Ranchero*

Ranchero
Türkiye'den Meksika'ya uzanan Tanyeri & Gonzalez ailesi olarak, 2005 yılında büyük bir heyecan ile Bağdat Caddesi'nde açtığımız ilk restoranımızda amacımız; gerçek Meksika yemeklerini ve bu ülkenin renkli kültürünü, siz değerli misafirlerimizle tanıştırmaktı. Kısa süre içinde "Meksika Yemeği" denildiğinde lezzet tutkunlarının ilk adresi haline gelen Ranchero'yu, menü, hizmet ve servis kalitemizdeki standartlarımızdan asla ödün vermeden, ülkemizin başka bölgelerine de taşımayı hedefledik. Bu amaç doğrultusunda aynı heyecanla ikinci restoranımızı, 2010 yılında Nişantaşı Reasürans Çarşısı'nda hizmete açtık.

"İstanbul'un Meksikalısı" olarak anılan Ranchero'yu Türkiye'nin "Meksikalısı" haline getirmek hedefiyle çıktığımız yolda şimdi de küçük alanlara büyük lezzetler sığdırdık ve müdavimlerimizin favorisi haline gelen binlerce yıllık orjinal tatları, açık mutfaklarda daha hızlı ve pratik biçimde hazırlayarak misafirlerimize sunabildiğimiz yeni konseptimizi Trump Cadde'deki 3. şubemize taşıdık.

Bugüne kadar bizden desteklerini esirgemeyen tüm dostlarımıza, siz değerli misafirlerimize, menümüzü hazırlayan şeflerimiz Teresa Gonzalez ve Alejandro Calderon Ramirez' e çok teşekkür ederiz...

Ranchero Restoranlarında keyifli ve lezzetli vakitler geçirmeniz dileği ile...

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Ranchero ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Ranchero hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap