Kır Düğünü Bolu

Abant Yeşil Ev

  • Kişi Başı
    2.000 – 3.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Abant Yeşil Ev Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL

Abant Yeşil Ev Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Orman içinde
Manzara
Doğa manzaralı

Abant Yeşil Ev Sıkça Sorulan Sorular

Abant Yeşil Ev düğün fiyatları ne kadar?

Abant Yeşil Ev düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.Abant Yeşil Ev düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Abant Yeşil Ev Hakkında

2000 yılında, bir hayalden yola çıkarak kurduğumuz Yeşil Ev Restaurant’ta, çiftlerimizin en güzel günlerine eşlik ediyor, yılların kazandırdığı tecrübeleri bütün etkinliklerimize yansıtıyoruz. Bunu yaparken güncelden uzak kalmayı unutmuyor, Bolu’nun yeşillikleri arasında, 5000 metrekare gibi geniş bir alan üzerinde davetleriniz gerçekleştiriyoruz. Kendimizi her geçen gün geliştirmek adına azimle çalışan bir işletme olarak, en güzel Bolu kır düğünü etkinliklerinin sözünü veriyoruz.

Davet Alanları

Doğada yakalamış olduğumuz bu huzuru bütün misafirlerimizle paylaşmak istediğimiz için, oldukça geniş davet alanlarında etkinliklerimizi gerçekleştiriyor, halihazırda büyük bir alan üzerine kurulu işletmemizin bu avantajından faydalanıyoruz. Açık davet alanımız sayesinde etkinliğinizi oldukça havadar bir ortamda gerçekleştirecek, temiz havanın güzelliğinden bolca faydalanabileceksiniz. Huzurlu bir atmosfer eşliğinde romantik anlar yaşamak için yapmanız gereken tek şey bizi tercih etmek!

Dekorasyon

Bolu açık hava düğün konusunun hakkını verdiğimiz etkinlikler gerçekleştiriyor, dekorasyon hususunda da işletmemizin doğal güzelliklerinden bolca faydalanıyoruz. Her mevsimde farklı bir güzellikle karşılaşabileceğiniz işletmemizde, özellikle bahar aylarında açan çiçekler ile masal gibi bir ortam oluşturuyoruz. Samimi etkinlikler düzenleyecek, evlerimizle çevrelenmiş davet alanlarımızda sıcacık davetler gerçekleştirebileceksiniz. Kır düğününüz, sayemizde adeta bir doğa harikasına dönüşecek.

Hizmetler

Uzun yıllara dayanan çalışma tecrübemizin bize kazandırdıklarıyla misafirlerimize kaliteli bir hizmet yelpazesi sunuyor, birçok seçenek ile günlerinizi çok daha güzel bir hale getiriyoruz. Konaklama hizmetimiz sebebiyle adeta bir aile ortamı oluşturduğumuz işletmemizde sıcacık bir ortam kurmaya özen gösteriyoruz. Etkinliğinizin her anını organizasyon sorumlumuz ile birlikte tasarlayabilir, dilediğiniz her şeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Gelin odamızda dilediğiniz gibi hazırlanabilir, devamında yaşayacağınız eğlenceli anları ölümsüzleştirmesi için seçtiğiniz bir fotoğrafçıyı getirebilirsiniz. Dilediğiniz organizasyon firması ile çalışma imkanları sunuyor, yemek menüsünde değişikliğe gitme imkanlarıyla her şeyi kontrol altına almanızı sağlıyoruz. Keyifli anlarınızı süsleyeceğimiz ışık, ses ve sahne hizmetlerimiz ile eğlenceye doyacağınız bir kır düğününü sizin için hazırlıyoruz.

En güzel kır düğünü etkinliklerinin sahibi siz olun diye büyük bir mutlulukla davetlerinize eşlik ediyoruz. Kır manzaramız ve çim alanımızla eşlik edeceğimiz düğünün sahibi siz olabilir, dilediğiniz her şeye sadece söyleyerek ulaşabilirsiniz. Bolu düğün mekanları arasında uygun fiyatlarımızla da yüzünüzü güldüren bir işletme olarak yer alıyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


  • Firma Yetkilisi

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Akçaalan Hızar Yanı Mevki Abant Yolu 5. Km

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.