Alternatif Fikirler İstanbul

Yeşeren Kalem

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

  • Firma Sahibi

Yeşeren Kalem Özellikler

Kategori
Kişiye özel ürün

Yeşeren Kalem Hakkında

Üzerinde isimlerinizin ve tarihinizin yazılı olduğu çiçek açan kurşun kalemler üretiyoruz.

Kalemlerin arkalı önlü iki yüzüne de isteklerinizi yazıyoruz. Açık kart ve kapalı kutu paketleme şeklinde iki ayrı modele sahibiz.

Zevkinize uygun olan görseli seçebilir; renkli süsleme modellerimiz arasından da beğendiğiniz seçimleri yapabilirsiniz.

Müşterilerimiz arasında evlenecek çiftler haricinde bakanlıklar, belediyeler gibi resmi kuruluşlar ile bilindik markalar da vardır.

Yeşeren kalemleri davetiye olarak da kullanabilirsiniz.

Yeni doğan bebekler, doğum günü partileri ve sünnet merasimleri için de yeşeren kalemlerimizi konuklarınıza dağıtmanız için hazırlıyoruz.

Ürünlerimizin Türk Patent Enstitüsü tarafından marka tescil ve faydalı model belgeleri ile onaylı olduğunu belirtmek isteriz.

Talebiniz doğrultusunda ürünlerimizi size özel kişiselleştiriyoruz. Sadece İstanbul tarafına değil aynı zamanda şehir dışına da gönderim yapıyoruz. Yeşeren Kalem firması olarak en çok aldığımız soru kalemlerde bulunan tohumların çiçeklerinin açıp açmadığı oluyor. Hizmet verdiğimiz çiftlerden zaman zaman bize ektikleri tohumların açmış olduğu fotoğrafları atıyorlar. Eğer siz de Yeşeren Kalem’in çiçeklerinin açıp açmadığını merak eden biriyseniz eklediğimiz fotoğraflarımıza bakarak ayrıntılı şekilde inceleyebilirsiniz. Sağladığımız imkanlar, ürünlerimiz ve fiyat tekliflerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan mail adresi, telefon numarası ve iletişim formu yoluyla bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz.

Öncelikle size; talebiniz doğrultusunda ücretsiz bir ön tasarım hazırlayıp onayınıza sunuyoruz. Kalemin bir tarafına isimlerinizi ve tarihi; diğer tarafına ise dilediğiniz bir yazıyı yazıyoruz. Uzun uzun cümleler yazabiliyoruz.

Ücretsiz ön çalışma talebiniz için lütfen iletişime geçiniz.

İletişim

  • Adres:

    Beşiktaş

  • Haritadaki Konumu

    Yeşeren Kalem Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.