Bi Coffee

E-posta Gönder

Bi Coffee

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Bağlar, Diyarbakır

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Bi Coffee
1

Bağlar

Bi Coffee

Berro Tasarım
15

Bağlar

Berro Tasarım

Pelin Laçin Butik Tasarım
15

Bağlar

Pelin Laçin Butik Tasarım

Hakkında

Bi Coffee, Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde bulunan nikâh şekeri organizatörü olan bir firmadır. Özel günleriniz, düğün ve nikâhınızda misafirlerinize hediye etmek istediğiniz nikâh şekerlerinin yapımı konusunda tecrübeleri ile kendinden sıkça söz ettiren bir firmadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olması sebebi ile her zaman başarılarına başarı katmaktadır. Kişiye özel tasarımlar yapan bir firmadır. Değişik hasır modeller, şişe modeller, metal aksesuarlar, kaliteli malzemeden tasarlanıp üretilen hediyelikler mevcuttur. Nikâh tarihinizden yaklaşık olarak üç hafta öncesinde irtibat kurarak talep ettiğiniz ürün konusunda bilgi almalısınız. Hediyelik çeşitlerine göre ve adetlere göre fiyat değişebileceği için fiyat bilgisi konusunda en baştan mutabık kalmanızda yarar bulunmaktadır.

İletişim

Durak Durak

  • Adres: Peyas Mah. Diclekent Bulvarı Metropol Kavşağı Baran Sitesi A/Blok Altı No:135 (Özsüt Yanı)Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!