Alternatif Fikirler İstanbul

Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Ekiple Tanışın

  • Ömer Kodan
    Firma Sahibi

Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Özellikler

Kategori
Kişiye özel ürün

Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Hakkında

İstanbul diş sağlığı merkezleri arasında hizmet veren Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, estetik ve cerrahi anlamda birçok seçenek sunuyor. Kliniğimizde bulunan materyalleri Almanya, İsviçre, İsveç ve ABD'den temin ederek size kaliteli ekipmanlarla hizmet veriyoruz. Bizi tercih ederek, ortodonti, çocuk diş hekimliği, estetik diş bakımı hizmetleri ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz dişlere sahip olarak gülümsemeye devam etmeniz için yanınızdayız!

Deneyim
İstanbul estetik diş kliniği arayışınızda size yardımcı olarak Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği hakkında detaylı bilgileri paylaşıyoruz. Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği 1995 yılından beri deneyimli ekibiyle hizmet vermeye devam eden bir klinik. Yurtdışından temin edilen kaliteli materyaller ve uzman kadrosuyla gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda sterilizasyon işlemlerini özenli bir şekilde yerine getirerek danışanlarına sağlıklı bir ortam sunuyor

Hizmetler
-Beyazlatma işlemleri son dönemde en çok tercih edilen hizmetlerimizden biri. Size bu hizmeti sunarken diş hassasiyetine önem veriyor ve dilediğiniz tonda dişlere sahip olmanız sağlıyoruz.
-Diş formunuzdaki bozuklukları gidermek istiyorsanız, ortodontistlerimiz uygun tedavi sürecine başlamanıza yardımcı oluyor.
-Kliniğimizi gülüş tasarımı hizmeti için de tercih edebilirsiniz.
-Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği protez tedavisi de uygulayarak bütün ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor.
-Sağlıklı dişlere sahip olmak için düzenli diş temizleme işlemlerinin uygulanması çok önemli! Bu sebeple kliniğimizi ziyaret ederek hekimlerimizle görüşebilir ve diş temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
-Diş eti hassasiyeti yaşıyorsanız vakit kaybetmeden randevunuzu alabilir ve uygun tedaviyi talep edebilirsiniz.

Ek Hizmetler
-Çocuk diş sağlığı hizmeti de veren kliniğimizde küçük yaştan itibaren herkesin sağlıklı dişlere sahip olmasını sağlıyoruz.

Alanında uzman bir ekiple uygun tedavi süreçlerini başlatarak yıllardır hayalini kurduğunuz gülümsemeye sahip olabilirsiniz! Gerekli işlemleri doğru materyallerle uygulayarak mükemmel sonuçlara ulaşıyoruz. Siz de daha fazla beklemeyin ve bizimle iletişim kurarak avantajlı paketlerimiz, işlemlerimizin detayları ve randevu günlerimiz hakkında bilgi edinin. Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği hakkında bilgi edinmek için tek yapmanız gereken yan tarafta yer alan ücretsiz formu doldurmak!

İletişim

  • Adres::

    Türkali Mah. Ihlamurdere Cad. Engin Apt. No:92/3 Beşiktaş İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.