Borsa Restaurant Kandilli

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Borsa Restaurant Kandilli
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Borsa Restaurant Kandilli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Borsa Restaurant Kandilli Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Borsa Restaurant Kandilli Sıkça Sorulan Sorular

Borsa Restaurant Kandilli düğün fiyatları ne kadar?

Borsa Restaurant Kandilli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Borsa Restaurant Kandilli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Borsa Restaurant Kandilli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Borsa Restaurant Kandilli 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Borsa Restaurant Kandilli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Borsa Restaurant Kandilli düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Borsa Restaurant Kandilli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Borsa Restaurant Kandilli düğün dışında davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Borsa Restaurant Kandilli Hakkında

2006'dan beri hizmet veren Kandilli Borsa Restaurant muhteşem organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Sakıp Sabancı Eğitim ve Kültür Merkezi ile Adile Sultan Sarayı'nda olmak üzere 2 farklı şubede hizmet veren restaurantımızda Türk ve Osmanlı mutfağının lezzetlerini konuklarımıza sunuyoruz.

Adile Sultan döneminden bugünlere uzanmış olan mutfak sanatını, modern sunum teknikleriyle konuklarımıza sunuyoruz. Osmanlı Sarayı'nın ve Türk mutfağının geleneksel Anadolu mutfaklarıyla bir araya getirerek oluşturduğumuz zengin bir menümüz mevcut. Döneme ait araştırmalar yapılarak oluşturulan seçkin yemeklerimiz Borsa'nın alanında uzmanlaşmış şeflerince hazırlanıyor. Borsa kimliğini Osmanlı saraylarıyla bir araya getirerek konuklarımıza sunuyoruz.

Gerek devlet erkanları gerekse yurt dışından gelen seçkin konukları ağırladığımız restaurantımızda; en özel gününüzü Borsa Restaurant kalitesiyle buluşturuyoruz. Çorbadan ara sıcaklara, kebaplardan balık ürünlerine kadar tercih edebileceğiniz geniş bir menümüz mevcut. İçerisinde kültürümüzden öğeler barındıran menümüzden; nikah kutlamanıza özel bir menü oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz tüm lezzetleri bulabileceğiniz menümüz ve yöresinde uzman şeflerimiz; organizasyon günü için talep ettiğiniz menüleri profesyonel bir şekilde hazırlıyor.

Restaurantımızın konuk kapasitesinden ve davet alanlarından bahsetmek isteriz biraz da.

Oturma düzeninde 120 konuk ağırlayabildiğimiz bar&lounge bölümümüz yaz ayları için idealdir.

Muhteşem deniz manzarası ile ''Cennet Bahçesi'' olarak hizmet veren restaurantımızda saray kültürünün ihtişamına yakışan konsepti ve menüsüyle; boğazın en seçkin restaurantlarından biri.
Yalnızca menü noktasında değil mekânın tasarımı noktasında da restaurantımızda saray yansımalarını görmeniz mümkün. Borsa'da sarayın mimari unsurları yorumlanarak üretilen aksesuarlar ve dekorlar bulunuyor.

Aynı zamanda işletmesi Borsa Restaurant tarafından yürütülen Adile Sultan Sarayı'nda daha çok konuğun yer aldığı organizasyonalar gerçekleştiriyoruz.

Adile Sultan Sarayı; altın varak oymalı detayları ve yüksek tavanı bulunan 500 kişilik oval salonu, boğaz manzaralı toplantı salonları ve 1500 konuk ağırlama kapasiteli yeşil bahçeleriyle müthiş organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Düğününüzü Borsa Restaurant'a gelerek nikah sonrası yemeği konseptinde mi yoksa eğlence şeklinde mi gerçekleştirmek istediğinizin kararı ise tamamen size kalmış.

Siz de nikah sonrası yemek organizasyonu planlıyorsanız form üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Adile Sultan Sarayı, Vaniköy Cad. No:12

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Borsa Restaurant Kandilli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.