Red Nine Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Red Nine Organizasyon Genel Özellikler

Kategori
LCV / Planlama /Danışmanlık

Red Nine Organizasyon Hakkında

Red Nine Organizasyon günümüz koşullarında giderek artan ihtiyaçlara yönelik ortaya çıkan hizmet sektörüne yeni bir anlayışı getirmeyi amaçlayan, ihtiyaç duyulduğu anda ve yerde olmayı hedefleyen organizasyon şirketidir.

Hizmet sahası sizlerin hizmete ihtiyaç duyduğu alanla sınırlı olup, güler yüzlü hizmet kalitesiyle beklentilerin de üstünde olmayı amaçlar.

Düğün organizasyonuna davet edilen davetlilerin takibi, gerçek kişi sayısının düğün mekanına belirtilmesi çok önemlidir... Bu noktada devreye biz giriyoruz ve doğru kişi sayısını belirlemenizde size hizmet veriyoruz. Yani katılım için arayanlara "Lütfen Cevap Veriyoruz" ve biz bunu severek yapıyoruz.

Ayrıca yoğun iş temponuzda ve düğün telaşınızda davetiyelerinizin hızlı bir şekilde sahiplerine iletilmesi konusunda size özel kargo hizmetimiz ile hep yanınızdayız..

Hizmet almak hiç bu kadar güzel olmamıştı!!

İletişim

  • Adres:

    Büyükdere Cd. Ecza Sk. Pol Center 4/1 Levent

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Red Nine Organizasyon Yol Haritası

Red Nine Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Sena & Gokberk

Düğün Tarihi: 29.07.2017

Düğün.com üzerinden anlaştı


Oncelikle hizmet kalitesi acisindan tesekkurlerimizi iletmek istiyoruz. Evren Bey buyuk bir titizlik ve ozveriyle aklimizda soru isareti kalmayana kadar tum LCV'lerimizi aldi ve geri aramalari yapti. Boylesine stresli organizasyonlar icin bire bir bir hizmet aldik. Tekrar cok cok tesekkurler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.