Moda Spor Klubü*

Moda Spor Klubü
Kadıköy Moda sahil yolu üzerinde yer alan Moda Spor Kulübü, tarihi yarımada manzarası, samimi dekoru, Antep mutfağının özel yemekleri ve güler yüzlü personeli ile konuklarınızı davet edebileceğiniz keyifli bir ortam sunmaktadır. 300 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip olan lokalimizde haftanın 7 gecesi müzik dinleyebilirsiniz. Hafta içinde 68 kuşağının unutulmaz melodileri ile başlayan, Gurup Fasıltı ve ardından türk sanat müziği solisti ile devam eden gecelerde özellikle genç kızların rağbet ettiği bekarlığa veda partisi ve kına gecesi düzenleyebilir konuklarınızı gönül rahatlığı ile ağırlayabilirsiniz. Hafta sonlarında ise fasıl gurubu ardından türk sanat müziğinin güçlü sesi Çağdaş'ı dinleyebilir ve Alex ile Greek müziği eşliğinde dans edebilirsiniz. Kadıköy meydanına çok yakın olan Moda Spor lokalinde vale hizmeti verilmekte ve otopark sorunu bulunmamaktadır. Masal gibi bir düğün ya da nişan düşündüğünüzde sıcacık ortamı ile Moda Spor Kulübü lokalinde sizleri bekliyor olacağız.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
OK okan Düğün Tarihi: 16/08/2015

Düğün tarihim olaraken uygun yer burasıydı. 200 kişilik yemekli bir organizasyon gerçekleştirdim. Yemeklerin tadı gayet lezzetliydi. Görsellik pist alanı, masa düzeni, her şey dört dörtlüktü. Merkezi bir yer de olması ulaşım olarakta rahattı. Otopark mevcut değildi ama açık alan çoktu hiç sıkıntı yaşanmadı.

Dilay Düğün Tarihi: 16/08/2015

Bildiğim ve sevdiğim bir mekandı organizasyonu gerçekleştirdiğimiz mekan. 140 kişi konuk ağırladık yemekli olan düğünümüzde yemeklerin tadı, sunumu, görselliği gayet güzeldi. Kapalı bir mekan olmasına rağmen sahne küçük değildi. Yetkili ve çalışanlardan ayrıca çok memnun kaldık. Lokasyon olarak da oldukça kolay bulunabilen bir mekan.

AY AYŞİN Düğün Tarihi: 13/06/2015

Mekanı ben referansla tercih ettim zaten bildiğimiz mekandı düğün organizasyonlarını sunumalrını görmüştüm önceden bilgim vardı memnun kalacağım mekan olduğunu bildiğim için tercih ettim ve herkes çok mutlu ayrıldı herkesin istediği gibi bir düğün organizasyonu gerçekleştirdim ve buna bende çok sevindim bazılarının işte garsonlardan bahşiş olayı gibi çirkin şeyler yaşanıyor bizim mekanımızda böyle bişey yaşanmadı ve başta konuşulanların hepsi karşılandı buna da çok sevindim mekana ulaşım sorunu yoktu ve ulaşım olarak gayet rahat bir mekan.Mekan hem görünüş olarak hemde isim olarak kaliteli ve bilinmiş bir mekandı hizmet bakımından çok iyi bir mekan.

ZA zafer Düğün Tarihi: 07/09/2014

Ulaşımı çok rahattı . Yemekleri çok güzelid ve çok çeşit vardı . Kişi sayısına göre uygun olan bir yerdi yaklaşık 300 kişili,k bir oraganizsayon oldu mekan güzeldi . Memnun kaldık

YA yasemin Düğün Tarihi: 15/08/2014

Yemekler iyi sayilsa da mekan vasat

hülya Düğün Tarihi: 02/08/2014

çok eğlenceli bir gece oldu, kendilerine teşekkürederiz

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Moda Spor Klubü ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Moda Spor Klubü hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap