Bahar Country

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL
 • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat Teklifi doğrudan firmaya gönderilir. Bahar Country sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Formu doldurarak kullanıcı sözleşmesini okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

Düğün.com web sitesini kullanarak aşağıdaki Düğün.com ve beraber çalıştığı şirketlerin kurallarını kabul etmiş sayılmaktasınız.

Kurallar ve Bilmeniz Gerekenler

İşbu belgede geçen 'kullanıcı' kelimesi siteyi gezen faydalanan kişileri anlatacaktır. İş bu belgede geçen Firma Tanıtım Sayfası ve bannerı yayınlanan firmalar reklamveren olarak anılacaktır.

Firma tanıtım sayfalarında yer alan bilgiler , fotoğraflar, iletişim ve detay bilgileri tamamen reklamveren sorumluluğundadır. Her reklamveren yapılan reklam anlaşması gereği verdiği bilgilerin doğruluğunu ve orjinalliğini baştan kabul eder.

Firma tanıtım sayfalarında yer alan Bilgi İstek Formları otomatik olarak reklamveren firmanın aktif mail adresine yönlendirilir. Düğün.com kullanıcı ve reklamveren arasında sadece adı geçen reklamı yayınlayarak aracıdır. İstenen ve gönderilen teklifler,verilen taahhüdler, yapılan sözleşmelerde Düğün.com un bir hükmü yoktur.

Düğün.com'da sadece üye olan kullanıcılar planlama araçlarından yararlanabilir.

Düğün.com sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme yada sona erdirme ve kullanıcılarına sitesi hakkında bilgilendirme e-mail gönderme hakkına sahiptir.

Düğün.com içeriğinde bulunan yazılar kaynak belirtilmeden alıntı yapılamaz. Düğün.com konuk yazarları verdikleri bilgilerden sorumludur ve Düğün.com yayıncı olarak verilen bilgiyi aynen yayınlamakla yükümlüdür.

Düğün.com web sitesini kullanırken doğan hatalar fonksiyonel bozuklulardan dolayı Düğün.com sorumlu tutulamaz bu kullanıcının kendi riskidir. Düğün.com serverlarından yada kullanıcılarından size virüs bulaşması, bilgisayarınızda hata oluşması da kullanıcıların kullanım riskidir. Düğün.com sitede oluşacak hataların düzeltilip düzeltilmeme hakkını elinde tutar. Sitede kullanılan içerik ve fotograflar Düğün.com izni olmadan alınamaz ve kullanılamaz. Düğün.com fotoğrafları ve içeriği değiştirme hakkını elinde tutar. Düğün.com sitede bulunan fiyatların ve bilgilerin doğru ve tam olmamasından kaynaklanan problemlerden sorumlu değildir.

Düğün.com servisleri var olduğu şekilde hizmetinize sunulmaktadır ve hiçbir garantisi ya da sorumluluğu yoktur. Hiçbir sayfanın yada programın ya da appletlerin çalışmamasında Düğün.com sorumlu tutulamaz ve bu konuda sorumluluk beklenemez.

Düğün.com servislerine üye olduğunuzda ve/veya Düğün.com'da bulunan tanıtım sayfaları üzerinden reklamverenlerden fiyat teklifi istemek için doldurduğunuz formda kullanacağınız e-mail ve/veya telefon numarası vasıtasıyla kampanya ve özel indirim haberlerini ve Düğün.com'un hizmetlerini anlatan e-posta ve/veya SMS alacağınızı kabul etmiş olursunuz. İstediğiniz zaman bu gönderim listelerinden direkt çıkabilirsiniz. Düğün.com iletişim bilgilerinizi 3. Kişilerle paylaşmaz.

Düğün.com Müşteri Hizmetleri, üye ve/veya teklif formunda paylaşmış olduğunuz telefon numarasından size ulaşarak Düğün.com servislerini aktarabilir ve/veya reklamverenlerin hizmet kalitesini sorgulayan anketler düzenleyebilir.

Valet Servisi Var Mı? Evet
Bölge Sarıyer
Yetkili Kişi Bekir Özcan
Adres Bahçeköy Cd. No:83 Sarıyer, İstanbul
MEKAN BENİ ARASIN
Detaylı Bilgiler
 • Açık ve kapalı alan
 • 3.000'den fazla
 • Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı
 • 3.000'den fazla
 • 1.000'den fazla
 • Evet
 • Catering firması kabul edilir
 • Kosher
 • Evet
 • Havai fişek ve benzeri kullanılamaz
 • Kurumsal etkinlikler
 • Araçla geliş :Tem otobanından Maslak , Sarıyer çıkışını takip ederek, Sarıyer istikametinde devam edildikten sonra, Sarıyer yönünde Tünel'e girmeden Hacı Osman bayırı bitiminde sola Sarıyer tabelası yönünde dönülecektir. Bu dönüşü takiben 50m sonra tekrar sola Bahçeköy yolu istikametine dönüldüğünde yolun 1.km devamında sol kanatta tesisimizin geniş ve yüksek kapı girişine ulaşabilirsiniz.
  Toplu taşıma ile geliş:
  Taksim - Hacıosman yer altı metrosu kullanılarak Hacı Osman durağında inildikten sonra , metro çıkışında bulunan 42MT Bahçeköy otobüsleri ile tesisimizin girişini 20m geçince inilecek olan Fındıksuyu durağında inildiğinde yolunuzun karşısında bulunmaktadır.

 • Venüs / Kokteyl Düzeni: 2.500 Yemek Düzeni: 1.500
  Şelale / Kokteyl Düzeni: 2.000 Yemek Düzeni: 1.250
  Secret / Kokteyl Düzeni: 2.500 Yemek Düzeni: 1.000

 • Atlas Balo Salonu / Kokteyl Düzeni: 2000 Yemek Düzeni: 600
  High Garden / Kokteyl Düzeni: 1000 Yemek Düzeni 300
Yorumlar(10)

memnun kaldım evlenen cıflere tafsıye edebılırım

 • Düğün Tarihi : 12/09/2014

güzel nezih bir mekan.konsept harika mutluluğunuza konuklarınızında mutluluğu eklenecek

 • Düğün Tarihi : 02/08/2014
Tüm Yorumlar (10) Yorum Yap
Firma Videoları
Bahar Country Hakkında

Bahar Country İstanbul’un ilk kır düğünü organizasyonunu gerçekleştiren, ayrıca açık hava etkinlikleriyle tanınmış, bünyesinde 3 farklı özellikte etkinlik & davet bahçesi 4 ayrı açık hava etkinlik alanı 2 farklı çok amaçlı kapalı salonu bulunduran tek etkinlik mekanıdır.

Özellikle Nisan ve Ekim ayları boyunca gerçekleşen birbirinden farklı açık hava organizasyonları 60 dönüm araziye sahip işletmemiz bünyesinde gerçekleştirilebilmektedir.

Bahar Country, bireysel organizasyonlarda da öncelikle kır düğünü olmak üzere, doğum günü, kına gecesi, nişan, sünnet, babyshower gibi davetlerinde keyifli bir şekilde gerçekleştirilmesine müsaittir. Kurumsal şirketlerin kalabalık piknik veya outdoor organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Şelale Bahçesi
Bahar Country’nin ilk davet bahçesi olan Şelale Bahçesi Kokteyl Düzeninde 2000, gala yemek düzeninde 1200 kişilik kapasiteli ahşap zeminli alanı, muhteşem panoraması ile misafirlerinize unutulmaz bir görsel şölen sunmanızı sağlamaktadır.

Venüs Bahçe
Kır düğünü denildiğinde ilk akla gelen o yemyeşil çimenler ve yüksek ağaç örgüsü tam da Venüs’ü anlatmaktadır. Kokteyl düzenin 2.500 kişilik ve gala yemek düzeninde 1500 kişilik toplam kapasitesi tüm organizasyonlarınız için ferah bir hareket sahası barındırmaktadır.

Secret Garden
Yüksek ağaçlarla çepeçevre sizi saran Secret Garden’ın ilk bakışta size hissettireceği duygu bir “orman ada” içerisinde bulunduğunuzdur. Doğal taş zemininin kontrast bir olgu yarattığı Secret Garden ismi ile müsemma şekilde Bahar Country’nin en gizli bahçesidir.Kokteyl düzeninde 2.500 ve gala yemek düzeninde 1000 kişilik kullanımı bulunan bahçemizin, doğanın sunduğu büyüleyici gün batımı manzarasını ise sadece şahitlik edenler anlatabilir.

Atlas Balo Salonu
650 m2 sütunsuz ve yüksek tavanlı bir özgürlük!
Her türlü davetinizin yapısına uygun kurulum sağlayan salonumuz ferah ve şık yapısı ile kapalı bir alanda olduğunuzu unutmanızı sağlayacaktır. 3 bir yanı geniş pencereler çevreli Atlas Balo salonunda adeta doğal bir panoramik tablonun içinde gezindiğinizi hissedeceksiniz. Kokteyl düzeninde 1500 kişilik ve gala yemek düzeninde 500 kişilik kapasiteli salonumuz ayrıca ısıtma, soğutma ve havalandırmanın merkezi sistemle kontrol edilebilen modern bir donanıma sahiptir.

High Garden
Modern mimari ve doğal güzelliğin birlikteliğinden meydana gelen sıcacık ortamı ile doğaya yüksekten bir bakış… Kokteyl düzeninde 500 kişi ve gala yemek düzeninde 250 kişilik kapasitesi ile davetlerinizde fark yaratan şık bir salon High Garden. Ayrıca kurumsal organizasyonlar için güzel bir alternatif sunarak doğanın ortasında verimli bir toplantı mekanına kavuşabileceğiniz tek adres.

Yorumlar

memnun kaldım evlenen cıflere tafsıye edebılırım

 • Düğün Tarihi : 12/09/2014

güzel nezih bir mekan.konsept harika mutluluğunuza konuklarınızında mutluluğu eklenecek

 • Düğün Tarihi : 02/08/2014

Yaz düğünleri içinn ideal bir mekan..Çok şükür düğün sırasinda aksayan bir şey de olmadı..ama işi sıkı tuttuk baştan tabii..

 • Düğün Tarihi : 28/08/2013

Düğünümüz Şubat ayında kapalı salonda oldu.Tüm verilen sözler tutuldu.Süsleme, müzik her şey harikaydı.Tümüyle eksiksiz bir düğün oldu. Her şey istediğimiz gibi oldu.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Düğün Tarihi : 28/02/2015

Açık havada güzel bir kır düğünü gerçekleştirmek istiyorlarsa tercih etmelerini kesinlikle tavsiye ediyoruz. Servis kalitesi mekan çalışanlarının olumlu yaklaşımı bizi çok memnun etti.

 • Düğün Tarihi : 06/09/2014

Yetkilerin ilgisi iyiydi. Personellerin hizmeti güzeldi servis iyiydi ve yemekleri çok güzeldi. Ulaşımı rahattı ve aksilik yaşanmadı. Fiyattan dolayı tercih etmiştik, fiyatı çok uygun. kır düğünü gerçekleştirecektik fakat yağmurdan dolayı olmadı ama bize önlem olarak kapalı bir mekan sundular.

 • Düğün Tarihi : 27/09/2014

Yetkililerin ilgisi güzeldi. Personelin hizmetinden memnun kaldım zaten tavsiye üzerine tercih etmiştik ve memnun kaldım.Yemekler güzeldi ve servis hizmeti güzeldi bir sorun yaşanmadı.Ulaşımımız rahattı.

 • Düğün Tarihi : 27/09/2014

Son saatlerde organizasyonda konukların oturma düzeninde meydana gelen aksaklık dışında mekan hizmet ve ambians bizi gayet memnun etti.

 • Düğün Tarihi : 02/08/2014

Hoş bir atmosferi var. Yeterince ağaçlık. Kır düğünü için ideal gibi görünüyor. Fiyatların da benzerlerine göre ekonomik olduğunu söyleyebilirim.

 • Düğün Tarihi : 31/05/2013

Kır düğünü isteyen gelinlere yürekten tavsiye ederim...çok keyifliydi...tabi bu arada organizasyon şirketinin de iyi seçilmesi gerek...

 • Düğün Tarihi : 07/07/2013
Yorum Yap
Bahar Country ile çalışmak isteyen çiftler için senin deneyimlerin çok önemli.

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Bahar Country hakkında yorumlarını paylaş.

Mekana sormak için tıkla. Yorum Yap