Alternatif Fikirler İstanbul

Canlı Hatıralar

Ekiple Tanışın

Canlı Hatıralar Özellikler

Kategori
Fotoğraf / Video teknolojileri (Photobooth, 360 derece)

Canlı Hatıralar Hakkında

Canlı Hatıralar, Türkiye ekibi Ataşehir, İstanbul lokasyonunda bulunan ve interaktif hizmet veren bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Düğün, nişan, kına gecesi ve bekarlığa veda gibi organizasyonlarda misafirlerinize farklı, yeni ve dijital ortamda hazırlanabilecek bir hatıra deneyimi hazırlıyoruz. Yakın arkadaşlarınızın size bırakabileceği eğlenceli ve güzel videoları yıllarca hatıra olarak saklayabilirsiniz. Biz de bunun için çalışıyor ve keyifli bir deneyimi siz ve değerli misafirlerinizle paylaşıyoruz.

Deneyim
Biliyorsunuz ki trend düğünlerde yeni akımlar denemek ve interaktif çözümler bulmak! Uzun yıllardır hatıralarınızı modern bir şekilde kaydetmenize ve eğlenceli bir deneyim yaşamanıza yönelik çalışmalar yaptık. Şimdi, çiftlerimiz tarafından sevilen ve tercih edilen Canlı Hatıralar konseptini her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. Eğlenceli düğün fikirleri için bizi tercih ederek farklı bir konsepte imza atmanız mümkün. Bu akımla herkesi etkileyeceğinizden ve arkadaş çevrenize öncülük edeceğinizden de eminiz!

Hizmetler
●Misafirleriniz için hazırladığımız bu eğlenceli deneyimde onlara masalarında yer alacak QR görseli üzerinden erişim sağlıyoruz.
●QR kodlarından giriş yapan misafirleriniz hatıra sayfanıza kolayca erişebiyor.
●Eriştikleri platform üzerinden videoyla istedikleri konuşmaları ve hatıralarını kaydedebilir.
●Daha sonra tek yapmaları gereken sizinle bu hatıraları paylaşmak! Siz de yıllarca bu kıymetli hatıraları görebilirsiniz. Düğün gününüzle ilgili detayları ve misafirlerinizi güzel bir hatırlama yöntemi olarak Canlı Hatıralar’ı tercih edebilirsiniz.
●Artık misafirleriniz Canlı Hatıralar sayesinde özel davetlerinizin her saniyesinde ve her yerinde video aracılığıyla size bir hatıra bırakabilir. ●Sevdiklerinizin bu özel günde sizinle en güzel dileklerini paylaşmak için sunacağınız aktiviteye bayılacağından eminiz.

Ek Hizmetler
●Yalnızca düğünlerle sınırlı kalmayıp bütün özel davetlerinizde ekibimizi tercih edebilir ve Canlı Hatıralar hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul eğlenceli düğün aktiviteleri arayışınızda size güncel bir çözüm sunuyoruz! Herkesin çok eğlenerek katılım sağlayacağı Canlı Hatıralar konseptini yıllarca anlatmaya da devam edeceklerinden eminiz. Bizimle iletişim kurarak avantajlı paketlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken yan tarafta yer alan ücretsiz formu eksiksiz doldurmak! Daha sonra özel davetlerinize uygun planlamayı yapmaya başlayabiliriz!

İletişim

  • Adres:

    Küçükbakkalköy Mah. Defne Sk. No:1/113 Flora Residence Ataşehir/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Canlı Hatıralar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.