Partine Eğlence Kat

E-posta Gönder

Partine Eğlence Kat Genel Özellikler

 • Kategori

  Kişiye özel ürün

Partine Eğlence Kat Hakkında

Partine Eğlence Kat Ekibi olarak partilerininizin güzel olmasınının ayrıntılarda gizli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle tamamen size özel olarak hazırlanan farklı konseptlerimiz, ufak detaylar ile partilerinize eğlence katmayı hedefliyoruz. Partine Eğlence Kat 2013 yılı Aralık ayı itibariyle faaliyetlerine başlamış olup, gün geçtikçe ürün çeşidini arttırarak , yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle büyümeyi kendine hedef edinmiştir.

Peki neler mi yapıyoruz? Hatıra fotoğraf çerçeveleri, karşılama panoları, konuşma balonları, eğlenceli fotoğraf çekim malzemeleri, hediyelikler, parti aksesuarları ve çook çok daha fazlası... Ürünlerimiz tamamen sizin konseptinize uygun olarak tüm detaylar incelenerek hazırlanır. Siz aklınızda ki konsepti anlatın biz yapalım. Aklınızda hiç bir şey olmasa bile bir telefon kadar uzağınızdayız bizi arayın Kavacık ofisimizde bir toplantı ayarlayalım size özel konsept çalışmasına beraber karar verelim.

Partine Eğlence Kat’ın amacı partilerinize eğlence katmak ve daha sonra da konuşulmasını, güzel anılarla dolmasını sağlamak. O güne dönüp düşündüğünüzde, fotoğraflara baktığınızda yüzünüzde tebessüm oluşması en büyük temennimiz.

Tüm partilerinize eğlence katmak için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Boğaziçi Caddesi No: 51 / A Çubuklu Kavacık

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Partine Eğlence Kat Yol Haritası

Partine Eğlence Kat Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

M&S

Merve & Salih

Düğün Tarihi: 29.04.2017


Nişanımızın tüm organizasyonunu kendilerine emanet ettik ve gözlerimizi kapattık. Tekrar açtığımızda herşey istediğimizden daha güzeldi. Nişan tepsimiz, Hediye şekerlerimiz, konuşma balonlarımız ve bize özel peçetelerimiz. Hem bizi hem de gelen konuklarımızı çok mutlu etti. Kendilerine çok teşekkür... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.