Sazende Yatçılık - Yatta Evlilik Teklifi

E-posta Gönder

Alternatif Fikirler

Kategori

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Kategori Evlilik Teklifi Organizasyonu

Önerilen Firmalar

Kozalak Garden
24

Beykoz

Kozalak Garden

Poyraz Sahil Restaurant Evlilik Teklifi
7 3

Beykoz

Poyraz Sahil Restaurant Evlilik Teklifi

Lotus Yat - Evlilik Teklifi
22 1 7

Kadıköy

Lotus Yat - Evlilik Teklifi

Hakkında

HAKKIMIZDA
2017 yılında hizmet vermeye başlayan SAZENDE YATIMIZ tamamen aile şirketi olarak güvenilirliği ve sadakati ilke edinerek hizmet vermektedir. Max 6 kişi kapasiteli ve teknolijinin gerektirdiği tüm ekipmanlarıyla donatılmış yatımızda Sürpriz evlilik teklifleri, Doğum günü ve Evlilik yıldönümü kutlamaları.,Fasıl geceleri, Adalar ve Boğaz turu organizasyonları gerçekleştirmekteyiz.

SİZE ÖZEL ANLARIN ADRESİ sloganıyla yola çıktığımız bu sektörde en büyük özelliğimiz hiç bir zaman yatımızda sizi rahatsız ve tedirgin edici tayfa , miço gibi şahıslar göremezsiniz.yalnızca kaptanımız ve size serviste bulunan bayan elemanımız sizi rahat ettirmek ve mutlu ayrılmanızı sağlamak için siz arzu ettiğiniz ve ihtiyaç hissettiğiniz anlarda yanınızda olacaktır.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile gelenek ve göreneklerine bağlı kalarak müşterilerimize tüm organizasyonlarımızda memnun ve mutlu ayrılmaları için güler yüzümüzden ve samimiyetimizden ödün vermeden hizmet vermekteyiz

İletişim

Serhat Ersoy

  • Adres: Fenerbahçe Mah. Münir Nurettin Selçuk Cad. No:57 Kadıköy - İstanbul

Sazende Yatçılık - Yatta Evlilik Teklifi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.