Bahar Country

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL
 • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat Teklifi doğrudan firmaya gönderilir. Bahar Country sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Valet Servisi Var Mı? Evet
Bölge Sarıyer
Yetkili Kişi Bekir Özcan
Adres Bahçeköy Cd. No:83 Sarıyer, İstanbul
MEKAN BENİ ARASIN
Detaylı Bilgiler
 • Davet Alanları: Açık ve kapalı alan
 • Maksimum Yemekli Kapasite: 3.000'den fazla
 • Manzara: Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı
 • Maksimum Kokteyl Kapasite: 3.000'den fazla
 • Otopark Araç Kapasitesi: 1.000'den fazla
 • Valet Servisi Var Mı?: Evet
 • Yemek Servisi Nasıl Veriliyor?: Catering firması kabul edilir
 • Özel Menüleriniz Var mı?: Kosher
 • Engelli Girişi Var mı?: Evet
 • Herhangi Bir Kısıtlama Var mı?: Havai fişek ve benzeri kullanılamaz
 • Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri: Kurumsal etkinlikler
 • Nasıl gelinir: Araçla geliş :Tem otobanından Maslak , Sarıyer çıkışını takip ederek, Sarıyer istikametinde devam edildikten sonra, Sarıyer yönünde Tünel'e girmeden Hacı Osman bayırı bitiminde sola Sarıyer tabelası yönünde dönülecektir. Bu dönüşü takiben 50m sonra tekrar sola Bahçeköy yolu istikametine dönüldüğünde yolun 1.km devamında sol kanatta tesisimizin geniş ve yüksek kapı girişine ulaşabilirsiniz.
  Toplu taşıma ile geliş:
  Taksim - Hacıosman yer altı metrosu kullanılarak Hacı Osman durağında inildikten sonra , metro çıkışında bulunan 42MT Bahçeköy otobüsleri ile tesisimizin girişini 20m geçince inilecek olan Fındıksuyu durağında inildiğinde yolunuzun karşısında bulunmaktadır.
 • Açık hava maks. kapasite:
  Venüs / Kokteyl Düzeni: 2.500 Yemek Düzeni: 1.500
  Şelale / Kokteyl Düzeni: 2.000 Yemek Düzeni: 1.250
  Secret / Kokteyl Düzeni: 2.500 Yemek Düzeni: 1.000
 • Kapalı alan kapasite:
  Atlas Balo Salonu / Kokteyl Düzeni: 2000 Yemek Düzeni: 600
  High Garden / Kokteyl Düzeni: 1000 Yemek Düzeni 300
İndirim 65 TL

Kış düğünler her şey dahil 65 TL! Üstelik video dekarasyon, müzik ve video hediye!

Nisan sonuna kadar Lüks Atlas Salon'da herşey dahil 65 TL! Kışa özel menü,dekorasyon,müzik, ve video dahil 65 TL! Hemen teklif formumuzu doldurun!

Yorumlar(6)

memnun kaldım evlenen cıflere tafsıye edebılırım

 • Düğün Tarihi : 12/09/2014

güzel nezih bir mekan.konsept harika mutluluğunuza konuklarınızında mutluluğu eklenecek

 • Düğün Tarihi : 02/08/2014
Tüm Yorumlar (6) Yorum Yap
Firma Videoları
Bahar Country Hakkında

Bahar Country İstanbul’un ilk kır düğünü organizasyonunu gerçekleştiren, ayrıca açık hava etkinlikleriyle tanınmış, bünyesinde 3 farklı özellikte etkinlik & davet bahçesi 4 ayrı açık hava etkinlik alanı 2 farklı çok amaçlı kapalı salonu bulunduran tek etkinlik mekanıdır.

Özellikle Nisan ve Ekim ayları boyunca gerçekleşen birbirinden farklı açık hava organizasyonları 60 dönüm araziye sahip işletmemiz bünyesinde gerçekleştirilebilmektedir.

