Yeşil Ev Restaurant Masal Evleri

E-posta Gönder

Yeşil Ev Restaurant Masal Evleri Kapasite

  • Açık Hava Kapasitesi

    50-100

Yeşil Ev Restaurant Masal Evleri Genel Özellikler

  • Davet Alanları

    Açık ve kapalı alan

Yeşil Ev Restaurant Masal Evleri Hakkında

2000 yılında bir hayalden yola çıkılarak inşaa edilen MASAL Evleri, önce Yeşil Ev Restaruant adına, 5000 M2 üzerine inşaa edilmiştir. Daha sonra müşterilerimizin istekleri doğrultusunda konaklamaya açılan evler hayallerimizi bir bir gerçekleştirmeye başlamıştır.

Biz huzuru bu doğa harikasının içerisinde yakalamışken bunu diğer insanlarla da paylaşmak ve onlara hem huzur hem de konfor sunmak istedik. Abant Masal Evlerinde kendinizi evinizde gibi hissetmeniz ve aynı zamanda da bir tatil havasında zaman geçirmeniz için elimizden geleni yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz.

Abant Masal Evleri her geçen gün büyük bir hızla değişiyor,yenileniyor ve her gelişinizde size sürprizler sunmak için kendini güncelliyor.

Bir gün yolunuz Abant'a düşerse mutlaka sizi misafirliğe bekleriz.

İşletme sahiplerinin ve Personelin güler yüzü, sıcak ilgisi size kendinizi bir aile ortamında hissettirecektir. Bunu titizlikle ve görsel bir şölen halinde size sunulan yemeklerin tadında da bulacaksınız.

Her mevsimde farklı güzellikler yaşabileceğiniz Yeşil Ev’e ilkbaharda gelmeyi tercih ederseniz doğanın uyanışını, rengarenk kır çiçeklerini ve tertemiz havasını hissederek yaşabilirsiniz..Yeşil Ev size kışın dışarıda lapa lapa kar yağarken şömine başında şarap ve canlı müzik keyfinin doyumsuzluğunu yaşama ayrıcılığını da sunuyor… Sonbaharda gelmeyi tercih eden konukları ise kırmızı,sarı,turuncu ve yeşilin her tonunun hakim olduğu büyülü bir ortam bekliyor… Yaz sıcaklarından uzaklaşıp nefes alabileceğiniz bir doğa harikası…

Özel günlerde masal dünyasının bu güzel odalarında küçük süprizlerle karşılaşabilirsiniz…

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.