Lcv Hizmeti

E-posta Gönder

Alternatif Fikirler

Kategori

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Kategori LCV / Planlama /Danışmanlık

Önerilen Firmalar

Bando Organization
13 12 2

Beşiktaş

Bando Organization

Elit Personel Temini
14 1

Ümraniye

Elit Personel Temini

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği
39 2 3

Şişli

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Hakkında

Düğün, nişan, davet ve organizasyonlarınızda davetli sayınızın kesinleşmesi oldukça önemlidir. Mekana vereceğiniz net sayı, alacağınız catering hizmeti gibi birçok kalem bu sayı üzerinden şekillenmektedir.

LCV Hizmeti olarak sizlerden aldığımız davetli listelerini kurumsal hatlarımızda tecrübeli ekiplerimizle arayarak etkinliğinize katılım durumlarını, kaç kişi katılacaklarını ve kesin teyitlerini alarak size kesin listenizi çıkartıyoruz ve raporluyoruz. Davetli sayınıza göre günlük raporlar da alabilirsiniz. Dilediğiniz kişilere özel notlar çıkartıp telefonda söylenmesi gerekeni dahi belirtebilirsiniz.

Bunun yanında davetiyelerinize yazabileceğiniz bir LCV hattını sizlere özel olarak tahsis ediyoruz. Bu hatta gelen aramaları karşılayarak davetlilerinizden gelen katılım durumu bilgilendirmelerini yine davetli listesine giriyoruz.

Örnek vermek gerekirse ortalama bir düğünün davetli sayısı 200 kişi olmaktadır. Bu kişilerin teyidi sizin ya da aile üyeleri tarafından yapıldığında insanlar ayıp olur düşüncesiyle geleceklerini bildirmektelerdir. Ancak gerçek şu ki her 200 kişilik organizasyonda muhtelif sebeplerden davetlilerin yüzde 20 ‘si katılım sağlamamaktadır. Bu da kişi başı bütçesinin ortalama 100 TL olacağını düşündüğünüzde ortalama 4000 TL lik bir kayıp olarak düğün bütçenize ilave olacaktır. Önceden profesyonelce yapılmamış bir LCV hizmetiyle bu riski tamamen elemine edebilirsiniz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye ve Avrupa’nın birçok yerinde düğün ve organizasyonlar için LCV Hizmeti veren şirketimiz sizlerin düğününe de katkı yapmaktan memnuniyet duyacaktır.

Bizlere telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır.

İletişim

Ayşe Çetiner

  • Adres: Asil Sk. Avrasya İş Merkezi K:1 No:22 - 23

Lcv Hizmeti Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!