Alternatif Fikirler İstanbul

Tuzla Tekne Turu - Pina

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Tuzla Tekne Turu - Pina Özellikler

Kategori
Organizasyon - Kiralama

Tuzla Tekne Turu - Pina Hakkında

Pina Tur olarak Tuzla tekne kiralama firmaları arasında yer alıyoruz. Viaport Marina’da kiralık tekne ve yat turu faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Aklınıza gelen pek çok özel davette sizi teknelerimizin içerisinde ağırlıyoruz. Evlilik teklifi gibi romantik ve özel organizasyonlar başta olmak üzere doğum günleri, yıldönümleri, düğün, nişan, kına ve düğün fotoğraf çekimleri, akşam yemekleri, hafta sonu gezintileri, balık avı turlarında size hizmet veriyoruz. Kısacası daha çok butik ve iki kişilik organizasyonlara imza atıyoruz.

İşimizi severek yapıyoruz. Profesyonel bir ekibe sahibiz. Her detayı sizin yerinize düşünüyor, planlıyor ve yönetiyoruz. Sektörde her zaman aile sıcaklığını size sunuyoruz. Samimiyet ve güven bizim kırmızı çizgimiz. Çiftlerimizle samimi iletişimler kurarak beklentilerinizi ve hayallerini en iyi şekilde karşılamayı kendimize ilke ediniyoruz. En özel günlerinizi muhteşem bir şekilde tasarlıyoruz. Zevkinize hitap eden bir ortam oluşturuyoruz. Ekonomik fiyatlarımızla size yardımcı oluyoruz. Sevgiyi, aşkı ve mutluluğu en saf şekilde yaşamanızı sağlıyoruz.

Biz tüm organizasyonlarımızdan önce sizinle iletişim kuruyoruz. Ne tür bir hizmet almak istediğinizi, beklentilerinizi net şekilde öğreniyoruz. Çalışmalarımızı tecrübelerimiz ve sizin isteklerinizle harmanlıyoruz. Memnuniyetinizi kazanmak en büyük hedefimiz. Hayatınıza tüm samimiyetimizle dokunmak ve iz bırakmak istiyoruz. Bu bizim için çok kıymetli. Bilmelisiniz ki firma olarak hayatınızın tüm özel anlarında yanınızda olmaya hazırız. Bizimle her zaman irtibata geçebilir, teknelerimizde çeşitli organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Hizmet içeriklerimizi etkinliğinizin konseptine göre oluşturuyoruz. Teknelerimizin içerisini de yine taleplerinize göre süslüyoruz.

Tuzla tekne firmaları arasında organizasyonlarınızı düzenleyebileceğiniz bir yer arıyorsanız, Tuzla Tekne Turu – Pina ailesi olarak size hizmet vermeye her zaman hazırız. Bize hemen ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Cami Mah. Balıkçılar Sok. Viaport Marina, I Pontonu, Tunahan Teknesi, 34940 Tuzla/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Tuzla Tekne Turu - Pina Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.