Cartoon Story Book

E-posta Gönder

2 yorum

Alternatif Fikirler

Kategori

Pendik, İstanbul

Lokasyon

Genel Özellikler

  • Kategori Kişiye özel ürün

Önerilen Firmalar

Senin İçin Söylüyorum
10 6

Beykoz

Senin İçin Söylüyorum

Hakkında

Sıradan düğünlerden uzaklaşmak ve düğününüzde farklı detaylara yer vermek mi istiyorsunuz? Size çok özel bir teklifimiz var. Cartoon Story Book ile hatıralarınızı ölümsüzleştirebiliriz. Size özel bir çizgi film ile aşk hikayenizi ölümsüzleştirmek ve bunu düğününüzde sevdiklerinizle paylaşmak istemez misiniz? Çok farklı ve eğlenceli duruyor değil mi? Gelin size detaylı bilgilendirme yapalım ve buna siz karar verin.


Bu işlemi gerçekleştirmek için öncelikle sizin fotoğrafınızı alıp çiziminizi yapıyoruz. Bu çizimler sizin karakterleriniz oluyor, dolayısıyla burada sizin isteklerinizi de göz önünde bulunduruyoruz. İçinize sinmeden devam etmiyoruz ve siz onaylarsanız karakterlerimizi oluşturuyoruz. Sonrasında ister tanışma hikayenizi ister evlenme teklifinizi isterseniz de düğününüz için sizlere unutulmaz bir çizgi film oluşturuyoruz.


Sunduğumuz bu alternatif fikri sadece düğünlerinizde kullanmak zorunda değilsiniz. Bu çizgi filmi evlenme teklifi ederken de kullanabilirsiniz. Bizim düşüncemizi sorarsanız baya işe yarayacak ve mutlu edecektir. Tanıştığınız günden itibaren sizin aşk hikayenizi ölümsüzleştiren bir çizgi film ile evlenme teklifi etmek kadar romantik ve farklı ne olabilir ki?


Bunun için bizimle ister telefon üzerinden isterseniz de İstanbul Pendik’teki adresimize gelerek iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntılı bilgiyi yüz yüze de verebiliyor ve anlamadığınız bir yer olursa memnuniyetle cevaplıyoruz. Sizin de kafanızda bir soru işareti olursa rahatlıkla sorabiliyorsunuz. Sonrasında bu çizgi filmi nerede kullanacağınızı belirliyoruz. Buna göre de bir hazırlık aşaması gerçekleştiriyoruz.


Sıradan ve sıkıcı slayt gösterisi şeklindeki düğün videoları yerine herkesin eğlenerek ve imrenerek izlediği düğün videolarınız ile düğününüzde fark yaratabilirsiniz. Ayrıca bu çizgi filmi sosyal medyada paylaşıp tüm sevdiklerinize de ulaştırma imkânınız bulunuyor. Davetiye olarak kullanma şansına da sahipsiniz. Böylelikle herkes ne kadar yaratıcı ve ince ruhlu olduğunuzu görebilecekler. Aynı zamanda sonsuz aşkınızı sevdiklerinize duyuracak kadar da romantik.


Bizi tercih etmek ve ayrıntılı bilgi almak için formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Fatih Üztek

  • Adres: Bahçelievler Mah. Aba Sok. No:8 D/3 Pendik / İstanbul

Cartoon Story Book Yol Haritası

Cartoon Story Book Yorumları


M&A

Makbule & Abdullah

Düğün Tarihi: 15.02.2024

Gayet ilgili ve profesyonel.güvenilir bu firma
Işlerini ciddiyetle yaklaşıyorlar

M&U

MERVE & UGUR

Düğün Tarihi: 07.07.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Çok eğlenceli işler yapıyorlar. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!