Alternatif Fikirler İstanbul

Süksse Davet Organizasyon

Ekiple Tanışın

Süksse Davet Organizasyon Hakkında

Süksse Davet Organizasyon'u 2006 yılında 7 yıllık deneyim ve bilgi birikimimizden esinlenerek kurduk...
Gittikçe gelişen ve yaygınlaşan organizasyon sektöründe başarının profesyonel bir ekipten; itinalı, özverili çalışma prensibinden ve gerçekleştirdiğimiz organizasyonların bizim için her gün olmasına karşın sizin için sadece bir gün olduğunun bilincinden hiç vazgeçmedik...

Bu yüzden de Süksse ailesi olarak kurulduğumuz günden bu yana amacımız yüzünüzdeki gülümseme için değil, gözlerinizdeki gülümseme için çalışmak oldu.

Kısa sürede büyük projelere imza atan Süksse Davet bugün bir çok beş yıldızlı otel, kır mekanı, restaurant, şirket ve acentaya hizmet vermekte.

Başarımızı profesyonel ekibimize, deneyimlere ve dış fikirlere açık felsefemiz ile oluşturduğumuz çözüm ortaklarımıza borçluyuz. Organizasyonlarda kullanılan tüm malzeme ve ekipmanlar firmamızın depolarında mevcuttur.

Aynı gün içerisinde farklı mekanlarda toplam 5000 kişiye kadar operasyon yürütebilecek ekipmanımız bulunmaktadır. Süksse çatısı altındaki tüm çalışma arkadaşlarımız konularında profesyoneldirler.

Amacımız organizasyonunuzda farklı konseptler ve özgün bir görünüm sağlamak. Ancak tüm bunları yaparken ön gördügümüz felsefe maximum kalite ve minimum fiyat anlayışıdır.

Süksse'li organizasonlarda birlikte keyifle yer almayı temenni ederiz...

"Özel insanlar, özel firmalarla çalışır..."

İletişim

  • Adres:

    Kartaltepe Mah. Sara?O?Lu Sok.No:3/B Bakırk?Y

  • Haritadaki Konumu

    Süksse Davet Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.