Alternatif Fikirler İstanbul

Fotokabin Türkiye

Ekiple Tanışın

Fotokabin Türkiye Özellikler

Kategori
Fotoğraf / Video teknolojileri (Photobooth, 360 derece)

Fotokabin Türkiye Hakkında

Fotokabin Türkiye ekibi 2013 yılından beri özel günlerinizi farklı içeriklerle süsleyerek unutulmaz kılıyor! Düğününüzde kendi tarzınızı yansıtacak ve akılda kalacak bir etkinlik planlamak istiyorsanız fotokabin size çok uygun! Tasarımların tamamen size özel hazırlandığı farklı kabin seçenekleriyle güzel anılar yaratabilirsiniz. İstanbul düğün alternatif fikir akımları içerisinde düğün konseptinizle birleştirebileceğiniz oldukça yeni bir fikir olan fotokabinleri misafirlerinizin eğlenerek katılım sağlayacağı bir etkinlik.

Deneyim
Üsküdar, İstanbul düğün alternatif fikir firmaları içerisinde yer alan fotokabinler düğününüzde kişisel bir detayla eğlenceli vakit planlamanıza yardımcı oluyor. Fotokabin Türkiye ekibi, davet alanlarınıza kurulan, değerli misafirlerinizin eğlenceli aksesuarlar eşliğinde güzel fotoğraflar çekildiği hizmeti size getiriyor! Özel tasarımlı kağıtlara baskı halinde teslim alabileceğiniz kıymetli fotoğraflar için hizmetimizden yararlanarak farklı bir düğün etkinliği gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmetler
●Fotoğraf ve video çekimlerinde 360 derece açı, kabinimizin yüksekliği ve uzunluğu 2 metre, genişliği 92 santimetre olmak üzere oldukça kolay kurulabilen bir yapı. Yalnızca 2 metrekarelik bir alan bizim için yeterli olacak.
●Mirror booth adını verdiğimiz kabinimizde aynalı bir alanda fotoğraflarınızda nasıl görüneceğinizden emin olabilirsiniz.
●Selfie booth’ta iPad aracılığıyla video, bumerang, GIF çekimleri yapabilirsiniz.
●Photo kiosk; renkli arka planlar oluşturarak yeşil perde teknolojisini de düğününüze taşıyabildiğimiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
●Kabinin dış kaplamasının düğün konseptiyle ilgili bir şekilde hazırlıyoruz. Çiftimiz de fikirlerinialdıktan sonra özgün bir tasarımı önce sizin onayınıza sunuyoruz. Kabinimiz bu konsept doğrultusunda perdesine kadar uyumlu bir şekilde hazırlanıyor.
●Düğününüzden önce çiftimizin belirlediği zamanda ekibimiz davet alanına geliyor ve fotokabini kuruyor. Daha sonrasında da en az bir operatörümüz değerli misafirlerinizin herhangi bir ihtiyacı olmasına karşılık destek olmak için kabinin yanında bekliyor.
●Fotokabinimizde yer alan profesyonel termal yazıcı sayesinde fotoğraf kartınızı kaliteli bir fotoğraf kağıdına basıyoruz. Yaklaşık 12 saniyelik bir sürede fotoğrafınız hazır!

Ek Hizmetler
●Fotokabinde çekilen fotoğrafları almanız için farklı seçenekler de sunuyoruz; yüksek kalite fotoğraf baskısı, Twitter ve Pinterest gibi sosyal medya alanları ve E-mail aracılığıyla fotoğraflarınıza kavuşabilirsiniz!
●Şapkalar, renkli peruklar, gözlükler, takma bıyıklar ve maskeler bulundurarak eğlenceli fotoğraflar çekilmek isteyen misafirlerinize yardımcı olabiliriz. Farklı bir konsepte uygun aksesuar çalışmaları da ortaya yapabiliriz.

Düğünlerinde farklı bir etkinlik denemek isteyen ve misafirleriyle birlikte eğlenceli anlar yaşama hayali kuran çiftlerimize kusursuz hizmet sağlıyoruz. Herkesin çok severek kullandığı fotokabinler düğününüzde harikalar yaratabilir! Fotokabin Türkiye hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, fiyatları öğrenmek ve süreç hakkında fikir edinmek için yanda yer alan ücretsiz formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Siz de yaratıcı ve eğlenceli ekibimizle tanışarak düğününüzde güzel bir etkinlik planlayabilirsiniz!

İletişim

  • Adres:

    Altunizade mh. Okul sk. Altunizade sitesi D Blok D:1

  • Haritadaki Konumu

    Fotokabin Türkiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.