Bahar Country

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL
 • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat Teklifi doğrudan firmaya gönderilir. Bahar Country sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Formu doldurarak kullanıcı sözleşmesini okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

Min. Yemekli Paket 80-100 TL
Yemek Servisi Evet
Bölge Sarıyer
Yetkili Kişi Bekir Özcan
Adres Bahçeköy Cd. No:83 Sarıyer, İstanbul
MEKAN BENİ ARASIN
Detaylı Bilgiler
 • 80-100 TL
 • Açık ve kapalı alan
 • Bahçe, Çim alan
 • Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı
 • 3.000'den fazla
 • Konaklama imkanı yok

 • Venüs / Kokteyl Düzeni: 2.500 Yemek Düzeni: 1.500
  Şelale / Kokteyl Düzeni: 2.000 Yemek Düzeni: 1.250
  Secret / Kokteyl Düzeni: 2.500 Yemek Düzeni: 1.000
 • 3.000'den fazla

 • Atlas Balo Salonu / Kokteyl Düzeni: 2000 Yemek Düzeni: 600
  High Garden / Kokteyl Düzeni: 1000 Yemek Düzeni 300
 • 1.000'den fazla
 • Evet
 • Hayır
 • Evet
 • Evet
 • Evet
 • Evet
 • Evet
 • Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryan
 • Havai fişek ve benzeri kullanılamaz
 • Kurumsal etkinlikler
 • Araçla geliş :Tem otobanından Maslak , Sarıyer çıkışını takip ederek, Sarıyer istikametinde devam edildikten sonra, Sarıyer yönünde Tünel'e girmeden Hacı Osman bayırı bitiminde sola Sarıyer tabelası yönünde dönülecektir. Bu dönüşü takiben 50m sonra tekrar sola Bahçeköy yolu istikametine dönüldüğünde yolun 1.km devamında sol kanatta tesisimizin geniş ve yüksek kapı girişine ulaşabilirsiniz.
  Toplu taşıma ile geliş:
  Taksim - Hacıosman yer altı metrosu kullanılarak Hacı Osman durağında inildikten sonra , metro çıkışında bulunan 42MT Bahçeköy otobüsleri ile tesisimizin girişini 20m geçince inilecek olan Fındıksuyu durağında inildiğinde yolunuzun karşısında bulunmaktadır.
Yorumlar(16)

25 Nisanda Bekir Beyin önerisi ile kapalı alanda yaptığımız düğünümüzde, yemekler servis hizmet herşey istediğimiz gibi gerçekleşti.. Tavuğun içindeki sebzeyi ıspanak sote ile değiştirmelerini talep etmiştim aylar öncesinden, onu bile unutmamışlardı, siz düşünün artık verilen değeri.. Ayrıca organizasyonu sağlayan Özlem Turak bize birçok jestte yaptı, o da harika bir kadındı.. Korkmadan kendinizi buraya bırakabilirsiniz..

 • Düğün Tarihi : 25/04/2015

Düğünümüz Şubat ayında kapalı salonda oldu.Tüm verilen sözler tutuldu.Süsleme, müzik her şey harikaydı.Tümüyle eksiksiz bir düğün oldu. Her şey istediğimiz gibi oldu.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Düğün Tarihi : 28/02/2015
Tüm Yorumlar (16) Yorum Yap
Firma Videoları
Bahar Country Hakkında

Bahar Country İstanbul’un ilk kır düğünü organizasyonunu gerçekleştiren, ayrıca açık hava etkinlikleriyle tanınmış, bünyesinde 3 farklı özellikte etkinlik & davet bahçesi 4 ayrı açık hava etkinlik alanı 2 farklı çok amaçlı kapalı salonu bulunduran tek etkinlik mekanıdır.

Özellikle Nisan ve Ekim ayları boyunca gerçekleşen birbirinden farklı açık hava organizasyonları 60 dönüm araziye sahip işletmemiz bünyesinde gerçekleştirilebilmektedir.

Bahar Country, bireysel organizasyonlarda da öncelikle kır düğünü olmak üzere, doğum günü, kına gecesi, nişan, sünnet, babyshower gibi davetlerinde keyifli bir şekilde gerçekleştirilmesine müsaittir. Kurumsal şirketlerin kalabalık piknik veya outdoor organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Şelale Bahçesi
Bahar Country’nin ilk davet bahçesi olan Şelale Bahçesi Kokteyl Düzeninde 2000, gala yemek düzeninde 1200 kişilik kapasiteli ahşap zeminli alanı, muhteşem panoraması ile misafirlerinize unutulmaz bir görsel şölen sunmanızı sağlamaktadır.

Venüs Bahçe
Kır düğünü denildiğinde ilk akla gelen o yemyeşil çimenler ve yüksek ağaç örgüsü tam da Venüs’ü anlatmaktadır. Kokteyl düzenin 2.500 kişilik ve gala yemek düzeninde 1500 kişilik toplam kapasitesi tüm organizasyonlarınız için ferah bir hareket sahası barındırmaktadır.

Secret Garden
Yüksek ağaçlarla çepeçevre sizi saran Secret Garden’ın ilk bakışta size hissettireceği duygu bir “orman ada” içerisinde bulunduğunuzdur. Doğal taş zemininin kontrast bir olgu yarattığı Secret Garden ismi ile müsemma şekilde Bahar Country’nin en gizli bahçesidir.Kokteyl düzeninde 2.500 ve gala yemek düzeninde 1000 kişilik kullanımı bulunan bahçemizin, doğanın sunduğu büyüleyici gün batımı manzarasını ise sadece şahitlik edenler anlatabilir.

Atlas Balo Salonu
650 m2 sütunsuz ve yüksek tavanlı bir özgürlük!
Her türlü davetinizin yapısına uygun kurulum sağlayan salonumuz ferah ve şık yapısı ile kapalı bir alanda olduğunuzu unutmanızı sağlayacaktır. 3 bir yanı geniş pencereler çevreli Atlas Balo salonunda adeta doğal bir panoramik tablonun içinde gezindiğinizi hissedeceksiniz. Kokteyl düzeninde 1500 kişilik ve gala yemek düzeninde 500 kişilik kapasiteli salonumuz ayrıca ısıtma, soğutma ve havalandırmanın merkezi sistemle kontrol edilebilen modern bir donanıma sahiptir.

High Garden
Modern mimari ve doğal güzelliğin birlikteliğinden meydana gelen sıcacık ortamı ile doğaya yüksekten bir bakış… Kokteyl düzeninde 500 kişi ve gala yemek düzeninde 250 kişilik kapasitesi ile davetlerinizde fark yaratan şık bir salon High Garden. Ayrıca kurumsal organizasyonlar için güzel bir alternatif sunarak doğanın ortasında verimli bir toplantı mekanına kavuşabileceğiniz tek adres.

Yorumlar

25 Nisanda Bekir Beyin önerisi ile kapalı alanda yaptığımız düğünümüzde, yemekler servis hizmet herşey istediğimiz gibi gerçekleşti.. Tavuğun içindeki sebzeyi ıspanak sote ile değiştirmelerini talep etmiştim aylar öncesinden, onu bile unutmamışlardı, siz düşünün artık verilen değeri.. Ayrıca organizasyonu sağlayan Özlem Turak bize birçok jestte yaptı, o da harika bir kadındı.. Korkmadan kendinizi buraya bırakabilirsiniz..

 • Düğün Tarihi : 25/04/2015

Düğünümüz Şubat ayında kapalı salonda oldu.Tüm verilen sözler tutuldu.Süsleme, müzik her şey harikaydı.Tümüyle eksiksiz bir düğün oldu. Her şey istediğimiz gibi oldu.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Düğün Tarihi : 28/02/2015

Yetkilerin ilgisi iyiydi. Personellerin hizmeti güzeldi servis iyiydi ve yemekleri çok güzeldi. Ulaşımı rahattı ve aksilik yaşanmadı. Fiyattan dolayı tercih etmiştik, fiyatı çok uygun. kır düğünü gerçekleştirecektik fakat yağmurdan dolayı olmadı ama bize önlem olarak kapalı bir mekan sundular.

 • Düğün Tarihi : 27/09/2014

Yetkililerin ilgisi güzeldi. Personelin hizmetinden memnun kaldım zaten tavsiye üzerine tercih etmiştik ve memnun kaldım.Yemekler güzeldi ve servis hizmeti güzeldi bir sorun yaşanmadı.Ulaşımımız rahattı.

