanında bulunan formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Küçüksu Mahallesi Rasathane Caddesi Selvi Sok. No:351F Üsküdar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.