Borsa Restaurant Kandilli*

Borsa Restaurant Kandilli


Sakıp Sabancı Eğitim ve Kültür Merkezi - Adile Sultan Sarayı'nda yine 2006 yılından bu yana hizmet veren Kandilli Borsa Restaurant, sarayın muhteşem boğaz manzarasına karşı Borsa'nın Türk ve Osmanlı Mutfağından oluşan menüsünü sunuyor.

Kandilli Borsa restaurant, Borsa kimliğini saray konumunda farklı bir şekilde sentezliyor.

Borsa'nın alanında uzmanlaşmış ekibi ile tüm tecrübesini aktardığı mekan, Adile Sultan döneminden günümüze uzanan mutfak sanatını, çağdaş bir sunumla misafirlerine takdim etmeyi hedefliyor. Osmanlı Saray ve Türk Mutfağı ile yöresel Anadolu Mutfaklarından sentezlenen en seçkin yemekleri sunan restoranın menüsü o döneme ait araştırmalar yapılarak oluşturuldu.

120 kişilik oturma kapasitesi, bar & lounge bölümü ve yaz aylarında muhteşem deniz manzaralı "Cennet Bahçesi" ile hizmet veren restoran, sarayın ihtişamına yakışan menü ve komsepti ile boğazın en seçkin mekanlarından biri.

Dekorasyonunda, sarayın mimari unsurlarından yorumlanarak üretilen aksesuarlar ve dokular ile bu sentezin izlerini görmek mümkün.

Tüm işletmesi Borsa tarafından yürütülen Adile Sultan Sarayında, Düğün, toplantı gibi organizasyonlarda Klasik Türk Mutfağından, uluslararası mutfaklara uzanan geniş menü seçenekleri ile Kandilli Borsa Restaurant catering hizmeti de sunuyor.

Adile Sultan Sarayı bu anlamda, altın varak oymalı ve yüksek tavanlı 500 kişilik oval salonu, boğaz manzaralı çeşitlitoplantı salonları ve2 kademeden oluşan 1500 kişiye kadar misafir ağırlayabilen yemyeşil bahçeleri ile muhteşem organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Borsa Restaurant Kandilli ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Borsa Restaurant Kandilli hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap