Alternatif Fikirler İstanbul

Cellosonics Kokteyl ve Karşılama Müziği

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Cellosonics Kokteyl ve Karşılama Müziği Özellikler

Kategori
Organizasyon - Şov

Cellosonics Kokteyl ve Karşılama Müziği Hakkında

Sıradan karşılama müziklerini ve kokteyl etkinliklerini unutun; size Cellosonics performansı ile unutulmayacak bir müzik ziyafeti vaat ediyoruz!

Cellosonics Kokteyl ve Karşılama Müziği nedir diye soracak olursanız, gelin anlatalım:

Davetleriniz için farklılık oluşturacak tek kişilik bir alternatif fikir projesi olan Cellosonics; düğün, nişan, söz, sünnet, davet gibi organizasyonlar için hizmet veren yelpazesi geniş, tek kişilik ama çok sesli bir performanstır. Fikrin temelini, siz özel davetlerinizde konuklarınızı karşılarken canlı olarak çello çalan birisinin de size eşlik etmesi olarak aktarabiliriz. Ancak bilgilerin sadece bunlarla sınırlı olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Çello çalan müzisyenimiz yani cellistimiz Nihan Demirkapı’dır. Tek bir kişinin çello çalıyor olmasından dolayı birden fazla kişinin bulunduğu orkestralara nazaran maliyetin daha düşük olması da sizin için artı bir avantaj sağlıyor. Solo bir gösteri olması kafanızı karıştırmasın çünkü altyapı müzikleri ve üzerine canlı çalınan çello ile, müzik kalitesi olarak üst düzey bir orkestra sonucu ortaya çıkıyor. Etkinliğin yapılacağı alanda elektrik bağlantısının olması Cellosonics sistemi için yeterli olan tek şey diyebiliriz. Çünkü ses sisteminin olmadığı durumlarda ve talep edildiği takdirde çellist kendi ses sistemini de yanında getiriyor.

Genel olarak 1 saat veya 2x45 dakika süren kokteyl müziği, oldukça geniş repertuvara sahiptir. Kimi zaman karşılama performansı ile de kalmayan bu enstrümantal müzik, özel ve butik düğünlerin tamamında da size ve misafirlerinize eşlik edebilir. Kokteylin devamında içeri girişinizde, ilk dansınızda ve düğün yemeğiniz esnasında da size eşlik edebilecek olan Cellosonics; 4 saate kadar süren bir müzik ziyafeti sunuyor.

Konuklarınız davetin olduğu alana gelmeden önce çellomuzu ve müzik sistemlerimizi kapı girişine konumlandırıyoruz. Sizinle birlikte önceden belirlemiş olduğumuz repertuvarı çalmaya başlıyoruz. Böylelikle misafirleriniz yavaş yavaş gelmeye başladığında onları alışılmışın dışında bir görüntü ve müzikle karşılıyoruz. Oldukça etkileyici bir atmosferin oluştuğunu hayal ederek tahmin edebilirsiniz.

Naif ama bir o kadar da şık bir karşılama töreniyle akıllarda ve gönüllerde yer edineceğinizden şüpheniz olmasın!

Siz de Cellosonics Kokteyl ve Karşılama Müziği firması hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat teklifleri hakkında konuşmak için sayfanın üst kısmında yazan formu eksiksiz bir şekilde doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayınız.

İletişim

  • Adres:

    Üsküdar

  • Haritadaki Konumu

    Cellosonics Kokteyl ve Karşılama Müziği Yol Haritası

Cellosonics Kokteyl ve Karşılama Müziği Yorumları (6)

Eda & Koray

Düğün Tarihi: 22.05.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı

Nihan Hanım, telefonda ilk görüştüğünüzde size inanılmaz samimi ve güven verici bir sese sahip
Biz kokteyl düğünümüzde, girişimiz-ilk dansımız ve misafirlerin karşılanması için beraber çalıştık-düğüne Nihan Hanımın kattığı kalite anlatılmazdı

Bu arada giriş şarkısı haricinde ilk...
devam 

Ekin & Haydar

Düğün Tarihi: 14.02.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı

14 Şubat'taki nişanımızda 4 saat boyunca kaliteli performansıyla Cellosonics'ten Nihan Hanım bizimleydi. Öncesinde gösterdiği özen sayesinde repertuarımızda hem istediğimiz bütün parçalara yer verdi hem de yaratıcı seçimleriyle renk kattı. Enstrümantal olmasına rağmen misafirlerimiz çoğu parçaya... devam 

Suna & Halil

Düğün Tarihi: 06.05.2016

Nihan Hanım gerek müzik bilgisi, gerek zarif kişiliği, gerek ise tüm sözlerini yerine getiren profesyonelliği ile çok güzel zaman geçirmemizi sağladı. Kendisi, bizim talep ettiğimiz repertuvar için zaman harcadı ve tüm beklentilerimizi karşıladı. Çok teşekkür ederiz.

Mujgan & Basoglu

Düğün Tarihi: 21.11.2015

Nişan yemeğimizde performans sergilemesi adına bir müzisyen ararken Nihan Hanım ile tanıştık. Organizasyonun yapıldığı yerin bir otel restoranı olması sebebiyle anlaşmalı müzisyen tercihleri kısmında çeşitli sıkıntılar çıksa da Nihan Hanımın yardımlarıyla hayalini kurduğumuz bir gece yaşayabildik.... devam 

Sinem & Göksu

Düğün Tarihi: 18.11.2015

Keyifli Elektro Cello performansi ile Nihan Hanim dügün kokteyli organizasyonumuza güzellik katti. Sayesinde biz ve misafirlerimiz, 2 saat kesintisiz olarak Klasik, Pop, Jazz, Rock sarkilarinin Cello'ya uyarlanmis sekillerini dinledik ve çok iyi vakit geçirdik. Kokteylimizin gerçeklestigi tarihi... devam 

Özlem & Kenan

Düğün Tarihi: 01.08.2015

Nihan Hanım çok profesyonel ve çok başarılı bir müzisyen. Tek kişilik dev kadroydu. Dügünümüzde bulunan herkes çok memnun kaldı. Kendisine binlerce teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.