Ekiple Tanışın

  • Murat Önder
    Firma Yetkilisi

Sazende Yatçılık - Yatta Evlilik Teklifi Özellikler

Kategori
Evlilik teklifi organizasyonu

Sazende Yatçılık - Yatta Evlilik Teklifi Hakkında

HAKKIMIZDA
2017 yılında hizmet vermeye başlayan SAZENDE YATIMIZ tamamen aile şirketi olarak güvenilirliği ve sadakati ilke edinerek hizmet vermektedir. Max 6 kişi kapasiteli ve teknolijinin gerektirdiği tüm ekipmanlarıyla donatılmış yatımızda Sürpriz evlilik teklifleri, Doğum günü ve Evlilik yıldönümü kutlamaları.,Fasıl geceleri, Adalar ve Boğaz turu organizasyonları gerçekleştirmekteyiz.

SİZE ÖZEL ANLARIN ADRESİ sloganıyla yola çıktığımız bu sektörde en büyük özelliğimiz hiç bir zaman yatımızda sizi rahatsız ve tedirgin edici tayfa , miço gibi şahıslar göremezsiniz.yalnızca kaptanımız ve size serviste bulunan bayan elemanımız sizi rahat ettirmek ve mutlu ayrılmanızı sağlamak için siz arzu ettiğiniz ve ihtiyaç hissettiğiniz anlarda yanınızda olacaktır.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile gelenek ve göreneklerine bağlı kalarak müşterilerimize tüm organizasyonlarımızda memnun ve mutlu ayrılmaları için güler yüzümüzden ve samimiyetimizden ödün vermeden hizmet vermekteyiz

İletişim

  • Adres:

    Fenerbahçe Mah. Münir Nurettin Selçuk Cad. No:57 Kadıköy - İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Sazende Yatçılık - Yatta Evlilik Teklifi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.