Alternatif Fikirler İstanbul

Benim Anı Defterim

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Benim Anı Defterim Özellikler

Kategori
LCV / Planlama /Danışmanlık

Benim Anı Defterim Hakkında

Düğünlerin vazgeçilmezi olan anı defteri şimdilerde birçok çiftimiz tarafından tercih ediliyor. Anı defterinde konusunda öncü firma Benim Anı Defterim, tüm değerli günleriniz için kişiselleştirilmiş şık defterler sunuyor. Düğün anı defterlerimiz, çiftlerin isimleri ve düğün tarihi defter üzerine lazer ile yazılarak özgün olarak tasarlanıyor. Şık kalemimiz, kaliteli kâğıdımız ve güzel işçiliğimizle istediğiniz anı defterine firmamız aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Peki nedir bu düğün anı defteri?

Diğer ismiyle düğün hatıra defteri, misafirlerinizin düğün mekânına girmeden önce ya da mekândan çıkarken size notlar bıraktığı bir defterdir. Genellikle düğün mekânının girişinde yüksek ve şık bir masanın üzerinde bulunur. Bu defterler düğününüze davetli olan konuklarınızın sizin için düşündüğü güzel dilekleri görmek için harika bir fırsattır. Üzerinden yıllar geçse bile bu notlara bakarak düğün gününüzü tebessümle hatırlayabilirsiniz.

Hangi türde anı defterleri hazırlıyoruz?

Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizinle yakından ilgilendiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Düğün konseptinize göre özenle hazırlayacağımız defterinizde göz alıcı aksesuarlar kullanmayı da seven bir markayız. Tabii bu aşamada özel istekleriniz olursa onları da elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışacağımızı belirtelim.
Küçük bir öneri!

Klasik çizgilerden fazla uzaklaşmadan hazırladığımız düğün hatıra defterini farklılaştırabilirsiniz. Müstakbel eşinle birlikte fotoğraflarınızın yer aldığı bir albüm bastırıp bu albümdeki fotoğrafları evlilik anı defterinizin sayfalarına yerleştirebilirsiniz. Anı defteriniz için profesyonel bir fotoğrafçı ile anlaşıp hem romantik hem de eğlenceli fotoğraflar çektirirseniz ortaya büyüleyici sonuçlar çıkabilir.

Beğendiğiniz anı defteri modelini size özel hazırlayarak çok kısa bir süre içerisinde teslim edebiliyoruz. İşte bu yüzden düğün tarihiniz yaklaştıysa ve misafirlerinizin düşünceleriniz yazacağı şık bir deftere sahip olmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İstanbul Caddesi Türkçü Sokak No:9 Özserezli İş Merkezi No:19 Bakırköy İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Benim Anı Defterim Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.