Av Köşkü Plato

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Av Köşkü Plato Genel Özellikler

Kategori
Diğer

Av Köşkü Plato Hakkında

Mekânınızla anlaştınız. Fotoğrafçınızla da öyle. Sıra geldi “Çekimleri nerede yapacağız?” sorusuna. Ona da şu şekilde yanıt verebiliriz. Biz Av Köşkü Platosu, düğün fotoğraf çekimleri için özel olarak oluşturduğumuz bir beş dönümlük bir alana sahibiz.

Peki, size ne gibi alanlar sağlıyoruz?

Öncelikle ormanın içinde bulunmamız sayesinde fotoğraflarınızda doğal güzelliklere de yer verebiliyorsunuz. Bunun dışında 20’nin üzerinde birbirinden farklı konseptlerimiz ve fotoğraf çekilme alanlarımız bulunuyor. Fotoğrafçınızla anlaştıktan sonra ya da anlaşma esnasında burada fotoğraf çekilmek istediğinizi paylaşmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü tüm bu konseptleri hazırlayabilmek için sizden cüzi miktarda bir giriş ücreti talep ediyoruz.

Gelelim en çok merak ettiğiniz konu olan fotoğraf çekilme alanlarından bahsetmeye. Köşk bahçe dediğimiz alanda vintage sandalye ve halat iplerden oluşan salıncağımız bulunuyor. Köşk pencerede ise platform olarak yer alan köşkün penceresinden sonsuz güzelliğe açılan fotoğraflar yakalama imkânına sahip olabiliyorsunuz. Birbirinden farklı taklar önünde de aşkınızı ölümsüzleştirebiliyorsunuz. Örneğin çiçeklerle ve beyaz tüllerle süslenmiş ahşap altıgen tak mı olsun yoksa kırmızı güller ve jüt ip detayları bulunan yuvarlak tak mı? Ya da ağaç dallarıyla kaplanmış ve beyaz salkım çiçeklerin olduğu yuvarlak bir tak mı? Karar tamamen size ait. Tabii ki arzunuza göre fotoğraflarınızda hepsine yer verebiliyorsunuz. Peki ya pek çok makromeden yapılmış hayal kapanından oluşan bir arka fona ne dersiniz? Bunlar biraz sıradan diyecek olanlara da elimizde pek çok salıncak modelinin olduğunu söylemeden geçmeyelim öyleyse. Mesela rengarenk çiçeklerle süslenmiş çok yüksek bir dala bağlı olan kütük otantik bir salıncak hayal edin. Ya da salıncak görünümüne sahip olan çiçekli bir altın kafes düşünün.

İşte aklınızdaki “İstanbul’da düğün fotoğrafları nerede çekilir?” sorusunu ortadan kaldırıyoruz. Bunun içinse tek yapmanız gereken sayfadaki ücretsiz teklif al formunu doldurarak bize ulaşmak ve randevu planlamak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.