Cellosonics Kokteyl ve Karşılama Müziği

E-posta Gönder

Cellosonics Kokteyl ve Karşılama Müziği Genel Özellikler

  • Kategori

    Organizasyon - şov

Cellosonics Kokteyl ve Karşılama Müziği Hakkında

Sıradan karşılama müziklerini ve kokteyl etkinliklerini unutun; size Cellosonics performansı ile unutulmayacak bir müzik ziyafeti vaat ediyoruz!

Cellosonics Kokteyl ve Karşılama Müziği nedir diye soracak olursanız, gelin anlatalım:

Davetleriniz için farklılık oluşturacak tek kişilik bir alternatif fikir projesi olan Cellosonics; düğün, nişan, söz, sünnet, davet gibi organizasyonlar için hizmet veren yelpazesi geniş, tek kişilik ama çok sesli bir performanstır. Fikrin temelini, siz özel davetlerinizde konuklarınızı karşılarken canlı olarak çello çalan birisinin de size eşlik etmesi olarak aktarabiliriz. Ancak bilgilerin sadece bunlarla sınırlı olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Çello çalan müzisyenimiz yani cellistimiz Nihan Demirkapı’dır. Tek bir kişinin çello çalıyor olmasından dolayı birden fazla kişinin bulunduğu orkestralara nazaran maliyetin daha düşük olması da sizin için artı bir avantaj sağlıyor. Solo bir gösteri olması kafanızı karıştırmasın çünkü altyapı müzikleri ve üzerine canlı çalınan çello ile, müzik kalitesi olarak üst düzey bir orkestra sonucu ortaya çıkıyor. Etkinliğin yapılacağı alanda elektrik bağlantısının olması Cellosonics sistemi için yeterli olan tek şey diyebiliriz. Çünkü ses sisteminin olmadığı durumlarda ve talep edildiği takdirde çellist kendi ses sistemini de yanında getiriyor.

Genel olarak 1 saat veya 2x45 dakika süren kokteyl müziği, oldukça geniş repertuvara sahiptir. Kimi zaman karşılama performansı ile de kalmayan bu enstrümantal müzik, özel ve butik düğünlerin tamamında da size ve misafirlerinize eşlik edebilir. Kokteylin devamında içeri girişinizde, ilk dansınızda ve düğün yemeğiniz esnasında da size eşlik edebilecek olan Cellosonics; 4 saate kadar süren bir müzik ziyafeti sunuyor.

Konuklarınız davetin olduğu alana gelmeden önce çellomuzu ve müzik sistemlerimizi kapı girişine konumlandırıyoruz. Sizinle birlikte önceden belirlemiş olduğumuz repertuvarı çalmaya başlıyoruz. Böylelikle misafirleriniz yavaş yavaş gelmeye başladığında onları alışılmışın dışında bir görüntü ve müzikle karşılıyoruz. Oldukça etkileyici bir atmosferin oluştuğunu hayal ederek tahmin edebilirsiniz.

Naif ama bir o kadar da şık bir karşılama töreniyle akıllarda ve gönüllerde yer edineceğinizden şüpheniz olmasın!

Siz de Cellosonics Kokteyl ve Karşılama Müziği firması hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat teklifleri hakkında konuşmak için sayfanın üst kısmında yazan formu eksiksiz bir şekilde doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayınız.

İletişim

Cellosonics Kokteyl ve Karşılama Müziği Yorumları (6)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

E&K

Eda & Koray

Düğün Tarihi: 22.05.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


Nihan Hanım, telefonda ilk görüştüğünüzde size inanılmaz samimi ve güven verici bir sese sahip
Biz kokteyl düğünümüzde, girişimiz-ilk dansımız ve misafirlerin karşılanması için beraber çalıştık-düğüne Nihan Hanımın kattığı kalite anlatılmazdı

Bu arada giriş şarkısı haricinde ilk...
devamı 

E&H

Ekin & Haydar

Düğün Tarihi: 14.02.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


14 Şubat'taki nişanımızda 4 saat boyunca kaliteli performansıyla Cellosonics'ten Nihan Hanım bizimleydi. Öncesinde gösterdiği özen sayesinde repertuarımızda hem istediğimiz bütün parçalara yer verdi hem de yaratıcı seçimleriyle renk kattı. Enstrümantal olmasına rağmen misafirlerimiz çoğu parçaya... devamı 

S&H

Suna & Halil

Düğün Tarihi: 06.05.2016


Nihan Hanım gerek müzik bilgisi, gerek zarif kişiliği, gerek ise tüm sözlerini yerine getiren profesyonelliği ile çok güzel zaman geçirmemizi sağladı. Kendisi, bizim talep ettiğimiz repertuvar için zaman harcadı ve tüm beklentilerimizi karşıladı. Çok teşekkür ederiz.

M&B

Mujgan & Basoglu

Düğün Tarihi: 21.11.2015


Nişan yemeğimizde performans sergilemesi adına bir müzisyen ararken Nihan Hanım ile tanıştık. Organizasyonun yapıldığı yerin bir otel restoranı olması sebebiyle anlaşmalı müzisyen tercihleri kısmında çeşitli sıkıntılar çıksa da Nihan Hanımın yardımlarıyla hayalini kurduğumuz bir gece yaşayabildik.... devamı 

S&G

Sinem & Göksu

Düğün Tarihi: 18.11.2015


Keyifli Elektro Cello performansi ile Nihan Hanim dügün kokteyli organizasyonumuza güzellik katti. Sayesinde biz ve misafirlerimiz, 2 saat kesintisiz olarak Klasik, Pop, Jazz, Rock sarkilarinin Cello'ya uyarlanmis sekillerini dinledik ve çok iyi vakit geçirdik. Kokteylimizin gerçeklestigi tarihi... devamı 

Ö&K

Özlem & Kenan

Düğün Tarihi: 01.08.2015


Nihan Hanım çok profesyonel ve çok başarılı bir müzisyen. Tek kişilik dev kadroydu. Dügünümüzde bulunan herkes çok memnun kaldı. Kendisine binlerce teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.