Kulüpler/Davet Alanları Diyarbakır

Adapark Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Adapark Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Adapark Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Adapark Düğün Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Havuz başı Kolonsuz salon Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Adapark Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Adapark Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Adapark Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Adapark Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Adapark Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Adapark Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Adapark Düğün Salonu Hakkında

Adapark Düğün Salonu Diyarbakır’ın merkez, aynı zamanda metropol ilçesi Bağlar’da özel günlerinize ve davetlerinize ev sahipliği yapmak üzere hizmet veriyor. Deneyimli ekibimizin dokunuşlarıyla çok konuşulacak, eksiksiz düğünler düzenliyor, çiftlerimiz ve konuklarını mekanımızdan gülümseyerek uğurluyoruz. Hem salon hem de açık hava davetleri için farklı alan alternatifleri sunmamızla değişik zevklere sahip tüm çiftlerimizin tercihi olmayı başarıyoruz. Hele ki havuz başında dingin bir atmosferde davet gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Davet Alanları

İşletmemiz açık ve kapalı alan olarak 2 davet sahası bulundurmasıyla Diyarbakır davet salonları içinde bir adım önde görülüyor.
●Açık Alan: Havuz başı davet imkanı sağlamasıyla bir artı yaratan bahçemizde 1.000 kişilik kutlamalarınızı düzenleyebiliyoruz.
●Kapalı Alan: Yoğunlukla kış mevsiminde gerçekleşecek davetlerde tercih edilen salonumuz, yaklaşık 750 misafirim olacak diyen çiftlerimiz için biçilmiş kaftan.
●Düğününüzün ardından ufak kutlamalarla eğlencenin devamını getirmeyi düşünüyorsanız after party alanımıza geçebilirsiniz.

Dekorasyon

Modern ve şık renklerimizden olan beyazı kullanarak klasik ve romantik tarzla bütünleşen bir salon tasarımı oluşturuyoruz. Beyaz yuvarlak masalarımız ve yuvarlak sırtlı sandalyelerimizle konuklarımız için rahat bir oturma düzeni hazırlıyoruz. Masalarımıza gold minimal vazolar ve beyaz çiçek demetlerimizi koyarak zarif bir görünüm elde ediyoruz. Havuzumuzun üzerindeki köprüyü tüllerle, çiçeklerle süslediğimiz kalp şeklinde bir gelin yoluna dönüştürerek renklendiriyoruz.

Hizmetler

Araçlarınızı 250 araçlık otoparkımıza bıraktıktan veya valelerimize teslim ettikten sonra davet alanımıza içiniz rahat bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Organizasyon sorumlularımız, hünerli şeflerimiz marifetlerini konuşturarak hayallerinizi gerçekleştiriyor ve düğününüzü kusursuzlaştırıyor. Elbette bütün isteklerinizi çalışanlarımıza ilettiğiniz sürece gerekli değişiklikler ve eklemelerle hizmetlerimizi zenginleştirebiliriz. Davet alanlarımızın donanımı konusunda içiniz rahat olsun çünkü aydınlatma, ses, sahne sistemlerimizin her biri son teknoloji ürünlerle şekilleniyor.

Düğününüz boyunca sizi dinleyen, taleplerinizi pratik bir biçimde yerine getirecek profesyonellikte bir ekiple çalışmaktan tüm çiftlerimizin memnuniyet duyacağını tahmin ediyoruz. Yüksek hizmet kalitesi, geniş birden fazla alana sahip oluş, zarif dekorasyon, havuz başı düğün imkanı gibi salonumuzu öne çıkaran pek çok özellik sıralayabiliriz. Merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz için sayfamızın alt kısmında yer alan Adapark Düğün Salonu iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Bağcılar Mah. Yeni Hal 3. Cad Göletli Park No:48/4

 • Haritadaki Konumu

  Adapark Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.