 • Düğün Tarihi : 27/09/2014

memnun kaldım evlenen cıflere tafsıye edebılırım

 • Düğün Tarihi : 12/09/2014

Çok memnun kaldığım bir mekandı ve servis yemekler ilgi açısından tedbirler alınmıştı düğün günümüzde bir yağmur yağmıştı fakat masaların üstleri kapamışlardı ve sonradan akşam bunaları açmışlardı ve hiçbir şekilde masalara ziyan olmamıştı.Kır düğünüydü ve pist alanı ahşaptandı çime batma olayı olmadı ben en çokta buna sevindim çok korkuyordum öyle olucak diye.Kır düğünüydü ama kır düğünü değildi sanki.Mekan oldukça şık ve güzeldi.Yemekli ve kokteyli bir düğün gerçekleştirdim ve yemekleri çok güzeldi mekana ait ışık müzik orkestra vs hepsni kapsayan bir firmayla anlaştık mekanın anlaşmalı olduğu orayla anlaşmıştık.Müzik olarakta bir organizasyon firmasyla gene anlştık emkanın anlaşmalı olduğu ve en iyi olan dj ile anlaştık zaten ve davetlilerimin hepsi eğlendi çok eğlenceli geçmişti ve kimse oturmadan oynamıştı.Ulaşım olarakta rahat bahçeköyde bütün o civarlarda kır düğünleri olduğu için bulmakta zorluk yaşamadı misafirlerimiz ve ben bu mekandan çok memnun kaldım güzel bir düğün gerçekleştirdim bütün arkadaşlarımada şimdi tavsiye ediyorum eğer düğününü bu mekanda gerçekleştirmeyi düşünüyorlarsa gerçekleştirmeliler.

 • Düğün Tarihi : 07/09/2014

Kır düğününde en rahat konsepte sahip yer olması ve çalışanlarının hizmet etmeye hevesli olmaları gerçekten çok güzeldi. Bize karşı çok ilgiliydiler. Düğünümüz 275 kişilikti. Dj i özel olarak seçtik performansı gayet başarılıydı. Tadımda farklı alternatiflerden değişiklik istedik menüleri birleştirdik. Benim kendi hayalim burada düğün organizasyonumu gerçekleştirmekti ve yapabildim. Şansımıza mekan bu sene yenilenmişti.

 • Düğün Tarihi : 06/09/2014

Baya yer dolaştım ancak karar verememiştim taki bahar country görene kadar şelale kısmında gerçekleştrimiştik düğünü o heyecanla aslında çok fazla birşey anlıyamadım ama gelen konuklar hizmetten ,servisten ve yemeklerden çok memnun kaldıklarını belirttiler. Düğün öncesi ve sonrası mekan yaklaşımıda oldukça güzeldi . Tavsiye ederim

 • Düğün Tarihi : 06/09/2014

Açık alan ve yeşillik olduğu için kır düğünü istiyorduk tercih sebelerimizde bu yönde oldu.Yetkililerin ilgisi ve perosnelin hizmetinden memnun kaldım çok iyiydi.Ulaşımdan yana bir sıkıntı yaşamadım ve misafirleriminde bir sıkıntısı yaşanmadı.

 • Düğün Tarihi : 06/09/2014

Açık havada güzel bir kır düğünü gerçekleştirmek istiyorlarsa tercih etmelerini kesinlikle tavsiye ediyoruz. Servis kalitesi mekan çalışanlarının olumlu yaklaşımı bizi çok memnun etti.

 • Düğün Tarihi : 06/09/2014

İkimizin de kafasında en başından beri kır düğünü vardı. İstanbul'daki hemen hemen her kır düğünü mekanını inceledik. Bahar Country'nin Secret Garden Bahçe’sini gezerken yemyeşil dağın arkasından batan güneşi gördüğümüzde ise işte burası dedik. Manzarası, bütçemize ve isteklerimize en uygun yer olması Bahar Country'i seçmemizdeki en büyük nedenler oldu.

 • Düğün Tarihi : 09/08/2014

güzel nezih bir mekan.konsept harika mutluluğunuza konuklarınızında mutluluğu eklenecek

 • Düğün Tarihi : 02/08/2014

Son saatlerde organizasyonda konukların oturma düzeninde meydana gelen aksaklık dışında mekan hizmet ve ambians bizi gayet memnun etti.

 • Düğün Tarihi : 02/08/2014

Hoş bir atmosferi var. Yeterince ağaçlık. Kır düğünü için ideal gibi görünüyor. Fiyatların da benzerlerine göre ekonomik olduğunu söyleyebilirim.

 • Düğün Tarihi : 07/06/2014

Yaz düğünleri içinn ideal bir mekan..Çok şükür düğün sırasinda aksayan bir şey de olmadı..ama işi sıkı tuttuk baştan tabii..

 • Düğün Tarihi : 28/08/2013

Kır düğünü isteyen gelinlere yürekten tavsiye ederim...çok keyifliydi...tabi bu arada organizasyon şirketinin de iyi seçilmesi gerek...

 • Düğün Tarihi : 07/07/2013
Yorum Yap
Bahar Country ile çalışmak isteyen çiftler için senin deneyimlerin çok önemli.

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Bahar Country hakkında yorumlarını paylaş.

Mekana sormak için tıkla. Yorum Yap