Alternatif Fikirler İstanbul

NS Düğün Bakıcılık Hizmetleri

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi Vekili

NS Düğün Bakıcılık Hizmetleri Özellikler

Kategori
Diğer

NS Düğün Bakıcılık Hizmetleri Hakkında

Düğün (kına, parti, nişan, baby shower..) organizasyonlarında aylar öncesinden hazırlığa başlanılır ve mükemmel olması için her ayrıntı düşünülür.
Çocukların düğün, nişan gibi resmi ortamlarda kontrol edilmesi oldukça zor olur. Ancak diğer taraftan masumiyetleri ve sevimlilikleri ile düğün törenlerine eğlenceli, mutluluk verici bir hava katarlar. Bir iki saat animasyonla geçirseler de sıkılırlar, yemeklerini doğru düzgün yemezler, uykuları gelir, bazen mekanın tümünü keşfetmek ve pistte oynamak isterler.
Siz ne kadar davetiye de ‘‘çocuklara iyi uykular’’ dileseniz de kaçınılmaz olan en az 5-10 çocuğun düğüne katılmasıdır.

Işte tam da bu anda NS Organizasyon ve Otel Bakıcılık olarak, minik konuklarınızın harika zaman geçirmesi ve organizasyon esnasında istenmeyen durumların yaşanmasını engelleyen deneyimli ekibimiz, organizasyonun başından sonuna kadar çocuğunuzun ya da bebeğinizin her ihtiyacı ile (oyun, yemek, tuvalet, uyku) ilgilenir. Organizasyona çocuğunu getirmek istemeyen ailelere evde de hizmet verir.

Ekibimiz çocuk gelişimi mezunu anaokulunda çalışmış tecrübeli öğretmenlerimizden ve yeni doğan servisinde çalışmış hemşirelerimizden (0-1 yaş bebek bakımı için) oluşmaktadır. Hepsinin diplomaları, ikametgahları , adli sicil kayıtları, sözleşmeleri, sağlık raporları, hepatit B, C ve HIV testleri yapılmış olup, şirketimizce kayıt altına alınmıştır. Çalışanlarımız şirketimiz tarafından sigortalanarak, şirket üniforması altında hizmet vermektedir. Ekibimizin çalışma süresi boyunca çocuk dışında başka bir işle (bilgisayar, cep telefonu vb.) ilgilenmesi yasaktır.
Bırakın minik misafirleriniz bizimle güvendeyken, size sadece en özel gününüzde beklediğiniz rüyayı yaşamak kalsın...

İletişim

  • Adres:

    Asyapark AVM No:1-82 Necip Fazıl Mah. Bostancı Yolu Cad. Yukarı Dudullu, Ümraniye

  • Haritadaki Konumu

    NS Düğün Bakıcılık Hizmetleri Yol Haritası

NS Düğün Bakıcılık Hizmetleri Yorumları (1)

Meral & Fatih

Düğün Tarihi: 26.08.2017

Planlı yaklaşımınız sayesinde rüya gibi bir düğün yaşadık. Başından sonuna kadar minik misafirlerimizin her detayıyla ilgilenen ve çok profesyonelce yaklaşan NS Düğün Bakıcılık Hizmetleri ekibine çok teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.