Alternatif Fikirler İstanbul

Begüm Ayangil ile Çift Yogası

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Begüm Ayangil ile Çift Yogası Özellikler

Kategori
Diğer

Begüm Ayangil ile Çift Yogası Hakkında

Yoga ile mutluluğu, aşkı ve uyumu hissedin.

Büyük güne doğru yaklaşırken, eşiniz veya ailenizle stresten arınarak düğününüzü planlamak ister misiniz? O halde büyük gün geldiğinde en iyi halinizde olun. Düğün öncesi stressiz, fit, canlı ve sağlıklı olmanız için, çift yogası nerede istersen orada...

Düğün planlama ve gerçek düğün günü bazen stresli olabilir. Yaptığımız çalışmalarla bu önemli gününüz daha da güzelleşir. Gelinliğinizin ve damatlığınızın içine sığmaktan öte, içinde mükemmel ve ışıl ışıl görünmenizi sağlıyoruz.
Sevgi + Mutluluk + Huzur = Yoga

Gelin ve damadın düğün planlama süreçlerinde birbirlerine olan bağlılıklarını arttırmaları, bedenlerini daha esnek kullanmaları, düğün gününde oluşan stresleri ve telaşları azaltmaları ve gevşemelerini sağlamaları için çift yogası yapıyoruz.


Düğün Planlama Aşaması Yoga Dersi
Eşinizle veya dilerseniz ailenizle beraber yapacağınız dersler ile düğün sürecinizi keyifli hale getirebilir ve anınızı özel kılabilirsiniz.
Alacağınız dersleri düğün öncesinde ve sonrasında da kullanarak devam edebilirsiniz.


Düzenli Yoga Programı ile;

çalışmalar sırasında bireyler arasında gerginlik, kıskançlık, rekabet azalır.
Düğün planlama sürecinde ve günlük yaşamdaki denge sağlanır, finansal konuda olumlu bakış açısı gelişir.
Hayatımız en iyi şekle dönüşür.
Sağlıklı kalmayı, zinde olmayı sağlar.
Hayatınızda oluşacak yeni değişimlere karşı çevremizdekilere olumlu bağlanmayı sağlar.
Enerjimiz artar, yorgunluğumuz ve stresimiz azalır.
Hatırlama, odaklanma ve konsantrasyonu geliştirir, aynı zamanda motivasyon ve çalışma kalitesi artar.
Vücudumuzun duruşu düzelir.
Bel ve omurga rahatsızlıklarını, ruhsal sıkıntıları (sinir sistemini), baş ve göz rahatsızlıklarımızı, zihinsel veya bedensel sorunlarımızı en aza indirir.

Günün güzel ve keyifli olacağını unutmayın. Bu sizin gününüz ve siz değerlisiniz...

Begüm Ayangil

Begüm Ayangil, Maltepe ve Gazi Üniversite’sindeki öğrenimini Çocuk Gelişimi ve Eğitimi üzerine tamamladıktan sonra Enka Okullarında anaokulu sınıf öğretmeni olarak çalışmaya başladı. Psikoloji ve eğitim üzerine çalışmalarına devam ederken 2006'da bedeni rahatlatma, aklı sakinleştirme ve stresi azaltmak için yogaya gönül vermiş, evde yoga çalışmalarına başlamıştır. Çevresindekilere yogayı öğretmek ve fayda sağlamak için Dünyanın Tek Yoga Üniversitesi olan Swami Vivekananda Yoga Üniversitesinden mezun olmuştur. Bir çok özel ve devlet okuluna halen daha eğitim vermekte ve çocuklarla yoga çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda bir çok oyun gruplarında, çocuk atölyelerinde, çocuklarla çocuk yogası ve oyunları çalışmaları yapmaktadır. Bununla beraber, İstanbul, Ayvalık, Erzincan ve Bodrum'da olmak üzere Türkiye'nin bir çok şehrindeki festivallerde çocuklar ve yetişkinlerle çalışmıştır. Ankara Rotaract Kulübü’nde 2009-2011 yılları arasında komite başkanlığı görevini yapmıştır. 2006 yılında Ankara TEGV Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nda çeşitli yaş grubundaki çocuklarla çalışmalarını yürütmüştür. Şehir içi ve dışında eğitim kurumlarına ve çeşitli klüplere konferans, seminer ve eğitimler vermiştir.

Ayangil, şehir hayatının stresini bedeninden ve aklından uzaklaştırmayı, çevresindekilere daha sağlıklı bireyler yetiştirmek ve özellikle bedenini daha dinç tutmayı hedefleyen bireylere Hatha Yoga, Kurumsal Yoga, Çift Yogası (Acro Yoga), Göz Yogası (Tratak), Döngüsel meditasyon, Şifa Meditasyonu, Pranayama (Nefes Çalışmaları), Hamile Yogası, Çocuk Yogası, Aqua Yoga, İleri Yaş Yogası derslerini grup veya bireysel olarak vermektedir...

İletişim

  • Adres:

    Kadıköy

  • Haritadaki Konumu

    Begüm Ayangil ile Çift Yogası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.