Bahar Country, bireysel organizasyonlarda da öncelikle kır düğünü olmak üzere, doğum günü, kına gecesi, nişan, sünnet, babyshower gibi davetlerinde keyifli bir şekilde gerçekleştirilmesine müsaittir. Kurumsal şirketlerin kalabalık piknik veya outdoor organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Şelale Bahçesi
Bahar Country’nin ilk davet bahçesi olan Şelale Bahçesi Kokteyl Düzeninde 2000, gala yemek düzeninde 1200 kişilik kapasiteli ahşap zeminli alanı, muhteşem panoraması ile misafirlerinize unutulmaz bir görsel şölen sunmanızı sağlamaktadır.

Venüs Bahçe
Kır düğünü denildiğinde ilk akla gelen o yemyeşil çimenler ve yüksek ağaç örgüsü tam da Venüs’ü anlatmaktadır. Kokteyl düzenin 2.500 kişilik ve gala yemek düzeninde 1500 kişilik toplam kapasitesi tüm organizasyonlarınız için ferah bir hareket sahası barındırmaktadır.

Secret Garden
Yüksek ağaçlarla çepeçevre sizi saran Secret Garden’ın ilk bakışta size hissettireceği duygu bir “orman ada” içerisinde bulunduğunuzdur. Doğal taş zemininin kontrast bir olgu yarattığı Secret Garden ismi ile müsemma şekilde Bahar Country’nin en gizli bahçesidir.Kokteyl düzeninde 2.500 ve gala yemek düzeninde 1000 kişilik kullanımı bulunan bahçemizin, doğanın sunduğu büyüleyici gün batımı manzarasını ise sadece şahitlik edenler anlatabilir.

Atlas Balo Salonu
650 m2 sütunsuz ve yüksek tavanlı bir özgürlük!
Her türlü davetinizin yapısına uygun kurulum sağlayan salonumuz ferah ve şık yapısı ile kapalı bir alanda olduğunuzu unutmanızı sağlayacaktır. 3 bir yanı geniş pencereler çevreli Atlas Balo salonunda adeta doğal bir panoramik tablonun içinde gezindiğinizi hissedeceksiniz. Kokteyl düzeninde 1500 kişilik ve gala yemek düzeninde 500 kişilik kapasiteli salonumuz ayrıca ısıtma, soğutma ve havalandırmanın merkezi sistemle kontrol edilebilen modern bir donanıma sahiptir.

High Garden
Modern mimari ve doğal güzelliğin birlikteliğinden meydana gelen sıcacık ortamı ile doğaya yüksekten bir bakış… Kokteyl düzeninde 500 kişi ve gala yemek düzeninde 250 kişilik kapasitesi ile davetlerinizde fark yaratan şık bir salon High Garden. Ayrıca kurumsal organizasyonlar için güzel bir alternatif sunarak doğanın ortasında verimli bir toplantı mekanına kavuşabileceğiniz tek adres.

Yorumlar

memnun kaldım evlenen cıflere tafsıye edebılırım

 • Düğün Tarihi : 12/09/2014

güzel nezih bir mekan.konsept harika mutluluğunuza konuklarınızında mutluluğu eklenecek

 • Düğün Tarihi : 02/08/2014

Yaz düğünleri içinn ideal bir mekan..Çok şükür düğün sırasinda aksayan bir şey de olmadı..ama işi sıkı tuttuk baştan tabii..

 • Düğün Tarihi : 28/08/2013

Son saatlerde organizasyonda konukların oturma düzeninde meydana gelen aksaklık dışında mekan hizmet ve ambians bizi gayet memnun etti.

 • Düğün Tarihi : 02/08/2014

Hoş bir atmosferi var. Yeterince ağaçlık. Kır düğünü için ideal gibi görünüyor. Fiyatların da benzerlerine göre ekonomik olduğunu söyleyebilirim.

 • Düğün Tarihi : 31/05/2013

Kır düğünü isteyen gelinlere yürekten tavsiye ederim...çok keyifliydi...tabi bu arada organizasyon şirketinin de iyi seçilmesi gerek...

 • Düğün Tarihi : 07/07/2013
Yorum Yap
Bahar Country ile çalışmak isteyen çiftler için senin deneyimlerin çok önemli.

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Bahar Country hakkında yorumlarını paylaş.

Mekana sormak için tıkla. Yorum Yap