Alternatif Fikirler İstanbul

Dance Game Challange

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Dance Game Challange Özellikler

Kategori
Organizasyon - Şov

Dance Game Challange Hakkında

Düğününüzü daha eğlenceli hâle getirmeye ne dersiniz? Hayatınızın en değerli gününü farklı bir eğlenceyle kutlamak istiyorsanız; “Dans etmeyen kalmasın diyor” Dance Game Challange fikrini sizinle buluşturuyoruz. Klasikleşmiş bir kutlamanın dışına çıkabilir, eğlencenizde bu ilginç fikri deneyerek düğününüzü unutulmaz kılabilirsiniz.

Dans etmeyi yarışma hâline dönüştürüyoruz. Dance Game Challange sevdikleriniz ve eşinizde gerçekleştirebileceğiniz bir dans yarışması. Kamera karşısına geçiyor, dans hareketleriniz kamerayla algılanıyor ve puanlanıyorsunuz. Bu yarışmayla düğününüzü daha dinamik ve eğlenceli hâle getirebilirsiniz.

Konuklarınız nasıl mı yarışmacı olacak? Yarışmacı olmak için konuklarınızdan mutlu gününüzden sosyal medya üzerinde bahsetmesini istiyoruz. Katılım için isminizin yazılı bir hashtagle tweet atılmasını istiyoruz ve bu şekilde konuklarınızı yarışma listesine kaydediyoruz. Kendi hashtaginizi kendiniz belirleyebilir, orijinal kelimeler kullanabilirsiniz.

Yarışmamız başlıyor… Yarışma sırasında dans edilebilecek hareketli 2 farklı şarkı çalıyoruz. Birincisi herkes tarafından bilinen Tarkan’dan Şımarık, diğeri King Africa’dan La Bomba şarkısı. Tabi şarkınızı siz de belirleyebiliyorsunuz. Yarışmacıları sahneye alıyor ve eğlenceyi başlatıyoruz. Kazananı ödülsüz asla yollamıyoruz. Ödül konusunda çeşitli opsiyonlar sunuyor, kazananlara kutlamanızdan hatıra kalacak sempatik hediyeler hazırlıyoruz.

Oyun için gerekli olan tüm ekipmanları sağlıyoruz. Düğün mekânınıza dev ekran, bilgisayar, kamera, gibi donanımlı ekipmanlar yerleştiriyoruz. Oyun sırasında eğlenceli hallerinizi kaydetmek için aksiyon fotoğrafçısıyla anlaşıyor, profesyonel ekipmanlarla videonuzu kaydedebiliyoruz. Oyun için sahne ekipmanlarımızı yerleştirdik mekân tasarımı yaparak her şeyin güzel görünebileceği giydirmeler kullanıyoruz.

Eğlenceli düğün fikirleri arayışındaysanız Dance Game Challange ile konuklarınızı şaşırtabilir, yıllar sonra bile videolarınıza her baktığınızda eğlencenizi tebessümle hatırlayabilirsiniz. Profilde bulunan videolarımıza göz atarak oyunumuz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bize ulaşmak için de sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

  • Adres:

    Vişnezade Mah. Süleyman Seba Cad. No:79/1 Beşiktaş/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Dance Game Challange Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.