Fotojenik

E-posta Gönder

  • Merkez, Nevşehir.

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür

Fotojenik Hakkında

Her çift gibi düğününüze dair pek çok detayla oldukça yakından ilgilendiğinizi biliyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte Nevşehir düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Fotojenik isimli stüdyomuzda çok sayıda başarıya imza atarak en özel günlerinizi unutulmaz hatıralara dönüştürüyoruz.

İçinde fotoğraf olan her alana müthiş bir ilgi duyuyor ve işimizi severek yapıyoruz. Düğün fotoğrafı çekiminiz öncesi sizinle bir araya gelerek düşlerinizi nasıl karelerin süslediğini tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Sizden önce yaptığımız dış çekim çalışmalarından bazı örnekler göstererek aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Nevşehir gibi harika detaylara sahip bir yerde karşımıza çıkan ne kadar güzellik varsa objektifimizle kayıt altına alıyoruz. Çektiğimiz tüm fotoğrafları ise aşkınızla taçlandırıyoruz.

Gün doğumundan batımına kadar geçen tüm süre zarfında sizinle çalışarak etkileyici kareler ortaya çıkarıyoruz. Aşkınızı yansıtan, bakışlarınız ve tebessümünüzle canlanan karelerle sizi en iyi şekilde yansıtıyoruz. Kendinizi rahat hissedeceğiniz her yerde çekim yapıyoruz. Nevşehir arka fon olarak kullanılabilecek yerler açısından oldukça zengin illerimizde biri olduğu için mekan seçimi konusunda zorlanmıyoruz. Helyum balonlarının arkanızda dalgalandığı, peri bacalarının göz kamaştırdığı birbirinden güzel fotoğraflar çekiyoruz. Sadece bulunduğumuz şehirde hizmet vermekle kalmıyor Türkiye’nin her iline giderek bizimle çalışmak isteyen çiftlerimize ulaşıyoruz. Dış çekim hizmetimizin yanı sıra stüdyo çekimi de yapıyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Fotoğraf çekimlerinin yanı sıra video çekimleri de yaparak düğününüzü baştan sona kaydediyoruz. İster düğün belgeseli isterseniz de düğün klibi hizmetini Fotojenik Fotoğrafçılık bünyesinde alabilirsiniz. Çekimleriniz tamamlandığında ve gerekli düzenlemeler yapıldığında fotoğraflarınızı orijinal kopyalarıyla birlikte çekim tarihinizden en az 3 hafta sonra size teslim ediyoruz.

Siz de Fotojenik Nevşehir şubesinin şanslı çiftlerinden biri olmak ve hizmet detaylarımızı ayrıntılı olarak öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgileriyle bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.